Споделена история от Тинейджърски

Чувствам се като курва на повикване
Така.. значи.. аз съм момиче на 16 години... и съм спала с 3 момчета, но проблема не е в това, от 4 месеца си пиша по скайпа с 1 момче от моя град.. и от време на време излизаме.. но е само за секс.. вскичките ми приятелки казват че е голям курвар.. но аз го обичам ..ии като ми каже айде на кафе или ела към нас аз веднага се съгласявам..

Но незнам защо немога да му откажа.. (а той настоява за анален секс).. но ме е страх.. аз сама разбирам че .. ме иска само за това.. но незнам защо все се съгласявам..

Чуствам се като курва (на повикване) .. и не веднъж са ми го казвали.. и ми става мн кофти.. но аз си мисля че се съгласявам на секс с него само заради това, че е голям пич и спр. много момичета искат да са с него...

СТРАХ МЕ Е ОТ ЖИВОТА.. КАКВО ЩЕ СТАНЕ С МЕН ПО НАТАТАК.. ;( ..ЩОМ СЕГА СЪМ ТАКА (на повикване).. какво ще стане с мен след някоя друга година ..

МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ.. КАКВО ДА ПРАВЯ .. КАК ДА СЕ НАУЧА ДА ОТКАЗВАМ ...предварително благодаря...!!!!!!!!!!!

Коментари

1.   Ами като за начало му отказвай да излизаш с него намирай си някакво оправдание че имаш да учиш и ей такива неща ако не стане просто го блокирай в скайпа и толкова дори не му се обаждай отбягвай и така нататък.
Успех!

2.   Пътя към славата е трънлив и няма защо да се отказваш - не се става лесно ПОРНОЗВЕЗДА но за това пък после всички ги боготворят и са в краката им!

3.   Ще бъда малко грубичка но...
Как си станала курва? Със желание, заради слава нали...?
Както си имала сили да станеш такова "нещо", така ще намериш сили, да се откажеш от него. Аз няма да те съветвам, защото според мен ти САМА трябва да намериш изхода от лабиринта. Но... мога да ти кажа какво ще стане с теб ако продължиш да живееш по този начин.

Сега си на 16, когато станеш някъде на 20-22 ще ти излезне славата /курва/. Да, но тогава ти няма да си такава, ти ще бъдеш различна (ако се промениш сега разбира се) . Ще се влюбиш в едно прекрасно момче, с което ще искаш да остарееш, но след като той разбере каква си била ще се тревожи, че може да си останала такава. Затова ще те отблъсне и не само той. Всички хора, попаднали в тази ситуация, от която не търсят изход рано или късно осъзнават как си провалят живота и тепърва узнават, че никога няма да е както в приказките.

Тоест простичко казано, ако сега не се промениш, нямаш бъдеще! Поне в моите очи.

4.   Миии направи така че той да не ти отказва не ти на него пък за курва щом го искаш и знаеш как да си го земеш не мисля че си курва но не се отнасяй хората говорят.

5.   Ей, не си "леко" момиче - сега ако не живееш - после ще съжаляваш. Не слушай другите - бъде себе си, ако ти е приятно с него - бъди с него:)

8.   УВАЖАВАЙ СЕБЕ СИ!

9.   Абе, като ти е хубаво - чукай се - един път се живее на този свят..

10.   Номер 3 - какви курви, какви 5 лева? Къде на челото и после ще пише с кои е била и какво е правила? Е стига вече с тези бабешки разсъждения!

Към авторката: Аз съм на 2 пъти повече години от теб. Доскоро имах такава връзка, като след всеки път си мислех, че вече е сериозно, но всеки път ме удряха като с мокър парцал. Преди това обяснения, тва, онова и след секса - затишие няколко дни. И все не бил готов в момента за сериозна връзка. Но щял да дойде и този момент - които за 1 година така и не дойде.

Моят съвет е да не си губиш времето в емоции. Ако можеш да го приемеш като нещо временно и да го използваш само за секс - направи го. Но знай, че този човек любов няма да ти даде. Ако се измъчваш и мислиш, че влагаш прекалоно много емоция, страдаш и се надяваш, тогава го зарвжи. Не си струва да си губиш времето. Млада си и скоро ще се появи друг. При мен се появи :)
Успех, мила!

