Споделена история от Тинейджърски

Писна ми!
Здравейте, момче на 12 съм, след седем месеца правя 13, но това не е от голямо значение.
Писна ми да ме хващат да мастурбирам, до сега два пъти ме хванаха - и майка ми, и баща ми. Няма как да се заключа в стаята ми, защото са взели ключа за стаята. В банята също не става - влизат и ме хващат (отново няма ключ). Майка ми работи от вкъщи и не мога да го правя докато ги няма. През ноща не е вариант, защото си развалям съня и ставам в 11 преди обяд. Моля ви, дайте ми идеи как да им кажа да ми дадат ключ за стаята!

Коментари

1.   защо влизат в банята??

3.   У някой приятел-ка/ Абе вие от марс ли падате? За такива неща сме били и у нас и у тях и не е пречело, ако ще да бъде като няма други хора поне у единия апартамент.

4.   Говори с баща ти да ти сложи брава с вътрешно заключване, която отвън се отключва с монета. Кажи, че повечето ти съученици инат такива. Ще пробват бравата и щом видят, че е заключена, ще почукат. Отварянето с монета е за успокоение на родителите, в случай, че детето е депресирано и не иска да отключва или пък му прилошее.
Обясни на баща ти, че вече се чувствал неудобно, когато майка ти нахълта, докато се преобличаш. Той ще разбере намека.
Обикновено сексуалността се унаследява.
Предполагам, че и баща ти е започнал да се самозадоволява на тази възраст. Поне това споделяха някога мои приятели, които вече са на 45-50 години.
Ако му кажеш ключ или резе отвътре, вероятно ще получиш отказ.
Такова заключване използваме и за детската стая у дома. Отключваме с монета само в краен случай, ако знаем, че от 3 часа е вътре и не иска да яде, или да си пише домашните. Разбира се, чукаме преди това и предупреждаваме, че ако не отвори доброволно, ще вземем монета.
Родители на 14-годишно дете

5.   Обясни им, че имаш нужда от пространство, най- малкото в банята. Не разбирам как влизат, когато си там. Иначе може да не смятат, че трябва да се заключваш, и тогава просто трябва да ги помолиш да чукат.

6.   Не ти трябва ключ, достатъчно е да сложиш на земята нещо в което да се залости врата при отваряне като гума, малка летва с наклон. Друг евтин вариант е райбер или просто табела с надпис - не ме безпокойте. Бъде изобретателен!

7.   Слагаш дъски и заковаваш вратата. Отлево един пирон, отдесно друг. След това намятай мебелите.

8.   Защо спиш до обяд щом си на 13 години-не ходиш ли на училище?

9.   От автора, до 8

Дадох пример, иначе си ставам в 6

10.   От автора

Молил съм да чукат, чукат месец-два и накрая спират. Във банята нахълтат отново без да чукат, като кажа, че е заето още повече настояват да влязат за да може примерно да вземат легена за да извадят прането.

12.   кажи им да сложат райбер. Ако не могат да уважат и малко че имаш нужда от осамотение осбено като се знае че си тийн и си имаш нужди като заиграят мокрите сънища и така, е*ати смотаните родители ще са

13.   Имах подобен проблем. Но си поставих за цел да следя мама и на два пъти я хващам да мастурбира. Когато го няма тати. Даже им намерих вибратора скрит при белиото им. След като им го преместих на по видно място вече и да ме усети се прави че не ме е видяла. А тати е доста по възпитан в това отношение. И нямам проблем. Момиче на 19г.