Споделена история от Тинейджърски

Толкова ли съм красива
Здравейте момиче на 12 съм. Уча в училище, където не всички момчета са хубави или като цяло аз ги харесвам има си няколко изключения. Преди два дена си намерих гадже, още на първия ден от връзката ни моите приятели ме накараха да го целуна срещу пари и аз го целунах по устата. Та после всеки ми даде 5 лева (като знаем факта че децата бяха 6 лесно си изкарах 30 лв). На втория ден започва да ми подарява подаръци. Но проблема е, че едно момче от неговия клас не знам дали е така но явно ме харесва. Защото днес ме пита какъв вид парфюм ми харесва. Аз го питам защо ме пита, той ми каза, че иска да ми подари ей така без повод. От началото на връзката ми с момчето, другото момче ми спами цял ден дали може да излизаме. До преди два месеца две момчета, които са неразделни като братя са, разбирате ли, ме ризваха (ако не знаете какво е това, това е все едно аз да кажа на някой ''Айде чао че ще си лягам''и момчето да отговори ''Без мен ли? ''). Така трябва ми помощ, все момчетата се въртят около мен. Моля съвети!!!

Коментари

1.   Да, сигурно си красива и те харесват. Явно, също виждат, че могат да се забавляват с теб, с което трябва да внимаваш. Например, като ти дават пари да целуваш някого. Знаеш ли това как звучи? Ще ти тръгне лоша репутация. Като имаш толкова внимание, избери си едно момче и стой с него, а на другите не им обръщай внимание. Дори не им отговаряй на съобщенията като те "ризват". Не се изкушавай да им се връзваш на провокациите или да сменяш гаджетата, защото това не води до нищо хубаво. Ще те харесват и уважаат повече, ако не бързаш да правиш интимни неща, дори целувки. Имахме момичета в гимназията, още от 7-ми клас, на които им се носеше лоша слава, защото бяха наивни и се връзваха на момчетата. Не бъди като тях.

3.   Не, просто си лесна. На лапетата им е любопитно, а ти ги задоволяваш. Предричам ти бляскаво бъдеще.

4.   На вашите години - най-харесвани са тези дето "пускат" (в смисъла като за 12 годишни разбира се). Във вашето училище явно това си ти, за това всички ти се натискат. Пази се, защото това е до време, като ти излезе лошо име - никой няма да иска да те погледне.

5.   Чак дали си красива не знам, но за тези момчета ти си лесна! Щом целуваш по устата от първи ден за пари, то достатъчно лесно би правила и секс с някой от тях пък ако трябва и пари ще ти даде. Едни лесно изкарани 50 или 100лв за няколко минутки секс, а като ги похарчиш с друг за 50 лв с трети. След това ще се съгласяваш и за по 20 лв, все пак бедни ученици, трябва да ги съжалиш пък и да спечелиш някой лев.