Споделена история от Тинейджърски

Защо една игра е по-важна от любимото момиче
Здравейте, отново, автор съм на доста теми в тоя сайт. И на повечето се отговора е "детска му работа", но искам пак да споделя и ако може да ми дадете съвет.

От 3-4 месеца ходя с едно момче, много си го обичам, винаги ми казваше, че преди да ме срещне само е играел на PC игри, но от както сме заедно почти не играеше само когато съм на у-ще или нямам възможност де се видим или да си пишем по skype, но от 2-3 седмици той отново играе постоянно, не се виждаме много щото съм втора смяна и през седмицата се виждаме по 1 час преди и след даскало и в повечето време си чатехме, но сега той се играе и дори не вижда кога му пиша. От 3 дни не сме се виждали, тази вечер исках да си пишем, а той сле 5 мин каза отивам да играя.

С предното ми гадже имахме същия проблем постоянно играеше.

Оффф незнам в мен ли е проблема се игрите да са по важни от мен. Вече незнам какво да правя. Дали не им омръзвам. ;(;(;(;(;(

Коментари

1.   Защото явно не е порастнал достатъчно за гаджета и иска да си играе детето и най-вероятно не си пада толкова по теб. Но това не значи, че на тебе нещо ти има, просто той не е за теб. Примерно защото искате различни неща: той-да си играе, ти-да си с него. Не се занимавай с него и не го изживявай толкова - насила хубост не става!

2.   Както казаха това момче явно още не е пораснло не че на тен нещо ти има. Има два варианта или му покажи че го обичаш и ще те загуби или просто го остави и си намери др. Ако той държи на теб ще се осъзнае, ако не значи така е по-добре.

3.   Явно игрите му са по-важни от теб. И според мен той не е дорасъл, не се занимавай с някой, който не ти обръща внимание и още повече, че те пренебрегва заради игри. Няма смисъл да се унижаваш, заради някой, който не те заслужава.

4.   А може и да е пристрастен в игрите и за това да става така.

5.   Абе ти луда ли си да се занимаваш с такъв мухльо! Обади му се след някоя друга година!

6.   Съгласен съм с другите ;) Аз пък търся такова момиче, но немога да намеря! Дано да си хванеш някой готин пич ;)

7.   Еми ако искаш да се запознаем дай скайп аз играя онлайн игри.

8.   Акторката: Малко след темата бяхме скъсали, но след по-малко и от седмица се събрахме отново. Той направи всичко, за да си ме върне и сега се обичаме повече от всякога. Благодаря ви за коментарите.
ПП.: №7 не го разбрах какво има в предвид

9.   Вие на колко години сте?

10.   От авторката до №9: Аз съм на почти 16, а той е на 19.

11.   Хахаха, на 19 и още играе :D