Споделена история от Тинейджърски

Да й призная ли или ще стана за смях?
Е hello! Доста, доста теми има за това, сигурно някакво момиче си го е пускало ей така си..

Но просто искам едно съветче, без много обяснения и така нататък.

Момиче на 13 иска да признае на друго за чувстата й. Ще е правилно ли или ще сбъркам? Да поясня малко - с момичето се запознах и е страшно заето всеки ден, но няма значение това. Винаги ми се е усмихвало и се е смеело на това което разквазвам, излиза ли сме 2, 3 пъти.

Искам да й кажа, обаче ме е страх от това всички да не разберат и за това търся съвет тук.. Боже умирам си като пиша, а вече има толкова теми ;xx

Има признаци, че ме харесва от сорта - докосва си лицето, косата, не е махнала усмивката от лицето си, бърка думи ала бала.

Да позная ли какво ще ми кажете? Много си малка за да харесваш момичета или не се занимавай с глупости, еми ся ;d

Айде чакам съветчета, thankss!!

Коментари

1.   Да позная ли какво ще ми кажете? Много си малка за да харесваш момичета или не се занимавай с глупости, еми ся ;d

Ти си най-спокойният човек, когото познавам!

2.   еми излез още няколко пъти с него покажи му по някакъв начин че го харесваш и ако си проличи че те харесва му го кажи :)) успех аз съм колкото теб от София ти от къде си?

3.   номер 2 ти не разбра ли, че иска да признае чувствата си на МОМИЧЕ?

4.   здравей хлапе. аз съм ти леко кака на 20 и те съветвам така: за сега задръж. бъдете приятелки, и така нататък, но нищо повече защото... защото тука идва сложното. психологията обяснява привличането на еднополови тинейджъри. Сорри или ще ти мине до две три години или ще си остане. При мен премина. Иначе щях да проделя на една бест френдка колко съм луда по нея и да сатне гаф ;) че хората нарочат ли те няма оправия. късмет и все напред! кака В :)

5.   Не се разбра нищо от историята, а в коментарите всеки пише за различен пол. Имам предвид че историята е объркана

6.   ти лизбиика ли си?

-MBM