Споделена история от Тинейджърски

Моля някой да ми помогне да разбера какво означава това
Здравейте, моля модераторите да публикуват историята ми!
Аз съм едно момиче объркано от сънищата си. Искам да кажа, че от година и нещо харесвам много силно едно момче на име Иван. Този човек ме е разочаровал изключително много и както ме е карал да съм на 7-мото небе така и да съм обляна в сълзи..
Така нека започна накратко със съня ми, защото много ме притесни и искам да разбера какво значи.. Те всъщност бяха 2 съня един след друг..
Първият ми сън беше как всички хора са статуи.. И аз сънувах Иван точно до градината на Общината * там където се видяхме и прегърнахме 2 пъти за последно*. Единствено аз съм жива в този сън и всички включително и той бяха като статуи. Тогава аз отивам и го прегръщам и плача през цялото време, все едно съм го загубила завинаги и не искам да го пускам, но някак си предчувствам, че трябва да го направя. Този сън е доста тъжен за мен, обаче вторият ме разби. Минавам в другия сън, където Иван трябва да мине в транс и първо трябва да се приспи. И там баба го пита за рожденна дата, за да може да направи нещо като някаква магия.. Обаче аз аз отговорям отчетливо 1 септември * неговата рожденна дата*, за да може той да заспи и аз пак започвам да плача и му прегръщам безжизненото тяло лежащо на леглото ни на село.. Все едно е пред умиране и трябва да го пусна, да си отиде за да бъде щастлив. Проблемът е, че аз не искам да го пускам, но искам с цялото си сърце той да е щастлив въпреки, че аз бих страдала.. Мен ме уплаши как виждах, че му отнемат силите, но в същото време знаех, че трябва да го пусна и да се примиря.. Ако има значение лежеше върху зелено одеало на черни краски и самата обстановка на стаята бе тъмна и плашеща. Моля, помогнете ми да разбера символиката на съня.

Коментари

1.   По принцип загубата на познат човек означава преход. А да сънуваш баба си за мен никога не е лошо. Смятам, че сънищата нямат нищо общо с Иван. Особено когато той не е действащо лице. Просто си се впечатлила твърде много дори подсъзнателно.

3.   Ако има значение аз съм от Силистра, а въпросният Иван е от Стара Загора и не се виждаме често