12.   Този сайт се казва ''spodeli'' тоест всеки човек, на когото му тежи нещо може да го сподели, тук при нас. Следователно всеки попадал в подобна ситуация или ако има мнение може да го напише. Какъв ти е проблема №10, като виждаш има различни мнениия, защо просто не оставиш своето и не се заниваш с другите??? а ???
От №3

13.   Ами откажи му веднъж за да разбереш какво изпитва към теб.

Първо помисли какво значи к.......а да си к.......а значи да спиш с мн мъже а ти ни си такава за другото на повикване си помисли ако приятелките ти казват че си к.......а то те не са ти истински фр а просто и те го искат.

14.   НЕ си струва ако питате мен, маняка мисли само за оназ работа как да си я задоволи. Вкараи му шута и точна не те заслужава (моето мнение) :)

15.   Ей момиче просто като иска му кажи: зимам си друг за курва под запетая и като не иска да се съгласи му кажи: ама не се и съмнявай в мен :D

16.   Най-доброто нещо, което можеш да направиш е да говориш с него и да му кажеш направо това, което си написала тук и начина, по който се чувстваш. След това виж неговата реакция и решавай сама как е най-добре да се държиш. Не е необходимо да лъжеш и да увърташ. От един невинен разговор можеш да научиш много неща за него, които иначе никога няма да знаеш и може и след години да продължаваш да се чудиш, ама как е било, така ли е било.. По-добре питай, няма какво да се чудиш. А може и самия разговор да го накара да се замисли за начина, по който той се отнася към теб...

18.   Ами ако искаш и мен ме викай, няма нищо срамно само кажи и да ти дам номера си.

19.   От кой град си :)

20.   И аз съм така.

21.   И аз съм така знам какво е.

22.   Евала на пича ! За теп не знам, поечето яки момичета (за мен) са така.

23.   Защо да се мислиш за такава, замисли се първо ако някой друг ти звънне дали ще отидеш, ако отговорът ти е не тогава защо питаш просто изпитваш нещо към момчето и затова неможеш да му откажеш

24.   Гледай сега , първо мисля че споделяйки това с напълно непознати хора се иска доста голям кураж . . . . . . .
второ . . . мисля че като си с него . . . по какъвто и да е повод . . . изразяваш признак на слабост и се страхуваш по някакъв начин от нещо . . . това май е нещо като комплекс ( не се обиждай ) . . . явно има напредак с преудоляването . . . защото много рядко има хора които могат да решат да направят такова нещо и то в интернет . . . така че . . . ще успееш стига да имаш на кой да разчиташ . . . !!!

25.   Здравей аз съм Спас.Знаеш ли най лесният начин да се откажат от теб тоест той да те избягва е да му кажеш че си бременна ще избяга със 100 км.След като му кажеш почвай да го притесняваш по често и се прави на разтревожена и обезпокоена да знаеш само как деиства нямаш си и идея.Накрая го попитаи какво мисли да прави и му поискаи пари назаем за уж да абортираш ако ти вдигне телефона въобще.Така ще се спасиш от един използвач щото тои явно е такъв.

26.   Може и да не ти казвам нищо ново, но аз съм момче, което не е имало сериозна връзка, но като видя предишните си приятели, без значение на пола, много от тях пропаднаха и не само заради жени, но и заради дрога и по-лоши неща.

Познавам много жени, които са на практика курви и така нататък. Край нас живеят доста-поне 10 някой вече са възрастни баби, други-са средна възраст.

Съветът ми е вземи проумей, че животът си е твой и само твой, не се оставяй да не използват. И за да завърша, въпреки че не знам дали ще прочетеш коментара ми, знай едно много от предишните гъзари от квартала ми и предишните ми познати се поправиха и поеха пътя си в живота, а от добрите скромни дечица, дето познавах и то отлични ученици и т.н. остана само спомен, някои от тях сега са по-големи боклуци, от гъзарите в квартала ми едно време. Някои от съученичките ми са дето се вика баш курви, а едната даже беше и професионална проститутка, при това високо платена. Вади си изводите. Това мога да ти кажа и не слушай обидите, защото най-много ако ги слушаш хората ще те вкарат в гроба. Имай си собствено мнение, дай си шанс. Би ми се искало да ти го кажа на живо, но дай боже и да ми прочетеш съобщението. И не мисля, че си лош човек. Споко. Живей си живота. Остани със здраве М20.