Споделена история от Тинейджърски

Направих огромна грешка
Здравейте. Аз съм момиче на 16 години. Искам само да споделя, колко много съжалявам за това, че изгубих девствеността си с грешния човек.
Всичко се случи преди седмица и половина.

Имах гадже на 18 години, с което бях близо месец. Беше много мил и нежен до момента, в който ме попита дали искам да правя секс със него. Все още не се чувствах готова, беше ме страх от първия път, но се съгласих, защото ми казваше, че няма да ме чака вечно..

Добре, направихме го, но след това той почна да се държи много хладно. Пълен игнор, звънях му много пъти по телефона, а той всеки път затваряше..

След няколко дена той ми звънна и ми каза, че късаме. Това бяха последните му думи, повече не се обади. Сега съм супер огорчена, супер тъжна, супер ядосана..

Не знам какво да правя, защо трябваше всичко да свърши така? А аз все още го обичам, но той не заслужава това. Кажете ми, какво трябва да направя, за да го забравя? :(
От Сил.

Коментари

2.   И ти не си ли помисли при фразата, че нямало да те чака, че иска от теб само секс? И как така само за 1 месец го обикна до толкова, че да приемаш думата му като чиста монета?
Scream'

3.   Била си наивна, което не е нищо ново за тийнейджърите. Вземи си поука, забрави станалото и гледай за нататък да мислиш с главата повече от колкото със сърцето!

4.   Нито е огромна, нито е грешка, не е станало нещо кой знае какво загубила си девствеността си в опит да споделиш близост с неподходящ човек, това е резултат на неправилна преценка в следствие на липсата на опит. Ами използвай станалото за да натрупаш опит и да вървиш на пред. Ако съдбата ти поднесе лимон, направи си лимонада. Гледай си училището, семейството и приятелите другото го остави на времето, а и не забравяй да споделяш с майка си, майката колкото и да не ти се вярва прощава всичко, е ще повика ще помрънка, но е майка и винаги ще е зад теб повярвай ми. Бъди щастлива.

5.   И да си тъжна, полза няма. Станалото станало, ще ти е гадно, но после ще се отърсиш от мисълта. Приеми го все едно той е свършил мръсната работа ( с отварянето) и после като срещнеш подходящия вече няма да те боли и ще се чувстваш наистина щастлива :)

6.   Случвало се е на почти всяко момиче-просто момчетата на тази възраст мислят за купон и емоции, не за сериозни чувства и връзки! Ще пораснеш и ще срещнеш истински мъж и ще бъдеш щастлива!

7.   Недей да съжаляваш чак толкова много. Разбирам, емоционално се чувстваш прецакана, че си споделила един специален момент с неподходящ човек /с пълен тъпанар, ако трябва да сме точни/, но пък си отметнала един досаден ангажимент - "секс за първи път". Сега знаеш, че някои момчета са свине, но има и много свестни, избирай внимателно. Следващият път не прави компромис със себе си, освен ако не си убедена наистина, че човекът си заслужава.

8.   До номер 6! Не е вярно че всички момчета на тази възраст не мислят за сериозни чувства и връзки. Аз съм момче на 16 и искам точно това, не искам някаква свалка за 1 нощ или гадже за 1 месец. Искам нещо по сериозно, но досега просто не съм срещнал подходящото момиче, все попадам на грешното.
From Warglaive

9.   Деца на 16 години правите секс и ето какво става.
За къде бързате? Човек се учи от грешките си.. вече ще си по внимателна и горе главата. Аз съм момче на 22
Colt