Споделена история от Тинейджърски

Аз ли да направя първата крачка, или...
Здравейте, сега ще ви разкажа нещо за мен, което не трябваше да се случва. Преди няколко дни разбрах че едно момче ме харесва, но аз също го харесвах и по скайп си казахме всичко. Той ми предложи, обаче аз знаех че нещо ще се случи, но приех. На следващия ден той имаше рожден ден. Отидохме. Първоначално се забавлявахме, но дойде моментът когато той искаше да се целунем. Тъй като на мен ми беше за пръв път се дърпах, но се случи. След това въобще не ми обръщаше внимание.

На следващия ден отидохме в парка с приятели и той след известно време дойде обаче никакво внимание!! След това отидоха до магазина с една моя приятелка и той и казал, че по добре е аз да го скъсам тогава отколкото той в скайп вечерта. Като ми каза приятелката аз блокирах, започнах да плача. Най-добрата ми приятелка дойде при мен и ме гушна (за което и много благодаря);* а той идиотът с другата ми приятелка се забавляваше личеше си, че тя го сваля, но както и да е. Много се смяха, а аз плаках като дъжд, а онова безчувствено същество дори не дойде да каже едно ''съжалявам''!

И на следващия ден не си обръщахме никакво внимание, въобще не си говорехме, а преди да се случи това си правихме смешки се забавлявахме!

P.S. Ако може да ми кажете аз ли първа да отида до него и да му кажа да забравим всичко и да си е както преди, или да изчакам той дали ще го направи?! Благодаря на тези които ще прочетат това и още повече благодаря на тези които ще напишат :)

Коментари

1.   Здравей! Според мен не трябва да се занимаваш с този:
1-во защото е скъсал с теб на 2-я ден и явно не иска нищо сериозно.
2-ро още повече като си научила че иска да скъсате малко по късно си го видяла да се сваля с друго момиче, което значи че неговото е нещо моментно. Извинявам се за израза но само идиот може да направи така. Надявам се, че мисля в правилната посока.

2.   гаранция нямаш повече от 12 години Хектор

3.   Хич не ходи да му падаш в краката,така ще се възползва още повече от факта че си му навита.Днес целувка,утре свиррка,други ден да те такова,пък май си малка още.Да го духа

4.   От авторката :
До №1
Да съгласна съм с теб. Мислиш в правилната посокаю той е един пълен идиот.
До №2 хаха на 15 съм Хектор :д
До №3 и аз мисла по същия начим :))

5.   Ами изчакаи няколко дни ако нищто нестане отиди при него и както каза по горе ( да не пофтарям ) : ).
ТоВа Е оТ МеН. : )

6.   Знам, че женското достойнство няма да ти позволи но ти направи първата крачка, защото момчетата са много зле и не знаят как да постъпят в разни гадни ситуации и се паникьосват и почват да правят глупости, а след време съжаляват, ако наистина го харесваш направи нещо, ако не го заеби (съжалявам за израза).

Скоро едно момче се свърза с мен, а с него се харесвахме и много и се скарахме преди две години от тогава не бяхме си писали и сега ни е много трудно да започнем отначало.

7.   6 то има ли изобщо такова нещо като "женско достойнство"? :))) Това, което имаш предвид се нарича надутост и превзетост.

8.   Абе и този ли сайт се напълни с непълнолетни пикли и пикльовци? Аман значи!

9.   Здравей,
тфа момче е направо с една дума ЖЕНКАР..
Въобще не те заслужава, запомни, не се плаче за такива боклуци недеий му обраща никакво внимание, излизаи с твоята приятелка и други момчета намери си компания и хич да не ти пука!!
Не му лази в краката!!

10.   от авторката ..::
До №6 Благодаря ти за разбирането ..:)
До №8 Ами в момента си в графата ''тинейджърски'' така или иначе ще четеш такива истории като моята ..;))
До №9 И аз мисля че е ЖЕНКАР както казваш .. :) и благодаря за разбирането ..:**

11.   Просто го забрави. Не ти заслужава вниманието тая гад.

-Death_Blade ^