Споделена история от Тинейджърски

Да рискувам ли?
Здравейте, драги читатели!
Искам да споделя това с вас, защото не знам какво да правя... Моля ви, не ме критикувайте, че съм била малка, не разбирам от любов, и т. Н. Искам някъде да го споделя. Благодаря предварително за отделеното време!
Харесвам едно момче, което е с 2 години-по-голямо от мен. Аз съм на 17 години. Учеше в моето училище.
Той е добро момче, нещото, което е много важно за мен. Това качество на човека. Сега той работи в Пловдив. И там живее на квартира. Но за жалост нещата се обърках, и повече не го видях. Знам много добре в кое заведение работи. Много искам да го видя. Звъняла съм дори там и говорих със собственика, да не би да съм разбрала грешно. Е, там работи. Знам, че ще ме помислите за луда, но много искам да го видя. Мислех си, дали да не отида, там, но като чух някои мнения, се разколебах. Там цените са скъпи, пък и само един чай, и салата мога да си поръчам. Едни ми казват, че не си струвало да ходя само заради него, защото той не е единствен. Е да, с това съм съгласна, че не е единствен, има и други момчета, но аз харесвам точно него. Други пък ми казват, че не е редно, аз съм момиче. Не трябвало аз да се раздавам. Защото може и да не му харесам.
Та въпроса ми е струва ли си да ходя там само заради него?
Разпитвах и получих различни мнения, че си струва да положа усилия. Но не знам.. Кажете ми, според вас хората случайно ли се срещат, или полагат усилия, за да бъдат с човека, с когото искат. А той е свестен. И не съжалявам за избора си. Всеки път, когато се събудя, всяка сутрин започва с образа му в ума ми и мисълта за него.. Да рискувам ли или да се откажа и да чакам всичко да отмине с времето.?

Коментари

1.   Опитай! Защото, след време ще те гризе съвестта, че не си оитала. Облечи се с най-хубавите си дрехи. Напръскай се с най-хубавият ти парфюм, но според мене не ходи сама, отиди с някоя твоя приятелка и може да забереш две момчета примерно, да види че си желана. Пък времето ще покаже. Късмет :)