Споделена история от Тинейджърски

Срам ме е от себе си
Здравейте,
Момче на 14. Моят проблем е малко странен. Много ме е срам от днешните "момчешки" неща.

Преди известно време с двама мои приятели си говорихме. По едно време те подхванаха теми за момичета, мастурбиране, п*рно, дължина на п**иса и други такива неща. Когато започнаха да ме питат разни неща аз избягах. Просто ме е срам да говоря за тези неща. После моите приятели започнаха да ми се подиграват, че не мастурбирам и не свалям момичетата. Все едно ме беше срам, че съм момче.

Проблемът започна по-после. Не знам с какъв акъл аз се подведох по техните приказки и подигравки. Веднъж , когато си бях легнал, не знам какво ми стана и започнах да мастурбирам. Когато го правих на цяло изгубих контрол. Много ми беше приятно, но после се чувствах като мръсен. От тогава, обаче, не мога да спра. Чувствам се ужасно и много неловко.
Моля ви за съвет. Благодаря предварително.

Коментари

1.   спокойно нормално е, а и всички го правят.

2.   Няма нищо лошо да мастурбираш. Това е човешко, пък и за момчетата като вас е наложително. Само не ставай кретен като повечето тийнове..
Тони

3.   Няма от какво да те е срам, пич. Всички го правят - и момчета, и момичета. Е, момичетата ако ги питаш ще те изгледат възмутено и никоя няма да си признае, ама е виж ги тука по анонимните сайтове как си признават сами, че вечер преди заспиване удрят по едни пръсти между краката.

Не се притеснявай и давай смело напред! Дори приятелите ти са прави донякъде, малко си закъснял с тия неща. Повечето момечета започват на 10-11 години. Аз лично имам съзнателни спомени от 8-9 годишен как мастурбирах. Тогава естествено не съм знаел какво е и дори не се празнех (няма и как на тая възраст), но просто ми беше яко и го правех.

Само гледай да си миеш ръцете преди това, а след това ръцете + оная работа + всичко, което евентуално си омазал :-)

Приятно изкарване!

4.   да ти имам проблемите.. ходи се запиши да спортуваш или ходи на лостове и въобще да не ти пука... боже как може да се оплакваш от такава глупост

5.   Няма от какво да те е срам. Честито ти възмъжаване и добре дошъл в света на големите мъже. Няма нищо срамно и нищо мръсно в мастурбацията и секса. Няма и нищо лошо, че го правиш вече често, нормално е и е здравословно. Заключи вратата на банята и добре огледай тялото си - честото, ти си вече истински мъж! След няколко годинки съвсем ще възмъжееш и ще разбереш, че по-красиво нещо от секса с любимия човек няма. За сега обаче и мастурбацията си стига. Браво!

6.   .... и между дрогото „днешните момчешки неща“ са вчерашните момчешки неща на днешните мъже. Всички са минали през тях - и дядо ти дори.

7.   Аз съм момиче - странно е че пиша в тази тема но ето моя съвет и аз съм колкоте тебе и мен ме е срам да говоря за тея работи ама често си мастурбарам но не казвам пред приятелките си - койо сигорно също го правят въпреки че са доста дадръстени - а когато говорят за нещо такова взимам слево участие гледайки да не ме мислят за луда която не ги прави тея работи, но не им казвам как го правя защо или пък кога, пък и те ме мислят за ангел а аз несъм имам си рокца както се казва защото както всяка тиинейджърка си мастурбирам, но никой незна защото не съм казала на никой, това е нормално не се притеснявай - давай!!

8.   уф авторе и по-добре че те е срам и не ги казваш тия работи. дано не се научиш, щото е много гадно понякога на нас момичетата да ви слушаме колко ви е дълъг и как ще ни го.... сега си говорите по между си, но в скоро време ще го разправят и на момичетата. Ти не ставай такъв грозно е

9.   Аз съм момиче но 13 и мастурбирам от 8 годишна споко съвсем нормално е пък и не есе срамувай намери ме в скайп и ще си поговорим ******

Модератор: Не публикуваме лични данни. Прочетете правилата на сайта.

11.   а как се чувствате след това (след мастурбация)(авторът съм исках да добавя и този въпрос)

12.   като бях на твоите години, след като мастурбирах се чувствах доста гузно и гадно. Ако и ти се чувстваш така, нормално е споко, и ще отмине с течение на времето като свикнеш :)