Споделена история от Тинейджърски

Събирам пари от закуските си, за да отида на компаньонка.
Здравейте. Аз съм момче на 18 години и все още не съм правил секс. От 6-ти клас се интересувам от момичета, но не съм имал приятелка. От тогава гледам и порно и ми се искаше още тогава да правя секс. Започнах редовно да преглеждам сайтовете за компаньонки. Но те взимаха по 100 лева на час. Щеше да ми трябва половин улебна година, за да събера тези пари, а и да ги събера не мислех, че си заслужава да ги дам за такова нещо. 12-13 години може да е ранна възраст за човек да ходи на платена любов, но много ми се ходеше. Така и не отивах. Намирал съм презервативи на улицата. След време разбрах, че близо до мястото където живея има улица с много проституки. От бебе с нашите сме минавали от там с колата, аз така и не съм видял жени да стоят до улицата или да махат. Сега малко ме е яд, че още тогава не съм отишъл да си харесам някоя за 20-30 лева, но тогава още не бях сексуално ограмотен и можеше да стане някоя беля, а и в часовете по човек и природа, по-късно биология сигурно щях да се пръсна от страх да не би да имам нещо от всичките тия неща, които говорят. Годините минаваха, аз все преглеждах сайтовете за елитни компаньонки и все не се надъхвах да събера пари да отида при някоя. По-евтините не ми харесваха, поцхубавите много взимаха. Лека-полека моите съученици си намираха приятели и открито казваха, че вече правят секс, един даже в Месинджър ми пишеше, че правил с приятелката си. Сега в 12-ти клас почти всички от класа ми са правели секс, аз не съм. А много искам. Едно същество, без значение дали и човек или животно когато никога не е минавало првз това се измъчва. Ходел съм да си търся проститутка сред уличните. Всичките са или супер грозни и пълни с венерически болести, или пък като има хубави аз нямам пари. Веднъж една ми пипаше пениса за 2 лева. Беше най-еротичният момент в живота ми. И до там. Пробвах се да отида до елитна. Останах неприятно изненадан от брадавицата на лицето ѝ, отказах се и си тръгнах. От години искам да отида на компаньонка или някоя по-хубава улична проститутка. Все нямам пари, отлагам или времето не е подходящо. Сега обаче вече отивам към 19 години и даже гоня 20-те. Вече ми е много трудно. Сега събирам пари да отида при някоя по-евтина елитна компаньонка. Притеснявам се. Ако не стане с нея ще почакам още малко да се стопли и ше се опитам да си харесам улична. Разбира се ще бъда внимателен. Каквото остане от закуската го заделям. Майка ми по принцип ми държи спестените пари, затова тези ги крия. Не ѝ говоря за тях, не ѝ казвам нищо. Просто ги крия. Сега чакам в края на март една елитна компаньонка, на която от много време съм хвърлил око да дойде в моя град. Надявам се да успея да събера парите и отида при нея. Притеснявам се защото казва, че ако до половин час не съм при нея ще ме блокира. Но и да стане ще си търся друга. Искам да го направя преди да стана на 19 години. След това ще мисля и за улична, защото и те някак си ме привличат. Не ме мислете за курвар. Просто понеже не мога да си намеря приятелка и не съм правил секс търсех други начини и покрай търсенето видях, че има и доста красиви улични проститутки. Но само ще мисля, може и да реша, че няма са ходя. Само че за елитната съм сигурен, че го искам. Разбира се след време ще си направя и изследване да не би случайно да съм хванал нещо. Това е и причината да се двоумя за уличните, защото така или иначе парите от “по-евтината” услуга след време ще ги дам за уролог. Мисля, че сега след училище като си намеря работа може и да си намеря и момиче, но след колко време ще е това? Затова реших. Събирам пари и ще си изпълня тази си моя тайна мечта.

Коментари

2.   Как ще отидеш при улична? Стегни се, и търси приятелка, кажи какво точно искаш и се разберете.

