Споделена история от Тинейджърски

Целувка с момче, докато играем шише.
Здравейте,
Сега изпитвам сериозно затруднение с преживяването на една ситуация, която се беше случила преди няколко години. Момче съм на 19 години. Наскоро обсъждахме с една компания темата за “Лезбийки и гейове”, понеже нашумя и нали знаете как, когато си млад искаш да изразиш мнение и си мислиш, че си прав за всичко. Мненията на всички нас бяха, че нямаме проблеми с тях, въпреки различията. И тогава като гръм от ясно небе ме удари една мисъл как преди около 2 години(17 г.) се бяхме събрали друга голяма компания и както всички момчета искахме да се целуваме с момичетата и предложихме да играем на шише, така и стана. Започнахме да играем и беше супер и целунах почти всички момичета, докато в един момент не можах да разбера какво стана и ми се падна да целуна едно момче като трябва да спомена, че преди това се беше падало момче с момче и те се целунаха. Та да продължа за мен бях в пълен шок и не знаех какво да направя, другото момче беше също като мен в шок, но от цялата еуфория си казахме айде давай. И просто си допряхме устните и това беше, беше отвратително, но тогава си казах айде за играта какво толкова. Продължихме да играем, при което отново целувах само момичета, докато не се падна отново друго момче и тогава си казах айде за играта и само си допряхме устните и това беше общо-взето голяма еуфория. Тогава изобщо не ми пукаше, докато не се сетих преди няколко дни и просто съм толкова разочарован от себе си, че тогава съм го направил, че изобщо не знам. Супер много се обвинявам, до някъде се оправдавам сам себе си, но като цяло се съдя супер много в мислите си и ми е много трудно. Имате ли подобни случки? Някакви съвети?

Коментари

1.   Не си сторил никому зло, няма защо да се срамуваш. Друг път просто няма да играеш на такива игри.

2.   Номер 1 е прав, просто за в бъдеще не се включвай в такива игри, иначе нищо лошо не си направил

3.   С най-добрата ми приятелка се познаваме от 7 клас. Учехме в различни гимназии, но тя често идваше до моята да ме вземе и ходихме у тях или у нас. Приятелите от моето даскало всички знаеха колко сме близки и като се водехме не спирахме да се прегръщаме (не сме изпитвали нищо сексуално ,просто сме като сестри и до сега). Едни от моя клас се избазикаха и викат че само се прегръщаме и никога не се целуваме и ни казаха че ако се целунем съвсем леко ще ни дадат 10 лв. Еми направихме го и нищо не се случи повече. Сега сме на 48 години ,омъжени и двете ,имаме деца ,все още сме приятелки и понякога само се смеем на тази случка

4.   Бати тъпите коментари се едно някви родители на средна възраст (демек пионери комсомолци) отговарят. И какво като си целунал момче и какво ако искаше да си с него? Твоя работа, най лошото е да се извиняваш тук за да не вземат тия ескперти дето драскат съветите си да ти се карат щото са скапани хомофоби и не разбират днешната реалност. Няма по-лошо от това да се страхуваш от нещо, дето какво другите ще кажат. Ако все пак си стрейт и момиче те откаже заради подобно нещо, не я взимай проста ще е