Споделена история от Тинейджърски

Какво означава това?
Бих искал да попитам нещо, което гледам, че е често явление в моето поколение. Мислите ли, че е нормално някой да си крие сторитата от Вас и като цяло цялата информация от Вас в социалните мрежи, смисъл идеята е да не разберем ние момчетата, че момичетата не искате да излизате с нас, но за да ни запазите чувствата ни лъжете или е друга целта, че наистина вече не разбирам. Казусът ми е следния : харесвам много момиче от моят клас, супер близки сме, но не намираме време за излизане, всъщност тя не намира свободно време за мен, защото е все “заета”, “нямам време да се видим”, “когато се видим” и в същото време тя е инициатор и дава тя идеите да излизаме и накрая не излизаме естествено. Вчера разбрах от мой приятел, че си е скрила всичко от мен в социалните мрежи, твърдейки, че изобщо не излиза и заради това не се виждане, а не защото не иска. А кажете ми тук има ли чувства, защото за бога не може ли просто да ми кажеш, че не ти се излиза с мен или поне да не ми предлагаш да излизаме, да ми пишеш от сутрин до вечер или каквото правят хората, които се харесват или показват интерес. Не че нещо, но аз това го приемам първо като неуважение, второ си е лъжа реално погледнато. Нямам идея дали да приключа отношенията с нея, защото се опитах да говоря с нея на тази тема и познайте - пълна тишина.

Коментари

1.   Направо я остави. Щом ти не си най-големият ѝ приоритет, значи всичко е ясно от самото начало.

Препоръчвам ти да прочетеш и тази тема, публикувана наскоро: http://spodeli. net/4/story-178462. html

2.   За скриването на сторито - не е лъжа. Лъжа е, като те лъже че е заета и, че уж не излизала. Това е лъжа. И си много прав. Според мен ако спреш да и говориш/пишеш и от нищото дето се вика започнеш да я игнорираш и да се държиш студено, ако тя те харесва стой та гледай какво ще стане. Ще откачи (поне аз бих). И да се надяваме, че така ще стане и ще те потърси, ако не - явно не и пука и я махаш! Тъпото е, че сте от един клас, но каквото и да става се правиш, че не ти пука и наистина не трябва да ти пука!

3.   Това поведение не е окей, което описващ, че прави, питай я защо, искаи точност в отношенията си с нея, ако не е съгласна, я игнорирай, търси точни хора да комуникация, има такива, това е решението.

4.   Според мен докъто сте били във връзка тя си е харесала някой друг и се опитва да го скрие от теб. Може би я е страх от това как ще реагираш или си играе с теб. Според мен трябва да скъсате но решението си е твое.

5.   5. Попитай я директно какво става. Нали сте си близки. Може да те харесва като човек, но не и за свалка.

6.   Тя ХАРЕСВА, твоето внимание, но чувства НЯМА! На всеки му е приятно да бъде харесван и ухажван. Не е нормално, че си крие нещата от теб. Възможно е, да се занимава и с друго момче! Някой започне ли, да ти казва, колко е зает, как все причини че, не може да излезе... да знаеш, че този човек НЕ ИСКА, да общува с теб. Момичето, не иска да стигате до по-сериозни неща, но не и пречи да ти пише. Ако имаш чувства към нея, по-добре СПРИ, да не се задълбочат..