4.   Момче, развиваш сериозни психически отклонения!
До това водят порното и чекиите...

6.   Ако беше вложил толкова усилия в намирането на приятелка, колкото в търсенето на правилната проститутка и парите за нея, сега нямаше да пишеш такива работи.

7.   Момче, 19 г. (02)

Имах и аз подобни проблеми преди година, обаче в един момент спря да ми пука. Осъзнах, че искам да хо направя с човек, с когото ще ми е приятно и имам изградена емоционална връзка. Имах доста възможности да си загубя девствеността.
Веднъж с момиче мой набор, после с 05, последната възможност беше с една жена на 30г, но не се възползвах, към тези момичета не изпитвах абсолютно нищо. А мисля, че сексът не е само на физическо ниво, за да е по-голямо удоволствие трябва да има някаква емоционална връзка.
Съветът ми е да изчакаш да си намериш приятелка и когато тя е готова да го направите, но не бъди пуси и търси момичета.
Ако толкова имаш желание да си загубиш девствеността, ти предлагам да потърсиш в сайтове от сорта на алоБГ или адам и ева, ако не се лъжа има хора, където не искат и пари. Другото, което ми идва на акъла е да си направиш профил в Тиндер или Баду, има много момичета, които са само за секса и си го пише в описанието им.

8.   До тия дето го съветват за приятелка. Тва не става ей така, не зависи от усилията на човек. Или те харесват или не. А точно при възрастовата група на автора тия от женския пол са толкова лигави и надменни, последното важи и за всички Ганьовки, не е за разправяне какъв трябва да си, че да си хванеш приятелка. Всъщност такъв, какъвто трябва да си за да имаш успех в България като цяло- нагъл, гаден, тъп и т.н.

9.   АЙ ай психични отклонения развивал чак. Вие май забравихте, че и вие сте били тинейджъри. Всяко лапе мечтае за това, не на всеки му се отваря парашута с някое момиче. Иначе е прав номер 6, положи усилия в това да станеш малко по-готин, забавен, общителен. Запиши се на някакви танци или нещо където ходят момичета и ще намериш.
Аз като бях на тая възраст само за това мислих. Спомням си, че бях гледал един филм по телевизията с Моника Белучи, като бях на 12-14 . Мисля, че се казваше "Малена". Никога няма да го забравя тоя филм и как исках да изчукам актрисата.

10.   Направо кажи на бща ти да ти даде някой лев да изведеш някое момиче на скъп ресторант - той ще разбере за какво става дума.

11.   Депутатите станаха богаташи от "спестяване на пари от закуски" /не събиране, а спестяване, да не забравиш/. Направи същото и току-виж някоя по-добра от компаньонка те загледа! Макар че не съм съвсем сигурен, че при тях е станало само със закуски, но е време да го проверим в реалността! А ти така или иначе си започнал без да те молим...

12.   Определено те хапе кучето. Търси си приятелка. В най-лошия случай опитай с онлайн запознанства. Но пък щом си мераклия да рискуваш здравето си и парите си за едно скъпо платено "удоволствие", от което нищо не можеш да разбереш, давай. Ще са най-зле изхарчените ти пари. После ходи давай още за лечение.

-

13.   Това е проблемът на много млади мъже-бързат да направят сефтето, все едно света ще се свърши, а не им стига акъла просто да си хванат приятелка. Единият акт от 30-60 минути няма да те оправи с магическа пръчка, нито ще ти реши проблема с жените. Все има някоя, която те харесва, ама ти не обръщаш внимание.
Проблемът е в главата ти и как подхождаш към жените. Ако очакваш, че от едното здрасти и в хоп в кревата, нищо чудно, че си сам.
Ами събирай и харчи по проститутки и чакай да се почувстваш променен след първия път. Има разлика в секс с някой , за когото ти пука, и просто механични действия.

14.   Толкова време да стоиш гладен заради една умирисана совалка?Ама ти сериозно ли или ни гъбаркаш нещо тук?

