Споделена история от Тинейджърски

Iphone xs max или Iphone 11
Здравейте. Не, не съм момиче, което се интересува само от нови телефони и всичко, свързано с пари. Нуждая се от вашата помощ. Ще си купувам нов телефон, но не мога да избера дали да бъде Iphone xs max или Iphone 11. Харесвам и 8+, но най- много държа да има хубава камера. Ако някой има айфон, нека сподели преимствата му.
Благодаря!

Коментари

1.   Аз имам iphone от както излезе шестицата, сега съм с iphone xs max и съм много доволна, но смея да кажа че камерата не е толкова добра попринцип на iphone както например на samsung моделите от последните 3 4 години. Обаче за сметка на това пък софтуера е уникален и както всички сме чували един път iphone, iphone за винаги.
Когато си направиш "селфи" с предната камера, автоматично ти обръща снимката в реален вариянт ( все едно някой те е снимал ) а не огледалния ти вариянт на който ти си позирал/а, и е доста изнервящо това поне за мен. Задната камера си е супер, имаш филтри разбира се, имаш опция за портрет, с правилната светлина снимките стават професионални. Аз не бих дала толкова пари за 11 понеже единствената разлика е че можеш да доближаваш повече камерата, иначе всичко си е като "x", но също така и не държа толкова на камерата. Ако държиш на предната камера за "селфи" бих те посъветвала да разгледаш някой от новите модели на Samsung, ако държиш на задната камера и искаш да снимаш най малките детайли " iphone 11". От друга страна съм сигурна че ти така или иначе няма да изпозваш целия капацитет на камерата освен ако не си професионален фотограф или искаш да снимаш пеизажи. Ако е да снимаш себе си за инстраграм няма смисъл да се харчиш толкова за "11", на "X max " камерата ще ти е напълно достатъчна, а за сметка на това, поне ще знаеш че може да изкараш доста време с този телефон, без да имаш проблеми. Успех !
Надявам се да съм била полезна !

2.   Работя в мобилен оператор и определвно Iphone 11.Също съм фен на Apple и го препоръчвам.Пъро защото е по-нов модел и второ е с по-добри характеристики.8 е стар модел и не ти трябва.

3.   11-ката има по-хубава камера, снимките излизат по-добре, има нощна насторйка, където качеството при тъмни снимки е много, ама много по-добро има и "wide photo", дето можеш да хващаш много по-добре сцените. Има и по-бърз процесор и вероятно ще има още поне една година повече ъдейти, спрямо XS-a.

Иначе, XS е с малко по-добър диспей, ама освен ако не ги сравняваш, един до друг, няма да усетиш голяма рачлика. Другот е, че камерата прави по-добър zoom и общо взето е това.

Освен ако не си намерила XS на половин цена в перфектно състояние с малко зареждания на батерията, препоръчвам ти, да си вземеш 11-ката.

"Не, не съм момиче, което се интересува само от нови телефони и всичко, свързано с пари."

Ok ... wtf?

4.   Щом си фен на прехвалените ябълки какъв адекватен съвет очакваш? За два пъти по-малко пари си взимаш Хуауей, Самсунг или Ксаоми. На Епъл купувам само акциите, тъй като балъците очевидно никога няма да свършат.

5.   Отскоро съм с айфон за първи път.
Избрах XS, защото г/д е на сносна цена и г/д нов модел.
Какви са ми впечатленията ли?
Силно, ама МЕГА СИЛНО пренадути цени на Apple, а отсреща нищо! Нито слот за памет, нито издържлива батерия, нито жак за слушалки, нито поне преходник, нито fast charge.
Специално този айфон прави около 4 часа екран и умира.
Много често има проблем с мобилните данни/лоша връзка.
Блутутът на Apple не е 100% блутут в пълният му смисъл.
Не можеш да си смениш мелодията дори, ако искаш песен без компютър.
На месенджър нотификейшъна дори и с компютър не знам дали може да се смени, а оригиналния е мега дразнещ и писклив. Само мога да го изключа, а така изпускам съобщения!
Сигурно ще кажете, че не знам как се използва iOS, е да ама не мисля, че в мен е проблема, не съм израснал в пещера.

Все пак има и някои хубави неща. FaceID работи перфектно всеки път. Камерата е добра, но интерфейса и е зле. Дисплеят също е добър, но то на кой ли телефон вече, не е добър, стига да е среден клас...
iOS върви мазно и гладко, и... И до там, това му е единственото предимство пред андроид.
Старият ми телефон беше до Андроид 8, по-нагоре не съм ползвал, може вече да са го подобрили?!
И пак казвам, НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ПАРИТЕ!!! АМА ГРАМ.
1350лв. за телефон на 2 години, хаха. Да аз ги дадох, все пак исках да ги видя айфоните и СИЛНО съм разочарован.
Не знам какъв съвет да ти дам за коя марка и модел.
Лично аз този телефон ще го разкарам в скоро време, че да си взема парите и съм се насочил към Sony Xperia 1 mark ii.

7.   "Щом си фен на прехвалените ябълки какъв адекватен съвет очакваш? "

Въй...

8.   Първо почни да работиш, за да видиш как се изкарват парите и чак тогава си купувай скъпи телефончета не да харчиш на готово изкараните с кървав пот пари на вашите! Така и баба и дядо знаят да
си правят кефа с чужди пари. Глезла, някои деца няма какво да ядат!

9.   iPhone XS предлага много по добра технология на дисплея, дава ти лед докато го гледаш. И със стоманените си рамки изглежда по-премиум. 11-ката също не е лош, но дисплея му е LCD и е бая дебеличък. Аз ти препоръчвам да ги видиш и двата в някой магазин и да ги сравниш. Иначе и с двете няма да сбъркаш - отлични телефони.