Споделена история от Тинейджърски

Как да се запозная с него?
Моята история е такава. От близо 3-4 месеца си харесвам едно момче и много искам да се запознаем, но не знам как. За съжаление не го виждам много често, защото учи в друго училище пък и е с 1 година по-малък от мен. Не мога да отида просто ей така и да го заговоря. Много съм срамежлива и има само 4-5 човека с които мога да говоря без да се притеснявам:(
Също така си мразя и външния вид. Той е много красив и едва ли ще ми обърне внимание. Мога да му пратя покана във фейсбук, но ако я откаже няма да мога да го погледна в очите когато го видя. А и може да ме помисли за няква дето му се бута.
Доколкото знам си няма приятелка. Моля ви дайте ми съвет, защото вече наистина не знам какво ще ми помогне да се запозная с него.

Коментари

1.   Според мен намери начин твой познат/приятел, който не го е срам да се запознае с него и чрез този човек направи така че той да ви запознае

2.   Еми да, не можеш като непозната да отидеш на улицата или в рейса да се запознаеш. Макар че доста хора са го правили и то с успех, но все пак така е малко... нали. Освен общи приятели или Интернет (социалните мрежи), друго не ти остава. Айде успех :)

3.   Минаваш покрай него, изтърваш нещо - ако той се наведе и го вземе да ти го подаде, усмихваш се казваш "благодаря готин - много мило".
Ако не се наведе, ти се навеждаш, така че да ти се види хубаво задника, като се изправиш - усмихваш му се и казваш "харесва ли ти? ".
След това, вече няма как да не те е забелязал и всеки път ще те забелязва, така че като се видите винаги се усмихваш чаровно и му кимаш или поздравяваш.

4.   от авторката до номер 1 - нямам такъв приятел който да не го е срам да се запознае с него. Имам съученичка която познава доста деца от неговото училище, но с нея почти не си говорим, пък и ако я попитам дали го познава тя ще каже на всички че го харесвам и ще стане нещо страшно..

5.   Щеше да е различно, ако беше син на учителя ти по китара