15.   Ей ама и вие сте значи. Пишете че момчето имало психически отклонения ама не е вярно. На 18 г иска да си има момиче ама защо при проститутка? Няма ли свестни жени.

16.   Братле, аз съм на 20 г и ще ти споделя молко от моя скромен опит! Така значи зарежи проститутките, ще лепнеш нещо цял живот ще съжаляваш. Аз бях като теб на 18г, нямах приятелка, бях загорял и търсех ескорт. Обаче на един батак едно момиче леко пълна, грозноватичка беше , цяла вечер ме зяпаше. И си казах кво пък толкова, защо да не се пробвам с нея, поне няма да има болести и така след батака я поканих в нас и я клатих , оказа се че и тя била девствена, аз не и казах че съм :D, та накрая и аз доволен и тя доволна, помолих я да не казва на никой че сме го правили и така. От тогава ми провървя с момичетата, даже и приятелка си хванах и то (красива и умна) и много я обичам! Успех! Знай че "Който подбира мастурбира"!

18.   13 - лесно ви е на вас жените, да дрънкате така отстрани "ама хвани си приятелка" "ама що толкова бързате" "ама не е края на света", нали сте жени и не ви пука, можете да получите секс по всяко време със всеки, и то безплатно, даже те на вас трябва да ви плащат, и никога не оставате на сухо. Ще е цяло чудо, ако сега се открие сред вас някоя девственица от 12-13 нагоре, с цялата тая педерастка "демокрация" и феминизъм дето ни ги наложиха от запад. А мъжът освен ако не е педал и не го устройва да го чукат мъже, няма как иначе по никакъв друг начин да получи секс, и то с ЖЕНА. Ми да, то така лесно се хваща приятелка, както си мислите вие, ей така с магическа пръчка - хоп, и готово. Да, ама не. То не са ухажвания, то не са лигавене, бавене, чакане, баламосване, кокетничене, сваляне на звезди, обещания и най накрая скачате баш на най големия боклук, който можете да намерите, и тотално се изгавряте с достойнството на свестните добри мъже. Да, ама нали нашия е "лошо момче" и има "тръпка", и затва няма никакъв проблем засега. Ама после като почне "лошото момче" да ви понабийва и да ви поизнасилва веднага изчезва "тръпката", веднага почвате да ревете "ама той ме бие" "ама той ме изнасилва" "ама къде са истинските мъжеееее" и веднага почвате да търсите "добрите момчета", с които сте се изгаврили. Да, ама те вече са заети и са си намерили свестни добри жени, с които са изградили здраво семейство и няма да ви чакат вас цяла вечност да се натутате и да се "наживеете", имат твърде много достойнство за да си причинят това унижение. И най накрая преебаните излизате пак вие. Вие точно от чакане за секс със някой, за който ви "пука" сте я втасали така.

Авторе, не слушай женски съвети, виждаш че жените не могат да разсъждават от нашата мъжка гледна точка и си знаят тяхната. Не разбират, че някои мъже просто имат лош късмет и не им се получава, защото не са достатъчно твърди, напористи, нагли, нахални и богати, каквито трябва да са, за да впечатлят женската и да им излезе късмета, и за тях няма "легален" начин и просто няма друг избор ако изобщо искат някога да им излезе, освен да отидат на проститутка. "Нормалните" момичета са още по големи проститутки и от "официалните", защото се ебат с много повече мъже, и то безплатно и без презерватив което ги прави 1000 пъти по долнопробни проститутки от "официалните", които за разлика от тях поне поддържат лична хигиена. Така че нищо не губиш като нямаш приятелка - поредната разпоретина, която ще те лъже и ще те разиграва. Щом нямаш друг избор отиди на проститутка, нищо не губиш. Само гледай да криеш добре парите си от майка си, докато събереш нужната сума и действай.

