Споделена история от Тинейджърски

Имам чувството че животът ми е минал
Здравейте момиче съм на 18. Иска ми се да съм имала доста гаджета да съм се забавлявала много. Имам чувството, че животът ми е минал. Не мога да разбера защо се чувствам така. Имам чувството, че нямам вере за нищо. Че няма да намеря никога гаджета нито да се целувам. Искам ми се до сега да съм се целъувала с доста момчета и да съм имала поне 3 връзки.

Коментари

1.   Мило, момиче, животът ти сега започва! Нищо не си изпуснала, напротив. А това с 3 връзки ме разби. Ти какво искаш? До 30 да си спала с 50 човека и никой да не те уважава? Сега тепърва ще се забавляваш, спокойно. Вече никой не се жени преди 30, та ще имаш достатъчно време и за гаджета и за купони.

2.   Защо гониш количество вместо качество? Не ти е минал живота, но с това мислене ще си вечно неудовлетворена. Промени го.

3.   То не е само това. То е и че целия живот е само учене до 12 клас след това пак 24/7 постоянно учене в университета. И 24/7 само работа до края на живота ти. И никво забавление и това ти е целия живот само учене и работа.