Споделена история от Тинейджърски

Нахален брат!
Дайте съвет как да разкарам брат ми от лаптопа. По цял ден седи на него. Става в 2 през ноща само и само да цъка. После наще се оплакват, че АЗ съм харчил ток. На него винаги му угаждат. Моля за отговори. Каквито и да са.

Коментари

1.   Кажи на вашите, че по цяла вечер гледа порно

2.   И като им каже кво? Техните щот трева пасат и не знаят, че и двамата гледат порно...

3.   Е, номер 1, как ще лъже... просто ако има родители на място щяха да са го спряли.. ако знаеха де... не е нормално дете да си тормози очите...

4.   Сложи му парола! Чисто и просто решение

>>> Тишански <<<

5.   Май проблема ти не е точно тока за който мрънкат ваще един лаптоп не харчи кой знае колко. Кажи каква е причината защо искаш брат ти да не е на лаптопа? Каква ви е разликата кой е по големият брат?
Само предполагам, че си по-малкият и компа е един и общ и неможете да се разберете кой колко и кога да го ползва. Ако е така говори с вашите да направят нещо като разписание кой кога и колко да ползва компа. По голямото внимание към единия е само в твоята глава вероятността да угаждат само на него е почти нулева.

6.   Това с порното е тъпа идея според мен, но друго повече ме притеснява. Вашите ти държат сметка колко ток харчиш? !? Ако е за бойлер или печка да речем, ама за лаптоп? !? Май проблемът е много по-сериозен, не е в брат ти и не е в лаптопа...

Кубрат

7.   Ми естествено, че му държат сметка колко ток харчи. И едва ли му държат сметка за лап топа - по-скоро момчето, като мене забравя да изгаси лампите или всички телевизори работят. Като по-малка бях така, де. Сега като си плащам сама сметките, вече малко по-друго разсъждавам.

А по темата - или си направете разписание - и ако на някой, който му е време да седи, не му се седи тогава се менкате, или просто ваште да купят още един лап топ за 1000 лева и да се приключи. Племенниците ми си направиха разписание. Защото иначе само големия седеше.

8.   Кубрат е 100% прав. Лаптопът харчи по-малко от една крушка, проблемът е във вашите, не в брат ти, а ти леко ревнуваш. Стегни се.

9.   Не сядай на лаптопа до момента в които ти кажат "че харчиш ток"
Тогава им отвърни - че цяла седмица не си сядал

10.   Аз подкрепям номер 4. Пробвай, пък да видим какво ще стане! ;)

11.   няма спасение, и аз имам такав брат и аз имам такива дъртаци, а съм вече и аз дъртак, събирай куфара и чезвай не ти трябват такива

12.   С брат ми сме близнаци. Работата е там, че лаптопът е мой и си го купих, защото ми трябваше за работа. Но се оказа така, че брат ми го окупира и почти не става от него. Казва, че трябвало да сме равни, обаче много взе да прекалява. И понеже наште винаги са на негова страна, той постоянно злослови срещу мен на тях и ги настройва срещу мен. Сто пъти му обяснявам, че такъв е живота и всеки има различен късмет за работа и печелене на пари (понеже той не може да си намери работа, а аз можах) и не е честно да иска да ползва нещо, което съм си платил изцяло аз. Затова ми се иска да измисля начин сам да се откаже от лаптопа. Вече дори през нощта става, за да си цъка. Какво да правя?
Авторът

13.   Пффф, авторе, аз ако бях на тебе, да ми окупират нещо, дето сам съм си го платил - слагам 50 пароли, заключвам в шкафа и да го духа.

Ако толкова няма оправия - след като имаш работа, намираш си жилище, изнасяш се от вкъщи, и си си цар.

Кубрат

14.   Съвет поискай сумата от лаптопа (истинската тоест сумата с която си го купил) ако няма парите кажи му да се разкара и кажи на ваще всичко ама настоявай колкото се може дори да казват че неискат да те слушат