Модератори, моля да пуснете коментара ми въпреки думата "ебат", защото ще е в голяма полза за автора, бил съм на негово място и 13 - лесно ви е на вас жените, да дрънкате така отстрани "ама хвани си приятелка" "ама що толкова бързате" "ама не е края на света", нали сте жени и не ви пука, можете да получите секс по всяко време със всеки, и то безплатно, даже те на вас трябва да ви плащат, и никога не оставате на сухо. Ще е цяло чудо, ако сега се открие сред вас някоя девственица от 12-13 нагоре, с цялата тая педерастка "демокрация" и феминизъм дето ни ги наложиха от запад. А мъжът освен ако не е педал и не го устройва да го чукат мъже, няма как иначе по никакъв друг начин да получи секс, и то с ЖЕНА. Ми да, то така лесно се хваща приятелка, както си мислите вие, ей така с магическа пръчка - хоп, и готово. Да, ама не. То не са ухажвания, то не са лигавене, бавене, чакане, баламосване, кокетничене, сваляне на звезди, обещания и най накрая скачате баш на най големия боклук, който можете да намерите, и тотално се изгавряте с достойнството на свестните добри мъже. Да, ама нали нашия е "лошо момче" и има "тръпка", и затва няма никакъв проблем засега. Ама после като почне "лошото момче" да ви понабийва и да ви поизнасилва веднага изчезва "тръпката", веднага почвате да ревете "ама той ме бие" "ама той ме изнасилва" "ама къде са истинските мъжеееее" и веднага почвате да търсите "добрите момчета", с които сте се изгаврили. Да, ама те вече са заети и са си намерили свестни добри жени, с които са изградили здраво семейство и няма да ви чакат вас цяла вечност да се натутате и да се "наживеете", имат твърде много достойнство за да си причинят това унижение. И най накрая преебаните излизате пак вие. Вие точно от чакане за секс със някой, за който ви "пука" сте я втасали така.

Авторе, не слушай женски съвети, виждаш че жените не могат да разсъждават от нашата мъжка гледна точка и си знаят тяхната. Не разбират, че някои мъже просто имат лош късмет и не им се получава, защото не са достатъчно твърди, напористи, нагли, нахални и богати, каквито трябва да са, за да впечатлят женската и да им излезе късмета, и за тях няма "легален" начин и просто няма друг избор ако изобщо искат някога да им излезе, освен да отидат на проститутка. "Нормалните" момичета са още по големи проститутки и от "официалните", защото се ебат с много повече мъже, и то безплатно и без презерватив което ги прави 1000 пъти по долнопробни проститутки от "официалните", които за разлика от тях поне поддържат лична хигиена. Така че нищо не губиш като нямаш приятелка - поредната разпоретина, която ще те лъже и ще те разиграва. Щом нямаш друг избор отиди на проститутка, нищо не губиш. Само гледай да криеш добре парите си от майка си, докато събереш нужната сума и действай.

Модератори, моля да пуснете коментара ми въпреки думата "ебат", защото ще е в голяма полза за автора, бил съм на негово място и много добре знам за какво говоря.

19.   До 13, секса с някой за когото въобще не ти пука е много по-добър! Даже съветът ми към автора, е да го прави с някоя за която го боли единствено оная работа. Няма да се притеснява и нещата ще се случат много по-добре...

20.   За жалост, девиантните състояния, на хора като втори коментар, не правят впечатление на преобладаващите посредствени психиатри. По темата - Няма да намериш мацка, с която да изживееш яки неща, ако не си поръчаш какво и как :)
Ориентирал си се правилно. Има мъже, и тези мъже се решават на 23-25-27.. И даже след 30. Не се лишавай от автентичното в секса, не се води за ръчичка месеци с някоя куха лейа, ще ти скъса нервите :)

