Споделена история от Тинейджърски

Ps5
Хора знаете, че ще излиза нова кознзола PS5 и аз се чудя кога да си го взема дали на Коледа дали следващата нямам си и на идея. Аз лично не искам в момента да си взимам PS5 защото старата ми конзола ps4 не искам да я махам и да хвърлям в някъв шкаф и бъдещете ми деца да я изровят. Ама и искам защото е най-нова ще е с повече памет и всичко ще ѝ е пъти по-добро от ps4. Не мисля, че наще ще ми я вземат за Коледа а пък ако стане то ще стане с много мрънкаме. Кажете ми кога да си я взема. Аз за Коледа съм решил да си взема една игра, а чак за следващата ps5, но искам да прочета ваще мнения :).

Коментари

1.   Купуване на конзола в месецът на нейното излизане е като цяло не прекалено умна постъпка. Купуват я тогава много заклети геймъри, на които това им е главен приоритет, катко и такива с много пари, за които е все едно.

Често първите бройки са най-бъгави и създават проблеми.

Има още тоооооооолкова заглавия за PS4, които сто процента можеш да си изиграеш спокойно в идната година и тогава да минеш на петицата.

Братан.

2.   Изчакай 2 години да излезе PS5 PRO и си вземи него

3.   Недей. Заложи на Xbox-a С абонамент от 10 долара месечно (16-17 лева) можеш да играеш всички нови и стари игри колкото и когато искаш докато си плащаш, и не само на конзолата а и на компютъра. Плейстейшъна загива безславно, а цените на новите им игри ще са по 80-90 евро. Не, благодаря, ще плащам по 10 долара месечно и ще играя същите тия и много много други игри!

4.   Да ти имам проблемите

5.   PS5 е с вграден микрофон и те записват по време на онлайн. Да си го знаеш.

8.   Не го разбрах с това, за бъдещите ти деца, но както и да е... ДО тогагава, телефоните ще саминали PS6, спокойно.
Иначе я продай - втора ръка можеш да и вземеш 250 лева, а ако са ти запазени контролерите, можеш да искаш и повече.

9.   Ех, да ти имах проблемите

10.   Да ти кажа честно. По-добре си вземи компютър. Има по-мощни и са по-използваеми ама са малко по-скъпички, но не трябва да го сменяш на всеки 4 5 години