Споделена история от Тинейджърски

Момиче на 13, носеща 45 номер обувки
Имам голям проблем в училище!
Аз съм момиче на 13 година висока съм 178 и нося 45 номер обувки. Най-големият ми проблем в училище беше, че почти целият ми клас ми се присмиваше и ми се подиграваше, че нося 45 номер обувки. Имам 3 най-добри приятелки са високи 162, 170 и 165 и носят 37, 40 и 39 номер обувки. Родителите ми са сравнително ниски-баща ми е 175, а майка ми 168 и носят съответно 43 и 39 номер обувки. АКО МОЖЕ МИ НАПИШЕТЕ КАКВО МИГА ДА НАПРАВЯ

Коментари

2.   Не им обръщай внимание. Ндп-то ми е 157 и носи 43 номер обувки, а сме на 12. Има много хора като теб.
Момиче 12

3.   Нищо не можеш да промениш в размера, но няма и нужда. Това, че ти се подиграват, и то за нещо такова, не говори добре за тях... Просто търсят за какво да се заядат и ако не беше това, щяха да намерят нещо друго. Показвай им, че си над тези неща и оценяваш себе си и другите не по размера на обувките, а по ума!

4.   Единствено да носиш обувки, които оптически намаляват стъпалото. В никакъв случай такива с остру върхове или разлширени настрани, защото уголемяват ходилата.
Мисля, че ще растеш още и ще станеш 1, 80.
Можеш да посетиш с родител ендокринолог за изследване на мъжки хормони. Момичетата и жените имат и лъжки хормони. Да се изследват и хормоните на хипофизата.
Да спреш да ядеш пилешко месо, което е бъка от хормони.
Патешко, пуешко/ без бутчета, в които се инжектират/, телешко, риба.

5.   Привет,

Няма какво да направиш, освен да се приемеш такава, каквато си. Ако беше дебела - да ти кажем да ядеш по-малко и да спортуваш. Височина и размер на обувки няма как да промениш, така че не се комплексирай. Не им обръщай внимание или ги заплаши, че ще ги ритнеш с тия обувки и ще ги боли повече, отколкото ако носеше 36-ти номер. Учениците могат да са жестоки, най-добрия ти ход е да не показваш слабост, тогава те съсипват.

Успех!

6.   Пусни си и косми за да заприличаш съвсем на хобит :)

7.   Носиш точно моя номер обувки. и аз нося 45. Не се връзвай на тия дето ти завиждат, те нямат мозък в кратуните.

8.   Здравейте,
към номер 6

Не си толкова забавен за колкото се мислиш.