Споделена история от Тинейджърски

Влюбена, а за него съм поредната бройка
Здравейте, искам да опиша историята си и се надявам да получа добри съвети :) На 23 години съм студентка по Журналистика и така преди време имах неблагоразумието да преспя с един мой колега, бях девствена, той ми беше първия. След това повече не ми се обади. Пробвах да се свържа с него, но ми затваряше. Стори ми се мн странно това поведение, защото 2 години преди да спя с него ме сваляше и се мъкнеше след мене, мислех че сме приятели и ме харесва. Една вече реших да му пиша, думите му бяха мн секс ти трябва на тебе да не изостанеш от връстничките си. Аз не му отговорих нищо. По късно вечерта започна да ми пише той явно е бил пиян, питаше ме дали искам да ме чука, и тем подобни, как той щял да ме разпусне аз му отказах и започнахме да се караме. След няколко дни отново ми писа, но не ми се извини и не можахме да се разбереме отново.

Преди началото на трети курс пак ми писа защо не ходя на лекции, че ми се бил правел на простак и за това се извинявал и ме покани на дискотека, аз отказах. Последния път в които си писахме беше по Коледа и се карахме заради това че не спира да ме гледа в часа и да ми говори цинизми. Той се ядоса и ми каза, че съм му била поредна и ме еб*л и не съм му интересна, а защо тогава ме гледа непрекуснато в часовете и ми разправя, че иска да ме пробва и да ме *бе? Аз му отказах и той каза ще видиш, скарахме се аз започнах да го обиждам. Не знам какво да правя дали да предприема нещо, мисля че няма смисъл, но се колебая защото го харесвам, просто тези постъпки от негова страна ме объркват и за това винаги когато сме на лекции не му обръщам внимание и се правя, че не го виждам, защото преспа с мен и ме остави.

Моля да ми дадете съвет, защото неговото поведение ме обърква и не знам какво точно да правя. Благодаря :)

Коментари

1.   Знаеш ли колко жени казват, че след секс не искат да виждат мъжа с когото е станало? Виждала ли си го пиян, с други жени и т. н.? Познаваш ли мъж, който да си налага мнението пред жена, с която е имал някога полов живот, след като не е отправил словесна обида към нея и тя да не му обръща внимание? Ако познаваш такъв мъж, не се стряскай от поведението на твоя колега (състудент от друг курс, група), защото има жени, които се стряскат от самото поднесено извинение от описанието ми по характер мъже.

2.   Тази история я четем За втори път! ако имаш поне малко достойнство го зарежи и намери някой, който Да те уважава. поведението му е непристойно и неуважително. сама прецени

3.   Остави този боклук! Не се ли осъзнавате бе жени, сами се унижавате, а после питате защо!!!! Дано постъпиш правилно

4.   Разкарай го тоя простак! Много под твоето ниво е. Първо те обижда, после се напива и се извинява, после казва, че не си му интересна и те бил минал. Такива под път и над път, с лопата можеш да ги ринеш. Намери си някой с по-малко психични отклонения. Това е моя съвет.

jay

5.   Потърси си друг, който ти харесва повече, и си приказвай с него и дано се получи и забрави този простак, който явно е много тъп.

6.   Понякога нещата които хората казват са истина - ти си поредната му, той сам го е казал. Остави го - такива са ужасни, гледат само да преспят с теб и те оставят, защото вече сте го правили. Остави го намира и му кажи да престане.

7.   Аз не му обръщам внимание отдавна, не го поглеждам дори, не ми е минавало и през ума да преспя с него отново , знам че е буклук, но вътрешно ми емн гадно и не мога да го понасям като го виждам всеки ден на лекции, това е проблема, защото там се опитва да ме дразни с простотиите си, наясно съм че трябва в най скоро време да взема решение и да му тегля майната, , вътрешно в себе си, но не е толкова просто. Месри на всички за коментарите. Успех

8.   Не извинението му ме е стреснало, а самото му поведение, което не е адекватно номер едно. Подробностите аз си ги знам :)

9.   Човекът е объркан, комплексиран и най-вероятно на сухо. И то е от гадните комплексарчета които за да докажат собствената си значимост издевателстват над най-ранимите. В интерес на истината на мен ми е много по-странно твоето поведение. След всичко казано и сторено ти имаш все още колебания??? !!!
То тогава може би той е подходящият за теб.
BV