Споделена история от Тинейджърски

Не знам как да го спечеля
Здравейте. Аз съм момиче на 17 години, което се нуждае от съвет и то ГОЛЯМ! Значи така... харесвам си едно момче адски много и то от много време (4 год.) само, че не знам как да го спечеля.

Искам той да ми има доверие, да ми споделя, да се отпусне, да се сближим... един вид да има нужда от мен, но не знам как да го постигна това... много ми е трудно...

Не знам вече като си пишем, какво да го питам... Винаги почвам аз и му напиша "Здравей" и той ми отговори със същото... питам го как е, какво прави... и до там :(

Моля Ви да ми дадете съвет как да го спечеля и на какви теми вече да си говоря с него... като се има в предвид, че той не е от тези момчета, който се интересуват от голи момичета, кафета, дискотеки и т.н. Благодаря, че прочетохте историята ми! :)

Коментари

1.   Ако той не те обича, не можеш да го накараш да се влюби в теб. Добре е, че го търсиш, но не прекалявай, защото ще му станеш досадна и ще има обратният ефект. Разбери какво харесва, интересувай се и ти от тези теми.
~Кървава победа~

2.   Здравей! В момента аз също съм в такова положение, подобно на твоето! От една публикация във фейсбуук, Д. разбра, че го харесвам. Аз всяка вечер му пиша и днес даже се видяхме на връщане от училище. Но да, както каза този/тази преди мен, недей да му пишеш. Ще видиш как след време, той сам ще те потърси, ако иска да сте близки. Ако не, просто не се занимавай и продължавай напред! Не си заслужава да пропиляваш живота си заради едно момче! :))

3.   здр съгласна съм с номе 1! Намери нещо в него по което да си преличате или да имате сходно мнение.. Например музика, филми, игри или интереси към нещо. И един съвет: не гледаи на всяка цена да му угодиш, защото той ще остане с впечатление, че винаги може да те има... Просто не изневерявай на себе си и се дръж естествево а не да му падаш в краката като го видиш... Успех и умната

Мери

4.   а за да накараш едно момче да тии има доверие трябва да се сближите. Например може да излезнете някаде само двамата и да си говорите очи в очи и ако той си говори с теб те гледа право в очите и не мести постоянно поглед това озвачава, че изпитва нещо

Мери

5.   Ако рой не се интересува от теб няма как да го спечелиш.

6.   Аз съм в абсолютно същото положение! Сякаш аз съм писала тази история. Наистина не прекалявай с писането. Аз не му пиша много често, защото знам какво е някой да те занимава с нещо и да ти досажда и не искам той да се чувства така. Започни да се интересуваш от неща, които той харесва. На мен не ми се наложи, защото се оказа, че общо взето харесваме еднакви неща, но при мен проблемът е, че ми лисва смелост и става така: той спира да пише и аз спирам.. тъпа ситуация. Успех!
Ледената кралица

7.   Благодаря на всички Ви за мненията, но май е вече късно.. понеже въпросното момче вече ми написа, че съм му била досаждала като съм му писала толкова често.
Авторката

8.   Здравей, не съм съгласна с мнението на останалите да не му пишеш. Пиши му, но така че да се заинтересува от теб. Когато ти зададе въпрос не му отговаряй веднага а след няколко часа така ще събудиш интереса му. Има и друг начин да го манипулираш и да го въртиш на пръста си много е ефектно, но трябва да си малко гадна за това.

9.   Ако той не те обича, не можеш да го накараш да се влюби в теб. Добре е, че го търсиш, но не прекалявай, защото ще му станеш досадна и ще има обратният ефект. Разбери какво харесва, интересувай се и ти от тези теми.
~Кървава победа~

10.   Миличка не се притеснявай от нищо. Покани го на ''приятелска среща'' и в края му кажи че искате да сте повече от приятели гледай го в очите много е важно. Нормално е да да се притесняваш но поне гледай да не си личи. Бъди по настоятелна покажи му че си настоятелна и т.н. Това е в общи линии. УСПЕХ!!