Споделена история от Тинейджърски

Объркан
Здравейте аз съм момче. Искам да попитам тъй като вече съм напълно объркан и не знам какво да правя. Харесвам едно момиче, и тя мислия че го знае. Винаги гледам за да говоря с нея, да осъществявам повече контакт но това не е възможно в училище, и не знам как събрах смелост да я поканя да излезем за да се опознаем повече (първото момиче което каня). А тя ми отговори "може би", в последствие разбрах че има гадже :D, както и да е. След това мислих дълго и реших да я забравя, започнах да се държа по студено с нея, а тя сякаш започна да ми обръща повече внимание или просто аз си въобразявам тъй като тя е едно много лъчезарно и симпатично момиче и общува със всички, а на мен и толкова ми трябваше за да разбера че няма как да я забравя :( колкото и жалко да звучи.

Та искам да ви попитам дали това може би значи че и тя изпитва нещо към мен, или просто тва е заобиколния начин да ми каже не :D ??? И да я поканя ли втори път ??? Благодаря предваритвлно :)))))

Коментари

2.   Споко човек някой слънчев ден всички ще умрем :)

3.   Мислеш ли, че тя има влечение към теб? Ако да, опитай пак, мaмичетата обичат да получават внимание от момчетата, може би тя се е срамувала да се съгласи. Мен веднъж едно момче ме избазика така и аз като се съгласих, всички ми се смяха, може и тя да е преживяла нещо подобно и сега да е предпазлива и да се бои. Що се отнася до гаджето и, не е казано, че то е заклетата и любов, ако я впечатлиш достатъчно, тя ще те предпочете пред него..... Дано съм ти била полезна!!!

4.   Виж сега пич аз съм на 17 и също си харесвам момйче и вярвай ми много като казвам много имам предвид многооооооооо със много 000000000000000000 ;D

Така че може да не съм прав, но пак зависи от момичето де някои момичета като видят, че ходиш по тях започват да се правят на недостъпни не говоря за всички за определени както момичетата така и момчетата всички сме хора.

Така че моят съвет е колкото и да е трудно помъчи се да се правиш че не ти пука и стои на разтояние тя ако те харесва чте доиде при теб. (АКО ОБИЧАШ НЕЩО СИЛНО ПУСНИ ГО НА СВОБОДА АКО СЕ ВЪРНЕ ПРИ ТЕБ ЩЕ БЪДЕ ЗАВИНАГИ ТВОЕ АКО ЛИ НЕ ЗНАЧИ НИКОГА НЕ Е БИЛО)----> Ако пробваш това и не стане стои на страна от нея значи тя не те харесва. Ще трябва да се примириш защото пък после и на нея ще и е кофти така че или всичко или нищо аз мога само да ти пожелая успех и късмет пък другото е божа работа. И ДА ПИШЕШ ДА РАЗБЕРА КАКВО Е СТАНАЛО.

5.   Искам да благодаря на всички за оказаната подкрепа :)!!!
Ми послушах съвета на автор N:4 "АКО ОБИЧАШ НЕЩО СИЛНО ПУСНИ ГО НА СВОБОДА АКО СЕ ВЪРНЕ ПРИ ТЕБ ЩЕ БЪДЕ ЗАВИНАГИ ТВОЕ АКО ЛИ НЕ ЗНАЧИ НИКОГА НЕ Е БИЛО" е маи се оказа че никога не е било :). Искам да ви благодаря още един път за всичко !!! Успехчета на всички !!!