Споделена история от Тинейджърски

Имам чувството, че съм пълен тъпанар!
Здравейте, аз съм момче на 18 години и не знам какво правя. Навърших ги наскоро, но почти без никакво настроение и радост. Имам впредвид, че нещата, който съм научил до момента са нищожни за това, което трябва да бъде. Мисля си в последно време, че станах пълен аутсайдер и никъде не се вписвам (не че съм успявал някога), защото по-голямата част от хората са ме дразнели и продължават да ме дразнят. Първо, до този момент в училище се справям много добре, но понеже в училището ми всичко се разхайти, това цялото нещо губи смисъла си. Търсих втори вариант чрез курсова по това, което ме интересува, но изпуснах сроковете за записване. Второ, пробвах преди със спортовете и там установих, че съм кръгла нула. Сега родителите ми и по-специално баща ми искат да ме направят търговец на коли понеже ме виждат, че няма какво да правя. Трето, харесвам си момиче, което не познавам, но е от моя град, и съм я виждал един единствен път в далечина. От известно време чувствам, че нещо ми има и не съм на мястото си. Много се впускам във фантазиите си за това, което искам да ми се случи в близкото бъдеще и чувствам, че прекалявам вече. Буквално брат ми ми казва, че съм много антисоциален и губя най-хубавите си години от живота ми. Усещам даже, че мойте родители ме имат за смотан и глупав бабаид, но просто не искат да ми го кажат. Сега тренирам със тежести и се старая всеки ден да чета книги, карам шофьорските курсове, но се питам от време на време какво правя подяволите със себе си. Другите изглеждат толкова готини пичове, а аз съм един прост, малоумен, недъгав и недорасъл индивид, който не знае едва ли не защо е жив. Покрай това цялото нещо губя все повече и повече желание за каквото и да е и направо честно да си кажа не мога да се понасям и да се търпа, защото си мисля, че съм едно пълно изчадие, мислело си, че ще стане нещо от него, но е точно обратното и такъв олигофрен като мен втори няма. Даже смятам, че просто ще остана един тъп фантазьор за много дълго време. Та да помоля ако може някакъв съвет или нещо, защото казват, че трябва да променя мисленето си. Благодаря предварително!

Коментари

1.   За*би ги тия комплексари, дето мислят, че да си социален е всичко.
Винаги ще има недоволни.
Не мисля, че хората около теб за от най-интелигентните щом не забелязват труда ти и се фокусират над лошото.
Ми то всеки си има недостатъци, бе!
Да станеш типичната батка eba4 ли искат?
Не останаха стойностни момчета и момичета щото се им набиват да излизат да се забознават, затова сега имаме толкова спинозни, наркомани и курви.
Момко аз съм момиче на 19, ама имам и по-големи познати, това ти мислене е нормална част от растежа и някои до дълбоки старини се чувстват така.
Аз казвам, хейтърите с цялото ми уважение да го поемат отзад.
Пък и тренираш, четеш, нз честно какъв им е проблема.
Аз съм студентка ама не влизам в лекциите цял ден депресия, да се радват че побе опитваш да надградиш над себе си.
Помни, че някои хора дори и да са от семейството ти знаят само да гледат в чуждата паничка, но никога в своята.
Аз лично бях отличничка ама от това безспирно пилене малко или много се пречупих, та нищо хубаво не съм видяла от следването на чужди акъли.
Не знам как да ти помогна, но нещо ме жегна в историята ти.
Аз помня как като татко тръгва да ме юрка почвах да му рапирам някви тъпи песни да ме остави хд, ама майка ми е кон с капаци 2022 и с нея дори не можеш да се бъзикаш.
Пусни им ферма за сперма на деян неделчев, да решат, че си гей и ако са хомофоби още по-добре, ще те оставят изцяло намира от разчоарованието си.
Ама сериозно, това issue, толкова съм го дъвкала и предъвквала с нашите, че отсега ти казвам.
НЯМА ОПРАВИЯ!
Не се давай, не се пропивай, не се друсай, животът е септична яма не си го осирай още повече, не е*и неясни дами да не пипнеш неясни болести, и ако пак някой балък или интелигентен роднина те изнерви може да излезеш на разходка, аз така правя, щото нямам книжка.
Да изпълняваш чужди представи за себе си е най-тъжния живот, от мен го знай.
Друго предложение, може да почнеш на някоя каса да направиш едни пари да ги похарчиш рекреационно ;) ама без колумбийски изцепки, че верно ще стане дъно.
Като много се сдухам си пускам и путки по масата на 100 кила и мигновено забравям за нашите, no joke.
Обичам да се повтарям по някаква причина, затова за потеден път натъртвам: каквото и да става, без безразборен секс, прахове и АЛКОХОЛ.
И заеби родните психолози, по-ефективно ще е да ходиш направо да ти леят куршум хд.
Ако нищо не си разбрал, тлдр.

ТЛДР. Медицинска мерудия, хип-хоп, без колумбийски истории, не дави болката в секс/алкохол. На хейтърите ти в устата, дори да са от семейството не се извинява.

3.   Не знам какво да ти пиша баце но си странен.