Споделена история от Тинейджърски

Продължава да влиза в сайтове за запознанства!
Здравейте хора! Вече съм писала тук и благодаря за мненията. Затова реших отново да потърся съвет от вас. Запознах се с едно момче в нета. Излизаме вече близо 2 месеца. Казва, че много ме харесва, всичко е уникално, забавно, приятно... но още влиза по тия сайтове.

Аз отдавна си изтрих профила, но той още не и много ми е притеснено. Какво търси там? Защо е още там... Как да разбера говори ли истината или не

Коментари

1.   Ми ти какво търсиш там?

2.   Да ти кажа, мила, недей много да му се доверяваш на този. И аз преди време си намерих гадже от такъв сайт, в началото уж всичко беше точно, но впоследствие се оказа, че е най-обикновен женкар и се кефи на абсолютно всичко около него, което е в пола. Добре че нямах силни чувства, изкарахме две седмици и му казах да пътува. На такива им нямам вяра.

Не знам за твоя човек, ако има някакъв начин да разбереш дали не излиза и с други от тия сайтове.. Иначе те разбирам, чувството не е никак приятно. Проучи го добре преди да се влюбиш дополуда.
Успех!

3.   Направи измислена регистрация и го вкарай във филма, че си негова обожателка и виж реакцията му, ако ти отговори.

5.   Както са казали хората-проверката е висша форма на доверие. Подкрепям предложението на №3. Направи си измислен профил, сложи снимка на някоя твоя приятелка, която лови окото и му пиши. Виж как ще реагира и прецени заслужава ли си да продължиш тази връзка.

6.   И аз подкрепям 3 и 5, но хайде снимката да не е на приятелка. Я си представи, че НЕ КЛЪВНЕ и се окаже много свестен, а после се ожените.
Когато някой ден види приятелката ти, нещо ще му просветне.

7.   Виш ако го притискаш да си изтрие префила и да спре да посещава такива сайтове най много да го отдалечиш от себе си защото нали знаеш забраненото е най сладко обаче като ти е позволено то не ти е толкова сладко аз лечно на бившия ми му давах даси пише с разни аз също си пишех и не съм му забранявала нито алкохол мачове излизания с приятели даже сам го карах да ходи и да се забавляват по мъжки аа само за едно нещо не бях съгласна и това са цигарите но какво да направя като му се пуши да пуши няа да прая ся проблеми заради разни дреболийки и си имахме доверие един на друг пък и аз още в началото му бях казала: Няма да те спирам нито да излизаш с фр нито да не влизаш в сайтове за запознанства но разбера ли че си ми изневерил всичко ще приключи без караници разправий обиди и тем подобни просто край и до там забравяш ме и всеки си поема по пътя квото било било и връщане на зад няма дя има сам реши :*

/Маринела/

8.   Вие от два месеца се занимавате и ти кви проблеми правиш.. Представям си след още 2 ще му забраниш и да пие бира сигурно..
Имам чувството, че ви е толкова скучно, че сами си измисляте проблеми. Има толкова по-сериозни и гадни неща..
Остави човека на мира, за бога.

Лоша

9.   От всичко в човешката природа най-трудно се променят навиците. Когато човек си има дългогодишни навици, забрави да спре само защото нещо в живота му се е променило (ти).

А може в тези сайтове да не търси (само) запознанства, а и някаква самоизява и т.н. Познаваш ли го достатъчно, за го съдиш или да му вярваш?