Споделена история от Тинейджърски

Искам да стана актриса
Здравейте момиче на 15 години съм и живея в Италия от 7 години,много добре се справям тук.
От малка мечтата ми е да стана актриса в Америка . Постояно гледам серияли и си представям как щях да бъда аз там,даже понякога си пижа сама сценари и го играя.
Много хора от моето семейство ми казват да бъде реалистка ,много вечери съм плакала и съм си мислела че това няма да стане но нигога не се отказвам.
Въпросът ми е как човек може да се добере до американският шоу бизнез?
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Коментари

1.   Аз ако знаех вече да съм се добрала до американския шоубизнес. Вероятно първо трябва да идеш в Америка.

2.   Ами през леглото на тоя и оня, всички го знаят.
И по добре, щото тука в територията и за да са секретарка го правят.
Само с филмите за възрастни да не започнеш, щото там и ще си останеш.
Айде със здраве, и после да разкажеш.

3.   Прекрасна мечта, която в момента уча. За да стигнеш до крайната си цел трябва много да се постараеш. На теб може да ти се отдава актьорското, но не се примирявай само с тази мисъл, а развивай таланта. Запиши се на актьорско майсторство в някоя школа. Ще научиш много неща от това. А след това е лесно, отиваш в Америка явяваш се на кастинги и така. Успех ти желая и знай, че няма лесни неща в тоя живот. Бори се за мечтите си и не позволявай приятели, роднини да застават на пътя ти.

4.   1. Красива ли си? Ако не си - стига фантазира.
2. Знаеш ли колко милиона като теб си мечтаят.

5.   Започни от театрална школа в България.
После се запиши да учиш в НАТФИЗ или ВИТИЗ.
След това може да участваш в някой уеб сериал, реклама и т. н. След време може и да участваш във филм или сериал.
И дай боже ще стигнеш до Америка.
Успех!

6.   Не е толкова нереалистично, колкото си мислят вашите. Виж, аз лично не съм професионална актриса все още, но заявих желание пред нашите да ходя на уроци по актьорско майсторство. При мен стана лесно, защото ни предложиха в училище да се запишем за такива курсове, и съм много доволна, вече от почти две години ходя. Поговори с вашите, потърсете заедно къде в страната има такива курсове и ако са съгласни, ще те запишат. Ти вероятно знаеш добре италиански или английски и няма да имаш проблем да ти се обяснява на чужд език.
И аз от малка имам подобна мечта, само че моят приоритет е да монтирам видео. Много исках да правя филми като малка, а и все още искам, но... Ако сме достатъчно упорити и двете ще се справим. Колкото и извънземно да изглежда, всъщност филмите са перфектен краен резултат от работата на режисьори, актьори, оператори, монтaжисти и други такива хора, а перфектните резултатите изискват перфектна работа, а за целта, както се до сещаш е нужно много търпение. Не мисля, че е задължително да си в Америка, за да се реализираш като актриса. Намери курсове, на които да ходиш засега, пък, кой знае, един ден може да станеш прекрасна актриса.

* Flowy

7.   Английският ти трябва да е перфектен, с американски акцент.

8.   Мили "дечица", които вярвате на приказките с розовите понита, ще ви издам една тайна, точно така отворете си ушите и очите широко - НЕ съществуват!
Някой може ли да ми изброи българи актьори в чужбина? Изключете Нина Добрев, тя поначало си е родена там, само корените са ѝ български.
На много хора им е мечта да станат актьори, уви малко стават такива, а и да се доберат до възможността за роля, то тя им е единствена, много се провалят и остават само с една единствена второстепенна такава.
В България е трудно да станеш актьор, а какво остава за Холивуд.
Не е само до талант и трудолюбивост, трябва да имаш и много контакти, също и да ги грабнеш с външност.
Чели сте автобиографии на известни актьори, някои са го изучавали, други са работили обикновени бачкатори и са били случайно забелязани, тоест имат си късмет хората.
По-горе ти го казаха, че трябва да минеш и през нечие легло преди да ти дадат възможност за роля.
Всичко е интереси, не очаквай само с талант да пробиеш където и да е.

~darkgirl~

9.   Номер 8, да, мога да ти кажа български актьори в чужбина - името Димитър Маринов говори ли ти нещо? Ако не, да ти обясня. Този човек развя българското знаме на сцената на Оскарите през 2019 г. и стана първият български актьор, държал в ръцете си Оскар. Този човек е достоен за възхищение и уважение - прочети му биографията, виж какво е преживял и ще разбереш защо.

P.S. Нина Добрев Е РОДЕНА В БЪЛГАРИЯ но е напуснала, когато е била на 2 години. Така че, номер 8, преди да коментираш, прочети фактите. Иначе рискуваш да изплещиш някоя глупост.

10.   Хаха, хейтърчето 9-ка, преди да плюеш по някой се запознай с фактите!
Момичето излишно е написала да не се споменава Нина Добрев.
За Димитър Маринов е така, но ако медиите не бяха го разгласили нямаше да се знае, не може да се мери със звездния състав актьори от едно време в България.
Чети много преди да изплющиш ТИ някоя глупост като в коментарът си.

11.   От номер 9 до номер 10 :

Споменах Нина Добрев, само за да кажа, че тя е родена в България, защото номер 9 беше писала, че е родена в Щатите, което не е вярно.
Освен това тя попита за български актьори в чужбина и аз просто споменах Димитър Маринов, защото той е такъв.

И не е хейт, номер 10, казвам факти, които са неоспорими!

12.   Номер 8 и 10.
Защо номер 7 да не даде пример с Нина Добрев като е факт че тя е родена тук и дори не е била в САЩ ами в Канада?
А до Димитър Маринов той е българин и плюс това номер 8 казва че няма други такива късметлии които да са като Нина.