Споделена история от Тинейджърски

Блокиран
Здравейте! Моята дълга история започва от там, че през Май 2023 аз се запознах с едно момче. В началото на месеца беше супер имахме много общи приказки, отидохме на концерт заедно с мои приятелки и беше прекрасно.
Той е на 18 и тази година завърши, като още от лятото на 2023 той направи първите си грешки в това да се получи нещо между нас. Реплейваше си с най-добрата ми приятелка, харесвал е други мои приятелки, имало е други момичета и винаги е казвал, че те са част от живота му и аз трябва да свиквам. Излизаше в големи компании, спал е с други момичета и го е криел от мен и какво ли още не. Ние от друга страна с него никога не стигнахме до връзка, имало е целувки, прегръщане, обарване и до някаква степен интимност но без секс. Той нито веднъж не заяви че иска да е с мен, а аз го запознах с нашите, познавам майка му, а дори вуйна му знае за мен защото е стара колежка на мама. Винаги съм го обичала и искала да направя всичко с него но когато стигнем до етап на интимна любов аз се отказвам, защото знам, че той ще си отиде и ще се върне след определено време когато пак иска нещо от мен и ще се прави че нищо няма. Преди седмица пак ми писа в Тик Ток където го бях оставила само да ме следва. Пита ме как съм след 5 месеца без контакт и се започна отново, като не изпаднах в любовни обяснения този път. Стигна се до момент вчера, когато се разбрахме, че между нас няма как да станат нещата, а аз имах поне малкото желание да изгубя девствеността си с него (все пак вече съм на почти 16). Казах му, че може да опитаме без чувства защото така или иначе аз нямаше какво да губя защото все ще ми се случи и едва ли бих изпитала такива чувства и наслада след всяка болка която той ми причини за година и половина. Той се съгласи и през целия остатък на деня го мислех. Вечерта когато размислих на спокойствие реших, че едва ли ще се случи нещо различно от това да спим, след което той да си тръгне и просто да ме търси за това и тялото ми, след което просто го блокирах навсякъде както и във Фейсбук нищо че там никога не сме си писали. Блокирах всичко и оставих само номера с идеята, че ако звъни аз няма да вдигам и ще оставя да звъни така. Последното което му написах беше “Най-доброто желая ти, нищо че знам, че само аз мога да ти го дам. ” и всичко беше до там. Не ми е звънял и съм сигурна че няма да го направи защото той има голямо его което се пречупва само когато е пиян, а вече дори и почти не го прави. Имал е травми като малък, баща му е оставил него и майка му и има дете от друга жена, а сега той живее с новият си татко и доведена сестра. Не знам на какво точно се дължи този нарцисизъм но винаги е опирал до думите, че връзка без секс няма както и любов. Аз не вярвам в това защото го виждах в някои от партньорите си с които бях по време на някои наши скарвания за по-дълго време, както и той е бил с други. Най-лошото беше, че дори не искаше да съм му дама на бала, а беше братовчедка му когато точно се бяхме оправили за последно през Май месец тази година с него. Винаги е намирал оправдания и веднъж призна че той ме е лъгал много пъти за жалост, колкото аз никога не съм. Обичал ме е, или поне аз така си мисля. Пази неща които му бях подарила за рожденния ден както и аз неговите за моя. Пред мен се е разкривал както пред никоя друга, а особенно това за баща си което знаят около точно шепа хора. Винаги е имало други, виждала съм с очите си как флиртува, как обича други и какво ли не, но все се връщах и то поне над 5 пъти. Дойде момент в който бяхме на екскурзия пред Юни месец тази година. Аз бях много пияна и му се обадих, а по телефона той ме нарече с името на една от бившите си след което затвори. Минаха точно 2 минути да осъзная какво става, след което плаках цял час за това и всичко което ми е сторил в ръцете на най-добрата ми приятелка (не тази с която си реплейваше). От тогава дори да е ставало нещо с него, аз не чувствам същата тръпка както преди и едва ли някога ще е така. Чакам вашите мнения и дали съм постъпила добре защото според мен да.

Коментари

1.   Не се занимавай повече с него! Гледай си уроците в правилния момент ще се появи и подходящият човек за теб!

2.   Браво, заслужаваш повече!

Когато един мъж харесва една жена, той е готов да направи всичко за нея. Когато един мъж не я харесва дотолкова, се държи като идиот, както в този случай. Не заслужава девствеността ти, не заслужава компанията ти, присъствието ти, нито теб самата. Остави го да си блъска главата без теб.
Аз се бях влюбила в момче, което се държеше по подобен начин. Хем уж те харесва, хем е далечен, с разликата, че аз спах с него.
Ем, остави ме и се покри като мишка. Повече не ме е търсил, а когато му писах аз, ми се ядосваше, агресираше, все едно му досаждам и ми обясняваше колко е зает постоянно и нямал време да изясни ситуацията, бил много зает и подобни. Звъннах му да се изясним, а той ми затвори под предтекст, че не може да говори и че ще се обади като може (поредната лъжа). Не ми звънна отново. Стигнах дотам и да се чудя дали да пиша на бившата му, да не би пак да са се събрали. И си навлякох здравословен проблем на нервна основа, който преди тази случка нямах.
В крайна сметка се отказах да разпитвам и го блокирах, и аз бях оставила телефона или друг начин, по който може да се свърже с мен ако иска. Не ме е потърсил.
Според мен си постъпила правилно, мен ме боли, но по-добре така отколкото да тичам след някой, който ме вижда само като дупка.

4.   2, не си дупка! По-скоро си дъно... да досаждаш на някого, който очеизвадно не те иска. Ако му беше интересна с нещо, дори само с дупката си, щеше по-често (от никога) да се сеща за тебе. Фактът, че не те е потърсил повече (дори и само "за да се изясните"), показва, че е бил дотолкова отвратен, че си е казал: "Никога повече с тая, за нищо на света! ".

5.   До номер 4 от номер 2.

Обаче не му бях безинтересна докато спа с мен хаха.

6.   До номер 5, но не от номер 2 хаха
Щом е било за веднъж и после се е чудил как да се отърве, помисли колко си му била интересна.