Споделена история от Тинейджърски

Проблема на днешното поколение
Момиче съм, каращо 16 години. Според мен много масов проблем на днешното поколение е, че търси истинската любов в неправилните хора. Например много мои връстнички казват, , мъжете са боклуци ''. Ами не всички са такива, просто тях ги привличат наркоманите и нацепените батки, а свестните момчета, които си учат и са възпитани, са им скучни и смотани. Масово връстниците ми се хващат с кифлите, които са с тях само заради парите им и после викат '' жените са боклуци '' (че има, има, ама не всички). Това е моето мнение.

Коментари

1.   Какви пък пари има един 16 годишен? !

2.   Винаги е било така, но едно време масово са ги женели родителите и не са имали право на избор на партньор, затова е било по-различно и са създавали семейства отрано, някъде на твоята възраст дори, а сега и двойно по-големи от теб са често сами (и не търсят нищо, камо ли пък любов) и чак към 40така се сещат, че им е време.

3.   И преди години беше така, но не бяха толкова много тия случай. Радвам се, че млад човек коментира и вижда това. Не мисля, че нацепените батки с татусите са лоши хора, просто като имат голям избор от жени не им се налага да ценят. От там жените реват..

4.   Съгласен съм напълно, но мисля че не е проблем само на твоето поколение.

5.   Момиче, на 16 г защо асимилират и повтаряте прлстащината на поколенията на родителите и баби/дядовци?

6.   5, не е "простащина", а самата истина. Момичето е сигурно 3 пъти делено на твоята възраст, и пак мисли по-трезво и зряло от теб, яд ли те е?

7.   Не си момиче. Ти си пак онзи с нацепените батки и татуситте. Влюбен ли си в тях? Или много те комплексират? Ако е второто отивай във фитнеса, стани нацепена батка, пък жените може и да тичат след теб. Ама може и да си дремеш сам.

8.   От авторката до номер 6:Искрено много ти благодаря за коментара, много ме зарадва.

9.   Н 6, не, теб те доядя, че посочвам тези от твоето поколение като гнили и не трябва да ви копират.

10.   Батките и наркоманите са супер, мани ги ония смотани, скучни очилати предвидими зубъри ;]

11.   9, не, напротив, вас, разпоретините не трябва да ви копират младите момичета за нищо на света, защото примерите, които вие им давате, са саморазрушителни за тях. Трябва да взимат пример точно от нас, "гнилото" поколение от комунизма, за да се научат на ред и дисциплина още от малки и сами да се справят с живота. Хайде сега, изяж се от яд, че не всички малки момиченца са толкова тъпи и наивни, че да се подведат по курвенската пропаганда на опитни, отракани каки като теб, с цел да им разрушат живота.

Към авторката: мерси, няма защо, винаги съм на линия, ако имаш още нещо, питай. ;)

12.   Това се надявам да е фалшива тема, защото на 16

1) не знам момичетата къде ги търсят нацепените батки и тези богаташи. Съмнявам се да е сред другите 16 годишни хлапета...
2) " Масово връстниците ми се хващат с кифлите" - на тая възраст масово момчетата не се хващат с никой, защото ако нямат богати родители, или не изглеждат като актьори, няма с какво да привлекат едно мимиче...

Иначе да ти го кажа най-просто, проблемът на всички днешни поколения, включително и тези дето са на 40-50, е че е поколение на жени толкова обсебени от самите себе си, и собствените си проблеми и дефицити, че не им пука за бъдещите им деца. Това са бъдещи "майки" които нямат любов към собствените си деца. Защото ако имаха, щяха да се борят за техните права да живеят нормален живот, да имат баща които ги е искал, и ще ги обича. А не да гледат колко е висок, колко му е дълъг, и какъв боклук може да им купи, за да спи с тях... Това е поколение от жени които продадоха децата си, в търсене на оргазмът и лъжите колко са красиви, перфекти, и прави за всичко...

А кофти мъже винаги е имало, и винаги ще има. Жените много добре го знаят, но се правят на ударени - те определят кои мъже ще оставят гените си, и кои ще се затрият в историята. Чрез децата които раждат, те определят бъдещето. А бъдещето което идва е мрачно, особено за тая държава...

13.   Проблема на 16 годишните е, че не знаят, че "проблема" в това изречение е подлог и трябва да се пише с пълен член.
И след като се научат на елементарна базова граматика - тогава да тръгнат да нищят по. сериозните въпроси.

14.   11, колко хубаво е когато сам си покажеш диагнозите и гнилостта.
Доказа доста повече отколкото имах предвид, но ти си от по-тежките случаи.

15.   14, не знаех, че си завършила медицина, психология и философия с бакалавърска степен в Харвард, че да си позволяваш да определяш психическото състояние на напълно непознати хора онлайн, които не си виждала никога през живота си. ОК, извинявайте, Ваше пренаучило, преобразовано Превъзходителство, занапред ще се отнасям с нужния респект към Вас и Вашата професионална компетентност, която тъй нагледно демонстрирате и тук в този така интелигентен Ваш коментар, изпълнен с такъв дълбок, философски, екзистенциален смисъл. Вие заслужавате да Ви бъде връчена Нобелова награда за неповторимите Ви, свръхестествени, телепатични способности, чрез които сте способна да прониквате в главите на хората и да прочитате мислите им, за Вас отреждам блестящо и успешно бъдеще в Езо ТВ.

16.   Към номер 15:

Ти ли си "Гражданина" от един друг форум хаха, без бъзик те питам? !

17.   16, не, не съм, изобщо не знам кой е тоя, за кото говориш.