Споделена история от Тинейджърски

Изнасили ме педофил
Здравейте, аз съм момиче на 14, и вчера бях зверски изнасилена от педофил на 55. Той е близък приятел на баща ми и всяка вечер се събират у нас да играят карти, да пият и да пушат. С майка ми са разведени, живеем си заедно само ние двамата. Снощи, докато играеха на масата татко каза, че ще излезе за малко да свърши една работа, бави се към половин час, а за този половин час какво се случи, изобщо не искам да си спомням... В момента, в който баща ми затръшна вратата и тоя наглец се увери, че се е отдалечил, ме награби и ме налегна на дивана, и... ужас. Аз ритах, скубах, удрях, плюех го в лицето, но нищо не помогна, той беше по-силен от мен... Когато баща ми се върна, тоя извратеняк вече беше приключил, и си беше седнал точно, където преди това си беше, на масата в кухнята, все едно, че нищо не се е случило. Досега не съм казала на никой, защото ме е срам, незнам какво да правя. Не мога да повярвам, че позволих такова унижение да се случи с мен, с тялото ми, с душата ми, мразя се себе си заради това... От вчера досега не преставам да плача, дори и сега, докато пиша тази история не мога да сдържам сълзите си. Не издържам повече, ще се самоубия...

Коментари

1.   Ужасно нещо си преживяла!
Но, замисли се, това нищожество да живее, а ти да се самоубиваш... Моля те, не го прави!
И кажи по най-бързия начин на баща ти. Ако ще да му е приятел (какъв приятел може да е някой, който е способен да извърши това с дъщеря ти), няма никакво значение - дъщеря му трябва да му е далеч по-важна.
Тежко ще ти е, но потърси подкрепа от най-близките. А тоя изрод заслужава да бъде осъден!

2.   Това е доста трайна психическа травма, но не трябва да се самоубиваш. Ти си силна, ти ще успееш да се справиш със нея! Обади се на 116111 за помощ, те ще ти помогнат да решиш проблема си, защото са психолози и се занимават точно с такива случаи като при теб, НЕ ОТЛАГАЙ, СВЪРЖИ СЕ С ТЯХ!

М13

3.   Много ми е мъчно за това, което ти се е случило. Задължително кажи на баща си (някой доверен човек, например роднина, учител) и в полицията. Ти нямаш вина за това, което ти се е случило. Бъди силна и не си мълчи! А този изверг заслужава да изгние в затвора!

4.   Здрасти! Недей се самоубива защото в този случай не си ти виновника в тази ситуация. На твое място, бих споделил с баща си за това и също така потърсете начин да заведете дело срещу него. Надявам се да го вкарат на топло този "екземпляр". По-добре не крий това това нещо от баща си, защото по този начин ще се почувстваш по-добре. Не е хубаво да се затваряш вътре себе си, защото най-много да навредиш на себе си. Пожелавам ти късмет, надявам се да се оправиш от всичко това и дано този индивид го тръшнат зад решетките.

(към мода: Извинявам се за отчасти грубия език, надявам се все пак коментара ми да бъде пуснат. )

5.   Колкото и да те е срам най-добре е да сигнализираш за това компетентните органи и те да вземат мерки срещу приятеля на баща ти.

6.   Баща ти и този действат заедно, отивай в полицията!

7.   Измислена история, за съжаляние. Личи си по езика, психологическото състояние на пишещият (мъж - констатира и съобщава, не звучи като жертва, а като насилник), липсата на правдоподобност във фактите, шаблонният речник.

8.   Измислена история с много дупки... Ти да не си тоя 55 годишен?

9.   Кажи на майка си, на баба си и на баща си.
Може дори да забременееш. Сигурно е свършил в теб.
Звиси къде те е насилил, но винаги има следи. Има съдебни лекари.
Баща ти лежал ли е в затвора?
Да не се окаже, че нарочно е излязъл, за да се случи това?

10.   Според мен е твърде вероятно баща ти да е съдействал на приятеля си да те изнасили. Умишлено е излязъл и ви е оставил сами. Иначе онзи откъде е бил сигурен, че баща ти внезапно няма да се върне за нещо и да ви завари, та си е действал спокойно. Нали ако баща ти, ако е баща на място, направо ще го убие, ако ви завари. Отиди в полицията!

11.   Тотално измислена история. Бил съм учител на 14годишни, изобщо не се изразяват по този начин.
След като вече няколко човека го констатирахме този факт, силно притеснителни са две неща :
1. Очевидно темата е написана от някой с подобна фантазия за да предизвика "интерес" у малолетните читателки в този раздел.
2. Модераторите да позволили тази гнусотия да води бял свят.

12.   Признай си, че си мечтала за подобно нещо. Ама честно!

13.   А откъде да бъдем сигурни, че ти, който пишеш тази „трогателна история“ не си всъщност този педофил...

14.   От където и да я погледнеш тази история се вижда, че е фалшива. Номер 7, 8 и 11 казаха, че историята е фалшива и аз съм съгласен с тях, но останалите коментатори сте абсолютни невежи. Нямате разум да анализирате фалшивоста на автора. Жалко за вас коментатори.

15.   Тази история сигурно е написана от някой млад гей който си мечтае да го изчука някой 55 годишен чичко. Само извратен човек може да пише за сексуалните си фантазии и да ги пуска в интернет. Ако авторът беше описал с подробности сексуалния акт, тогава от километри щеше да си личи, че историята е измислена и никой нямаше да се върже, за това я описва като педофилия. Как така бащата излиза и педофила започва да се гаври с момиченцето. Нали може да се върне веднага и да ги види. Нали детето ще се оплаче на баща си какво е направил приятелят му.

16.   От авторката: Не, изобщо не е измислена историята, съвсем реална си е и не съм мъж, а съм си момиче. Не знам защо толкова много ви се иска да е измислена, когато всъщност не е, но нищо не ви дава право да си изливате злобата и комплексите от личните проблеми в моята тема. Вие почакайте да ви се случи на вас и тогава ще ви видим, дали ще я мислите още за измислена. Сит на гладен не вярва.

До останалите АДЕКВАТНО коментиращи ПО ТЕМАТА - вече казах на баща ми, той не ми вярва. Били приятели още от гимназията, познавал го много добре и бил сигурен за него, че никога не би извършил подобно нещо. Казал и на самия него, че съм му казала, той почна да се хили като гъба, и ме изкара луда... Без коментар. Обидена съм му завинаги, никога повече не искам да го виждам през целия си живот. Сега като се замисля може и вярно двамата да действат заедно, както казват някои коментари, не е естествено един баща така изведнъж да застане срещу дъщеря си и да защитава изрода, който се е изгаврил с нея... Обадих се на майка ми тайно от него да ме вземе с колата, докато го няма, сега си живея при нея, далеч от тия боклуци. Разказах ѝ всичко, тя каза, че ще подаде жалба срещу двамата и ще направи всичко възможно, за да ги тикне и двамата зад решетките. Вярвам ѝ на нея, все пак само тя ми остана...

17.   Абее то като им гледаш имената и по чатовете "обарана в рейса" "изнасили ме циганин" то тогава се разбира че тва са им фантазиите.

А ако е истина, ти сама си си решила проблема какво да правиш, Чак не вярвам някоя като теб да знае толкова добре какво да прави. Някакси всичко изведнъж стана и изведнъж се разреши. Мяза на измислица