Споделена история от Тинейджърски

Балът
Здравейте бих искала да попитам от къде да си купя рокля за бала? Искам да си взема рокля, която да мога да я нося не само на бала?

Коментари

2.   В Асеновград има голям избор от бални рокли. В по-големите градове също има много сватбени бутици, в които можеш да намериш подходящ тоалет за абитуриентския бал. Има десетски дизайнерски къщи, които могат да ти преправят определен модел или да ти ушият по поръчка. Някои хора ходят в Турция, понеже са на по-достъпни цени. Добра идея е да вземеш рокля с "удължител" - плат, който се прикрепва към самата рокля, но после можеш да го премахнеш. Другият вариант е да вземеш рокля по свой вкус, а след абитуриентския бал някой шивач да ти я скъси.

3.   Не бъдете суетни!

4.   От битака си вземи, няма разлика с миланския битак.
Само дето от нашия струва няколко стотака, от чужбинския няколко хилки.

5.   Всяка седмица има екскурзия до Одрин. Там има рокли за всеки вкус и пари. Иди и си купи на добра цена. Дали ще я носиш после не се знае. Ако си промениш размера няма да може. Аз моят тоалет го скъсах от носене. Беше костюм черен копринен панталон със сако, червена жилетка и бяло бюстие също от плътна коприна. Купих го комплект от Одрин с шапка с воалетка. Бюстието и жилетката ги носих с всички панталонки и поли, костюмът носих за официално три години и отслабнах от бачкане.

6.   Аз тази година имах бал, купих си дълга черна рокля по мен, с цепка и гол гръб, взех я от мола в София за 360лв. След бала я занесох на шифач за да я подкъси , стана много готина ежедневна рокля, сега си я нося с черно кожено яке, от тези рокерските, с кецове или кубинки. Иди в София и разгледай, в гледането и обикалянето му е цаката, също иди колкото се може по-рано така цените ще са по-ниски. Аз моята ноември си я купих. Модата няма да се промени, а и за бала няма тенденция, всеки си ходи както си иска. Има момичета с кифленско-принцески розови рокли, както и прекалено натруфени, колкото по семпла и елегантна е роклята ти толкова по красива ще бъдеш :). Успех! Дано вие не сте като нас "коронавипуска" :D

7.   В твоя град няма ли или някой близък град до твоя?