Споделена история от Тинейджърски

Ежедневен училищен сексуален тормоз
Здравейте! Пиша ви относно един мой голям проблем. И той е, че всеки ден в училище едно момче от класа ми ми казва, че гърдите са ми много малки, и че никой няма да ме хареса, ако продължават да са ми такива! Наистина много се психирам от този факт и ми пречи да се съсредоточавам в уроците и вече имам и тук-таме някоя петица, а преди да започне да ме обижда, имах само шестици. А и наистина това, което казва, е донякъде вярно. В смисъл не са много малки, но са и съвсем големи в никакъв случай. Но въпреки са ми най-малки в класа( на всички останали са им или средни, или съвсем малко големи). И това също ми влияе много зле. Затова реших да кажа на тати, защото той има висше образование, шеф банкер е, а и е много добричък към хората. И той ме посъветва просто да не му обръщам внимание, и че най-вероятно ме харесва и затова ме обижда. В случая тати е абсолютно прав, но това с какво може да ме успокои? Срам ме е да говоря за това с приятелките ми, защото са от моя клас, а и не искам да ги замесвам. Пък и едва ли ще кажат нещо различно от тати. Но все пак, приятели, искам вашето мнение. И моля ви, не пишете, че тати е прав и дотам. Искам и други отговори.

Коментари

1.   Сигурно иска да ги помачка този малък лайнар, обаче няма да го огрее. Или поне се надявам.. :)

2.   Следващият път му кажи да порасне и че се държи като малък лигльо/ олигофрен/ недорасляк и т.н. (сменяй епитетите всели път). Обясни му, че нормалните хора харесват другите заради общ външен вид и качества, а не заради размера на половите белези. Сритай го с думи няколко пъти и ще млъкне. Като му обесняваш периодично колко е зле и че се държи като малоумник и ще престане. Но демонстрирай самочувствие. Кажи му, че си харесваш тялото и пет пари не даваш подобни като него какво мислят. Само презрително поведение ще го засрами. Или ако толкова не ти се занимава всеки път му казвай: въобще не ме интересуват простотиите ти, разкарай се и толкова. Лошо възпитаните момчета на тази възраст са големи малоумници. И за твое успокоение топ моделите имат малък до среден бюст. Големите бюстове се сметят за вулгарни в света на модата и съвършенството. Повечето мъже им е все тая рамерът на бюста ти - всички гърди са красиви. Даже познавам мъже, които държат жената до тях да е с малък, стегнат и нежно вирнат бюст.

3.   Има и зли хора, които без причина се заяждат. Не може на всекиго да се харесаш. И най-малките гърди, и най-големите да имаш, пак някой ще е недоволен, гледай себе си, а не другите, не зависиш от тяхното мнение. Освен това човек се преценява по душата, а не по външния вид.
Късмет.

4.   Първо, изобщо не трябва да ти пука какво мисли малкият чекиджия за размера на твоя бюст.
Второ, много правилно си се ориентирала, че това е ежедневен сексуален тормоз. Изпрати баща си банкерът да разговаря с него, класната или директорката. Защото тормозът трябва да спре.

5.   И според мен той те харесва, но го показва по този тъп начин. Иначе събери пари и като станеш на 18 г си ги увеличи, ако това те притеснява. Но ето - Дуа Липа, например, има мн малки гърди. Но не ги увеличава. А ходи без сутиен по фанелка и изглежда ок. Така че си има начини да си секси. Има начин да се справиш с момчето - кажи на тате, че той те тормози сексуално, да се оплаче на учителя ви и на родителите му да ог стегнат. Изобщо направи нещо , не си мълчи. Или му кажи - и моите са секси.. или нещо подобно. Кажи му - на крава с вимета ли да приличам и прочие.

6.   Не му позволявай да ти говори така. Не си го заслужила с нищо
Ако вече става дума за истински тормоз винаги може да се обърнеш към някой преподавател или директор дори
Ходиш на училище да учиш и да прекарваш най хубавите си годинки там
Бъди самоуверена
Сигурна съм че си голяма мацка
Поздрави❤️

7.   Моите гърди пък са много големи и две момчета от класа постоянно ме гонят да ми ги пипат Хем ме дразнят, хем ми е приятно.

8.   Тия ли си онзи дето пише, че имал ежедневен сексуален тормоз от хомосексуален преподавател? Едни и същи простотии пишеш, даже пишеш едни и същи думи заглавията "хомосексуален тва, хомосексуален онова", стилът ти вече се разпознава. Ако си прикрит хомосексуалист/педераст и си имаш хомосексуални фантазии, спри да пишеш простотии и просто си хвани мъжко гадже да ти сбъдне фантазиите, и готово! Ама спри да пишеш тия простотии тук, че вече досадиха на всички ни! "Гладна кокошка просо сънува" е казал народа!

9.   Той или те харесва или се прави,че те харесва . Аз едно време никак не ми вървеше с момичетата,въпреки,че имаше 2 3,които ме харесваха. Но имах повече обожатели от мъжката аудитория.

10.   Ами то и на него сигурно му е малък , кажи му че и него няма да го харесат ..

11.   Питай го колко му е голяма пишката,та се е хванал с размера на гърдите ти .Повече няма да посмее да ти се подиграва.

13.   Кажу му, че му е малка пишката!

14.   няма лоши цици. има малки цици, ама малките цици не са лоши цици