Споделена история от Тинейджърски

Харесвам главно по-големи
Здравейте!

Пише ви момче, което след няколко месеца ще направи 18, както виждате от заглавието падам си по момичета, които са по-големи от мен. Обикновено момичетата, които съм си харесвал са може би около 6, 7, 8 години по-големи от мен. Знам, че това е много и не един път съм се срамувал от това понеже такива захласвания са характерни за момичетата. Не гледам порнография(спрял съм го), която да ми извращава ума. Винаги съм бил романтично привлечен от тях понеже (в повечето случаи) са зрели и чаровни (става въпрос за момичетата, които съм харесвал впрочем те не са момичета, а жени реално погледнато). Спомням си, че още от 12-13 годишен съм се заглеждал по 15-16 годишни. Дотук добре, но идва фактора, че чисто просто това не е нормално и искам да попитам как мога да спра това. Съжалявам, че историята ми изглежда малко объркваща, но просто не знам дали това въобще е нормално или не. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Кой ти каза, че не било нормално? Та това е най-нормалното нещо за момче на твоята възраст, да си пада по какички, и няма нищо лошо или срамно в това!! Просто явно си по-узрял като начин на мислене, в сравнение с останалите ти връстници, които гледат да забиват само по-мънички от тях, за да си избиват комплексите от това, че не могат да си хванат гадже на тяхната възраст. Привлича те самоувереността на какичките и това, че знаят какво искат и са освободени от всякакви комплекси и вътрешни страхове, което на вътрешно ниво те кара да усещаш, че са по-стабилни като характер и подходящи за сериозна връзка с теб. Аз съм мъж на 26 години, а си падам по зрели какички на 40-45, а даже по някога и на 50-55, така че няма нищо срамно. Дерзай!

2.   И аз като бях на 15, харесвах 20-25 годишни. Сега съм на 40 и продължавам да си харесва жени на 20.

Да не обидя някоя жена на средна възраст, ама нормално е. Това ни е заложено в природата на мъжете, независимо на колко години сме.

Това са жените в най-фертилната възраст и природата ни е направила да харесваме тях приоритетно. По-ненормално е да харесваш жени на 30-40-50 или обратното - момичета на 15.

Както жените са устроени да харесват повече високи едри силни мъже, така пък ние сме устроени да харесваме повече жени в най-фертилната възраст и по възможност с големи цици, защото подсъзнателно ги виждаме като добър шанс да износят и разпространят нашите гени. Една баба на 60 или дете на 14 какви гени ще ти разпространи? Точно никакви.

3.   Не разбирам какво се притесняваш.
Прави това, което те прави щастлив.
Категориите "нормално" и "ненормално" за измислени от глупаци с ограничени възможности, които се опитват да спрат другите, защото не могат да се мерят с тях.

4.   1, неговото е нормално, но твоето не е. Мога да се обзаложа, че или си дете на разведени родители, или си имал властна майка, или не си преодолял едиповия си комплекс.

5.   Абе жените между 18 и 25(28) са най- привлекателни за ВСИЧКИ мъже - от 16 до 60...

7.   Напълно нормално е. Жена ми е 10 години по голяма от мен. Женени сме от много години и сме щастливи. Зависи от човека, не от годините.