Споделена история от Тинейджърски

Ненормална учителка-2
Здравейте, отново съм аз, с продължение на историята. И да кажа от самото начало, че ако преди я мразех, сега не мога да я дишам тая дърта вещица! И така няколко дни след като написах първата част на историята нещата за кратко бяха маалко по-добре, ноо не за дълго. Преди бях споменала, че ни пуска всеки час тестове или през час, това зависи дали ѝ се занимава да ни изпитва и да напише само няколко 2ки и да вика като откачена, или иска направо целия клас да ни прецака. И да правилната дума е прецака, защото „тестчетата”, които ни пуска са за 20мин, а задачите са някъде между 6-10 като се има предвид, че са от стереометрия (не знам дали това ви говори нещо), но задачите изискват много повече време, чертежи, мислене и смятане, защото хич не са лесни, то няма и как да са де, ясно е кой ги прави. И преди да започне миналия ни час показа колко теста ни е подготвила и бяха над 20!! Та нека да продължим, в съжота ни върна тестовете и за нас не е изненада, че от 27 човека около 17 са с 2ки, тук включвам и едно от най-умните момичета в цялото училище(буквално беше на 4то място по успех в гимназията, а тя е доста елитна), има САМО 6-ци по всички възможни предмети, а сега дори тя има двойка(не знам как ще го преживее). Колкото до останалите с двойки, ние сме си свикнали то при нея си е обичайна практика. Но има две момичета, с които направо си се подигра тая злобна бабичка. И нека разясня как точно. Когато пусна теста каза, че всяка задача е на различна страница и трябва да натиснем за следващата, че да я видим, но едно момиче от класа ми без да иска е натиснала бутона „следващ” и направо го предаде. От теста беше минала само една минута и понеже това стане още на първата задача тя я помоли да го изпрати повторно и ѝ обясни какво е станало. Отговорът беше „много съжалявам да си гледала”, с подигравателен тон, а можеше да го прати повторно абсолютно нищо нямаше да ѝ стане на тая мърша и естествено оценката и беше 2 с пояснение- другия път да ме слушаш по-внимателно. Ама чакайте да чуете и за другото момиче, което е моя много близка проятелка, между другото. Та така на последната задача тя беше написал като отговор 5см, а моята любима учителка съвсем „просто така и без да се заяжда” беше написала, че правилният отговор бил просто 5, представяте ли си за някви тъпи см да се зяжда тая... За теста толкова, а сега в последния ни час вече явно беше решила, че няма тя да обяснява(не, че може де), а беше пуснала някво тъпо видео, в което горката жена, която четеше урока от листи най-вероятно, защото си личеше, че и тя като мен грам няма идея за какво говори, явно беше пред умиране или заспиване, защото толкова бавно, мудно и със сто прекъсвания скоро не бях чувала да се „преподава” урок. И това го направи, за да може като следващия час попита някой и той не може нищо да обесни да каже гордо, че този път тя не го е обяснявала и не може да се оправдаем с това. Тогава ще си отвори скапания тефтер и ще натряска 2те, защото иначе не може да спи спокойно явно, то и аз не знан вече. Има още много да разкзвам, но вече се изнервям като говоря за тая невменяемата. Тя е за лудницата, даже не за по-зле и от лудницата е, ама никъде няма да я вземат! И последно искам да кажа, че прочетох предните ви предложения, но всички ги е страх от нея, защото ако се оплачем ще я махната чак следващата година, а до нея няма и да стигнем, и ви уверявам в това!

Коментари

1.   Здравей, не можете ли да се оплачете на директорката ви. Ако не стане с това, то тогава кажи на вашите затова те знаят, най-добре

Успех :)

2.   Здрaвей! Aз имaм aбсолютно същия проблем. Учителкaтa ми се държи ужaсно с всички и много държи непрестaнно дa покaзвa, че е нaй във всичко (взелa се е зa Господ). Чaсовете й сa aд, обиждa, блъскa по дъскaтa и се зaяждa с по- слaбите ученици. Единственото нещо обaче което може дa нaпрaвим е просто дa се съобрaзявaме с невменяемото й поведение и дa се съглaсявaме с всичко кaзaно от нея. В противен случaй тежко ни горко, не се живее около нея, тa колкото и дa е изнервящо пробвaй дa не обръщaш внимaние нa поведението й и дa не се жегвaш от него.
П. с- Дa, знaм, изключително трудно е с тaкивa хорa около теб, които изпивaт цялaтa ти енергия дори сaмо с присъствие. Силно се нaдявaм дa се отървеш от нея и дa не се нaлaгa дa я срещaш повече