Споделена история от Тинейджърски

Странно нещо е любовта
Здравейте! Момче на 18 години съм. Тази история е продължение на: "Отрязан от две момичета", която написах преди няколко дни. Там ставаше въпрос за бала и момичето, което харесвам и искам да ми бъде дама на бала. Консултирах се с едно момче от нашия клас да ми помогне да стане нещо между мен и нея. Той ми каза да и пиша и аз го направих. Тя ме отряза почти веднага като и писах и каза, че не можем да бъдем повече от приятели. Чувствах се нещастен и не можех да спра да плача за нея. Виждам я всеки ден почти, но не мога да спра да я обичам, нищо че ме отряза два пъти. Какво да правя като я обичам, а тя мен не. Какво да правя с момичето, което харесвам? Благодаря предварително! Приятен ден! / Лека вечер!

Коментари

1.   Пилееш си сълзите не по когото трябва.
Някъде там има момиче, което може би плаче за теб.

На сила няма да стане. Като не иска... - не иска момичето.
Ако някое момиче, което ти не намираш за привлекателно, нямаш чувства, даже и ни най-малък интерес, дойде и ти каже, че те обича, харесва иска да е с теб на бала и ако гледала Disney movies, ти едва ли ще приемеш.

Така, че не се коси толкова. Keep forward и бъди мъж - намери си друга. Тая сама ще дойде при теб като изпадне в труден момент. Щом знае за чувствата ти. ;))

2.   Нищо. Спри да мислиш за нея, намери си някакво занимание, говори си с други момичета.

3.   Аве ти, постъпваш като дете, на което са му отказали покупка на детска играчка. Нали си виждал как се тръшкат в магазина, че и ти. Казаш, че си на 18, а разсъждаваш и се държиш като второкласник. Първо, как може да обичаш момиче, което не познаваш добре? Просто ти харесва фичизчески, има голяма разлика! Второ, разбира се, че не се предлага на момиче ей така, да не сте 5-ти клас! Първо опознаваш човека, после лека полека се сприятелявате, после я молиш да ти помогне с нещо - примерно с избора на блуза или нещо такова. После започваш да я караш да излизате на разходка, че чааак тогава се пробваш да я целунеш, като преди това я тестваш как реагира на близостта ти. Примерно я хващаш за ръката или я дососваш и виждаш дали не се отдръпва и дали и е приятно. Никой нормален не предлага на момиче по нета от първото или второто писане... Разбира се, че ще те отреже, освен ако не е някоя супер повърхносттна и лека. Станалото - станало. Огледай се за други обекти и не прави повече подобни изпълнения. А да, и се постарай да ги разсмиваш, да си забавен, да се интересуваш от тях. Ако не спортуваш, почвай да спортуваш, промени нещо в прическата си, ако трябва. Старай се да се обличаш модерно. Не разчитай на мама за това.