21.   18 от 13
Авторът от 6-ти клас търси проститутки и само това го вълнува в жена-тяло и секс. ОК, хормони, хормони, ама в темата не стана ясно защо аджеба няма приятелка? Явно не се харесва, а така как ще го хареса някоя? Ако се държи добре с някое момиче, културно, ще си има гадже и без години да заделя пари за платени, дето името му няма да знаят и ще претупат работите.
Като мине сефтето с проститутка и какво-става неземен красавец, уверен, лъчезарен и усмихнат и желан? Или ще си остане също толкова самотен и сдухан, но правил секс? Това няма да го промени с магия. Най-много редовно ще ходи за сеанси и когато си намери все някога приятелка, ще си прецака връзката, защото не знае как да се държи с жена. Жената не е само тяло, колкото и на някои да не им се вярва.
Огромна част от проблемите на такива момчета се крие в тях самите. Ама щом една проститутка магически ще го превърне в принц и готин-да отиде. Ама след години ще реве като връзките му се разпадат.

22.   21 - мъж ли си, жена ли си...?

Защо се правиш на ударен/а?

Разбира се, че проститутката е лош вариант. Даже много. Но сякаш не знаеш, как стоят нещата.

Момчетата от по-бедни семейства и тези с непретенциозните физически дадености имат минимален шанс за връзка и секс още от малки. ТОВА НЕ ТИ ЛИ Е ЯСНО?

Едно време не е било така. Момичетата са гледали да легнат със свободни момчета и всяка да си има своето момче. Сега дъщерите им не виждаш ли как к*рвеят?

Какъв шанс има за нормална връзка? И колко време ще продължи тя? Някой и друг месец или месеци, докато онази не започне да се "колебае" дали той е за нея и след като си го сложи с няколко други момчета/мъже, за да опипа предварително почвата, ще го напусне и ще го изплюе през устата си като дъвка и ще го заметне като парцал. И както се досещаш, преди това ще го е направила на резил пред сума ти народ.

Така че е добре да не страниш от истината, а да признаеш, че няма почти никакъв шанс за нормална връзка. И това се дължи преди всичко на съвременната "девическа" общност...

Моят съвет е да си се самозадоволяваш и да чакаш да се появи в живота ти някоя що-годе свестна, която би имала интерес към теб.

23.   22, като се четат такива мнения ще кажеш, че всички стоят бездетни, самотни до дълбока старост, защото били бедни и и непривлекателни. Ами, сори, но всичко е до държание, харизма и лични качества. Разходи се по улицата и виж колко несимпатични мъже има с приятелки. Или сега пък парите са намесени, и приятелката тайно си ляга с други? Или просто хората са се харесали?
Евентуален сценарий- ще ходи години по проститутки, и ще е също толкова сам и сдухан, колкото преди. Ще стане на 30-40, неговите приятели семейни с деца, той още ще брои парички за жрици. Що? Щото това е страхливия начин. " Аз съм грозен, никоя не ме ще, ама няма да се променям, няма смисъл, жените са гадни и зли" и куп други оправдания. Просто оправданая и самосъжаления. Кой се привлича от самосъжаляващ се човек?
И ето така се получават старите ергени.
Всичко е в главата на хората.

24.   21, 23 - спри да повтаряш думата "сдухан", защото не мъжете а жените като теб са сдухани, които са слепи да видят истинските мъже и се залепят за "лошите момчета", щото им носели емоция и "тръпка", от която после им изтръпка трътката и съжаляват цял живот, ама никога повече няма връщане назад. Да не говорим, че сигурно дори изобщо въобще не знаеш какво значи "сдухан", ама си я научила тая думичка наизуст просто така - щото си чула недочула отнякъде, че значи нещо обидно, и давай давай наред всички мъже, които не ти харесват "сдухан сдухан сдухан". Ами не, сдуханата си ти. Сдухана си, защото подценяваш истинските мъже и издигаш на пиадестал в кухата си главичка всички гангстери, мафиоти, мутри, "батките" от фитнеса с надуваемите мускули и епилирана п*тка и др., като "истински мъже". Ти "старите ергени" ги остави, ами по добре гледай себе си, да не останеш стара мома от толкова чакане за "специалния", "единствения" и т. н. глупости, да престарееш на 40-45 сама като куче и да си колекционираш котки, докато не ти се напълни цялата къща с котешки лайна и не почнат хората на улицата да ти се присмиват "ей, ето я пак тая дъртата вещица, дето не можа да си намери никакъв мъж и е цялата вмирисана от котешки акита":)))

