Споделена история от Други

Мъжът е по-красив от жената
Мисля, че мъжът е по-красив от жената.

Мъжката физика е много по-развита. Мъжът е силен, привлекателен, доминиращ.

Ние, жените сме получили това "по-красивият пол" по милост. Да, има и много красиви жени, но като цяло мъжът е по-красив, особено ако се грижи за себе си.

И в природата е така, при много животни мъжките екземпляри са по-красиви. Вижте лъвът и лъвицата например. Лъвът е величествен, а лъвицата...обикновена голяма котка. При птиците също е така, мъжките са с по-красиво оперение.

Вие как мислите?

Коментари

1.   Явно си по- грозновата, за това така мислиш. Красиви сме и двата пола, различни сме, трябва да се допълваме, а не повърхностно да се сравняваме кой по- красив/а според ментална призма...
Лъвицата била обикновена котка...хаххахха проблемът ти е в твоят приемник.

2.   недей сравнява хора с животни :Д ние сме различни и никога няма да сме като лъвовете или каквото и да е било.

4.   Да, вярно е. Мъжете са по-красиви, имат по-хубави черти, някак по-младежки вид имат, не се състаряват така бързо като дамите. В същото време, мъжете имат по-малко привилегии. На работа, са ме карали да пренасям бюра, както и други такива предмети. Жените си стоят на задниците и гледат, даже едно благодаря не казват.

5.   Като гледам ниските, трътлести, оплешивели , или с бръснати глави мъже по улиците ни, се чудя къде ги виждаш тези неземни мъжки красоти. Или живееш в паралелна вселена, където се разхождат манекени?

6.   Това, което казваш е ТОЧНО ТАКА-вярно елИ аз това обичам да ги казвам... все още има хора, които смятат, че жената трябва да е "красивата" и е "красивата", а пък за мъж това не е толкова важно.... Че мъжът е "грозният" пол... изостанали и небразовани хора, какво искаш.... А, впрочем аз съм жена!
Абе вижте-жените ползват грим и се ПРЕФАСОНИРАТ ТОТАЛНО, не мъжете! Това какво ви говори???? ! Това е достатъчно, за да разбереш нали??? Не че жените са грозни-има и много красиви-ИСТИНСКИ красиви жени без грим-това е ИСТИТСКАТА красота-всички друго и пълна ЛЕШ! Но красивите мъже без грим, разбира се) са повече! Тъй че да-мъжът е красивият пол. Да, лъвовете имат грива-при нас мъжете имат брада(или поне БИ ТРЯБВАЛО!!!! ), която допринася много за атрактивността им.... нямат нужда от боички... по принцип са по-тъмни мъжете... Имат повече цвят, което е по-красиво... Обикновено в природата мъжките създания са по-тъмни, по-цветни, по-пищни... Но не бих казала, че женските животни са невзрачни и блудкави-както някои хора казват- и те пак си имат красота, дори и да нямат мъжките цветове-не означава, че са неприятни за гледане!

7.   Включваме се от конкурса "Мис България", където току-що авторът на темата спечели първо място! Опаааа, грешно съобщение!

Джендърска му работа! Тръгнал да сравнява красотата на мъжете и жените! Пич, интересува те само дали си по-красив от другите мъже! Те са ти конкуренция, ако се интересуваш от жени! Иначе... да, ако си по мъжете, пробвай да надминеш по красота жените та да се фукаш, че са те избрали не заради хомосексуални наклонности, а защото си по-красив от жените. Егати и темата, значи! Скоро очаквам тема "На мъжете червилото и гримът им стоят по-добре, отколкото на жените". Съвсем изтрещя тоя свят! Жените се пробват да са по-мъже от мъжете, мъжете тръгнали да си мерят красотата с жените. Несериозна работа!

8.   Номер 7, само дето автора е жена ;)

9.   Виноват - официално се е представил като жена! Честно казано при вида на заглавието и повечето неща в темата си помислих, че е мъж, съответно съм пропуснал онази думичка. Не помня кога последно жена /при това в този конкретен сайт/ е казвала такива хубави неща за мъжете като цяло.

Извинявам се на авторката за пропуска си! Надявам се да няма засегнати!

10.   Ха, темата искрено ме разсмя. Все едно да кажеш, че хората с кафяви коси са по-хубави от тези с руси или че кучетата са по-красиви от котките. Авторката явно има проблем със себе си и си го изкарва на цялото женско съсловие. Да, всеки има право на мнение, но за да генерализираш трябва да си запознат поне с една представителна извадка от да кажем поне по 10000 различни типове мъже и жени.

11.   Авторе, няма нужда да се представяш за гена, защото на всички ни е ясно, че си гей и си падаш по мъже.
Като процент на хубавите, сред жените са повече, може би защото използват и грим. За съжаление нацията през последните 29 г много погризня и е изключителна рядкост да се види хубав мъж у нас.

12.   Факт. Има "една" мис вселена - тайландски травестит. Т. е. ако иска мъжа може и да е по-красив от жената, по женски.
На повечето мъже просто не им пука, защото това не е важно.
Мъжете винаги ще са нещо повече от жените и това набива невероятни комплекси сред женския пол.

Една жена става жена и се разхубавява, като роди и стане майка. Според мен. До тогава е една плешива лъвица с тонове тунинг по нея си :)

13.   Мъжът е по-красив от жената, само за мъж гей.