Споделена история от Тинейджърски

На 16 с понижено либидо!
Здравейте! От две седмици съм с много понижено либидо. Нямам приятелка и никога не съм правил секс. Нищо не ме възбужда вече, включително и порното. Получавам ерекции насила, иначе не става. Моля за съвети!

Коментари

1.   Гледаш много порно!! Няма друга причина. Сам го каза: "Нищо не ме възбужда вече, включително и порното". В твоята фраза ти сам и разобличи проблема, та и при това нищо не разбра. Решението е едно - включи си мозъка. Просто спри да гледаш порно, ама не за ден-два, седмица или две, а за месеци напред. Да не говорим, че именно така се става гей, след започнеш да се възбуждаш еднакво от мъжете и жените.

2.   Първо, за да има човек либидо, трябва да е правил секс.
Второ, желанието и интересът не са постоянни и се влияят от много фактори. Ако на последък са ти са се струпали грижи, проблеми, други неща за които да мислиш, съвсем нормално в момента да реагира така. Не се насилвай. Човек гледа порно и се самозадоволява когато му е кеф, а не по задължение.
Нищо фатално не е станало, след време, интересът ти пак ще се върне.

3.   Наблегни на уроците!

4.   Пробвай да ебеш пъпеш. Като истинско е.

5.   Проучи за NoFap общността. Благодари ми по-късно.

6.   Дай си малко почивка от порното . Със сигурност , не ти е отлетяло безвъзвратно либидото .

7.   И аз бях така. До 16 годишна възраст бях буквално по 12ч. в денонощието надървен и то без порно и тн. и мастурбирах всеки ден, поне по един път. После изведнъж всичко спря. И ерекцията ми намаля и не мога да се дървя натурално почти, защото хормоните намаляват драстично и излизаш от пубертета ако те е хванал по-рано като мен.
Иначе лека е да не мастурбираш един месец и да тренираш.

8.   Ти си като мен обаче аз съм на 27. Нямам приятелка- до сега не съм имал. Но когато бях на твоята възраст не смеех да погледна момиче, така е и сега. а за надървянето и при мен се получава и си правя сефтето всеки ден.