25.   24, да си прочел някъде да те нападам лично, че типично по български и по мъжки ме обиждаш? Да ме познаваш? Странно отношение към жени и непознати хора имаш.
Сайтът е за изказване на мнение, това и правя. Явно истинските мъже са комплексари не само в интернет, ами и извън него. После жените са им виновни. Ами, не, не са.

28.   Аз не виждам какъв им е проблема на толкова много хора, относно ходенето при проститутка за първия път. Изкарват го все едно убиваш някой или му накърняваш честта. Не всеки е роден на този свят да бъде обичан, да бъде желан, красив и. т. н. Ще си призная, че нито съм красавец, нито съм баровец, по който мацките си припадат и желаят и единствения начин да правя секс е като си платя. Не, не е до подхода. Трябва да имаш излъчване и чар. Като нямаш тези две неща, трябва по някакъв начин да компесираш за тях, било то с пари, било то с някакви други качества и държание. Пък, ако и тях нямаш, тогава никоя не те иска, защото няма какво да ѝ предложиш. Ще дам за пример Пеевски и Цветелина Янева. Да не би Пеевски да има чар и излъчване? Не! Има пари и затова спи с красиви жени.
Ние грозните, които нямаме чар и пари, също сме хора и имаме нужди, затова си плащаме определена сума, за определена услуга. Затова стига сте ни упреквали!

29.   Аз съм момче роден 2001 на 19 години и сега този на 2 аагуст ще правя 20 и макар аз също да не съм правил никога секс това изобщо не ме притеснява защото знам, че някога ще срещна бъдещата си жена и тогава вече ще правя секс, но аз никога не съм си помилял да ходя при проститутка и няма да го направя.

Аз преди също много също исках да правя секс преди да се ожения и си мислех, че няма проблем, но се оказа, че има пролем, а аз тъй като съм вярващ човек не искам да трупам грехове в живота си защото Бог казва, че секът преди сватбата се счита за блудство и заради това ще чакам до сватбата когато срещна жена си.

Знам, че всеки който прочете това ще ме помисли за луд, но каквото казвате то даже казаното от вас няма да има смисъл защото живота си е мой аз решавам какво ще правя, а вие правете каквото си поискате защото живота си е ваш и каквото правите си е лично ваша отговорност.

Вие си мислите, че щоч вече сте пълнолетни можете свободно да правите секс, да вие можете да правите секс, ама по земните закони това ви се разрешава и също си мислите, че щом е доброволно не е блудство?
Обаче много грешите защото независимо дали е доброволно или насилствено, то и вдвата варианта се счита за блудство пред Божийте очи, а преди всичко първите закони и заповеди са издадени от самия Бог, а това очначава, че божийте закони са много по силни от нашите материялни човешки земни закони.
Например когато бах малък първите закони с които съм се запознал бяха божийте закони, а като станах по голям после научих и човешките.

Щом така съм решил първия ми секс да бъде с бъдещата ми жена, нека така да бъде и аз не бързам за никъде и знам, че все някога накое момиче ще ме хареса и ще имам деца, а живота си продължава, макар и аз също да имам срахове и то е кага ще се ожения и си мисля конякои път кога това ще се случи аз все пак знам, че ще се случи, но искам да се ожения по млад и това е което искам, но за сега по важно за мене е първо да бъда самостоятелен в живота и сам да се оправям и имам много време и предстоят много неща в моя живот да се случат, а после и жената ще дойде просто трябва да имам търпение и всеки човек трябва има търпение.