Споделена история от Тинейджърски

Тя не е нищо повече от мен!
Здравейте.
Предпочитам да остана анонимна... Аз съм едно нормално 14 - годишно момиче от малък град... и след 7-ми клас се преместих в ниво училище. Там запознах с нови хора и ненадейно влюбих в едно момче от класа ми, но съм прекалено срамежлив , за да му дам някакъв признак за това... а той е много по-контактен от мен и проблема не е в това, а че и друга го харесва...

Тя е много ниска и не особено красива но постоянно му дава признаци, за любовта си... Тя не е нищо повече от мен, но е много по-контактна от мен... Знам, че той не я харесва, но се опасявам, че ако продължава с това, което прави (постоянно му повтаря колко е красив, сладък и т.н.) и той ще се влюби в нея... МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ КАК ДА СЕ СПРАВЯ!!!

Коментари

1.   елементарно - попитай го дали иска след училище да идете в парка, на кафе или на кино :)
ако се съгласи, вече е лесно :)

3.   Ами точно това й е в плюс - по-контактна е. Опитай се по някакъв начин да го заговориш иначе нищо няма да стане.
*Яса

4.   Хих, еми то ако ставаше така - о, много си сладък и хоп! Щях да имам харем от мъже :)

Злобеенето срещу мацката няма да помогне, но е хубаво, че си забелязала някои нейни плюсове ;) Няма смисъл в изтъкването на лошите черти на конкурентката, но в намирането на положителните и извличане на съответната поука със сигурност има.

Например, общителните и лъчезарни хора са приятна компания, така че - отиваш с една хубава голяма усмивка при пича, пускаш някой лаф, пък ако знаеш и от какво се интересува - можеш да извъртиш темата натам, etc. :)
Успех!

c2h50h

5.   О, и аз съм така той е с една година по - голям от мен и аз сега съм 7-ми той е 8-ми е аз просто съм като хипнотизирана като погледна в очите му просто се разтапям е нпроблема е че той харесва приятелката ми, не мен а и тя го харесва и дори ми и каза е не се караме за него, но аз съм просто като зомби защото от доста време не съм спала а ако заспя сънувам него, е и аз съм по - красива от приятелката си, имам руса коса, сини очи, и въпреки това той харесва нея!! Е при вас ако той не я харесва, което е доста възможно, значи ти имаш шанс!

6.   Вие сте големи злобарки...

7.   Номер 6 - защо да сме големи злобарки, просто ни е гадно, че някой друга ку**а която и минала през всички краде момчето което харесваме - не е ли така - говоря общо за висчки в тово положение!
-от номер 5
-До авторката : - ако имаш нужада да си излееш мъката по това момче просто пиши на имейла ми - ***********- такъв е заради страницата ми във фейса - аз съм момича на твоята възраст, може да си говорим колко ни е гадно че момчето което харесваме харесва друга! - помага аз си говоря с една моя приятелка така и помага!

Модаратор - не публикуваме контактна информация