Споделена история от Тинейджърски

Девствен на 18
Здравейте, искам да попитам мъжката аудитория, понеже имам отчаяна нужда да знам точно това. Как се пита момиче за секс? Какво точно трябва да й каже/напише едно момче, дори и да е курва?

Коментари

1.   Кат си девствен на 18 да не е свършил света? Трябва ли всички да сме направили сефтето преди дадена възраст,че да млъкнете?

2.   А ти с курва ли смяташ да го направиш?

3.   Аз съм на 22 и не съм докосвал момиче пък за теб не знам.

5.   Един съвет от мен, никога не питай момиче директно за секс, ще ти откаже и може и един шамар да изядеш. Когато с някоя се сближиш и си допаднете и харесате секса ще стане и без да си искаш..

7.   1, да ако никой на света повече не си прави сефтето (както е твоят съвет), светът наистина ще се свърши.

9.   Направи го с момче!

10.   Ами как - питаш я: Искаш ли да ти го вкарам?
И готово, уреден си.

11.   И какво като още не бил с жена да не би да се свърши света? Освен това ако момичето е свястно както ти казаха горните коментари веднага ще те отреже. Преди 10 г. един ми отправи директно предложение на лични съобщения, отрязах го и му казах къде са леките жени да ходи при тях. Разсърди се и напсува ме и ме блокира, но аз си бях в правото. Или си намираш сериозна прителка обаче ако и тя не го е правила ще трябва да проявиш разбиране и да не я притискаш в противен случай няма да се получат нещата. Другия вариант е да отидеш на проститутка, но имай предвид, че ако не се пазиш може да лепнеш всякакви болести включително и ХИВ.

13.   Отидете у вас, докато ваще са навън и другото е лесно. Тя ще го иска повече и от тебе.

15.   Да ти имам проблема. Аз до 26 бях девствен, нито боли, нито ти пише на челото, че си девствен. Проблемите почват след това - бърза еякулация, мек пенис от пренапрежение, кондома се чудиш откъде да го скъсаш...

17.   Не ходи по курви, моля те! Това е най-грешното! Намери си приятелка, охажвай я, целувай я, гушкай я... все ще останете на саме някога и ще се случи от самосебе си! Не се притеснявай, че на 18 си девствен! Аз съм жена на 28 и правих секс за пръв път на 18 години, като през това време моите съученички вече имаха по няколко бройки! Сега от разстоянието на времето изобщо не ми се струва, че съм закъсняла или съм била по-назад от другите. Нормално е всичко да се случва естествено..

18.   Авторе какво стана?