Споделена история от Тинейджърски

Нашите провалиха всичко...
Момиче на 15 години съм от Пловдив. Преди да започна историята си ще подчертая факта, че досега момчетата, които съм харесвала не са показвали особен интерес към чувствата ми. Докато тези, които са имали симпатии към мен са ми били безразлични.

Наскоро се запознах с едно момче и от около 3 месеца започнах да го харесвам, а той ми е казвал почти в прав текст, че изпитва същото. Училищата ни са наблизо и често се виждаме. Наживо изглежда отворен, с голямо самочувствие за пред другите, докато аз съм по-свита и неуверена и не успяваме да проведем нормален разговор, защото все е заобиколен от разни хора. Пред компютъра обаче и двамата се отпускаме. Смея да твърдя, че ми е споделил много повече неща, отколкото на хората, с които се движи, но въпреки това помежду ни винаги се е усещала дистанция.

Случи се преди около две седмици. Беше петък вечер и бях в необичайно добро настроение. Прибрах се от училище и седнах на компютъра да проверя за нещо ново. Видях, че ми е писал и му отговорих. Какво пък, реших този път да карам без много задръжки. Той също изглеждаше развеселен. Започнахме дълъг разговор, различен от всички останали, които сме имали досега.

Каза ми толкова много неща, които отдавна мечтаех да чуя, когато изведнъж компютърът изгасна. Обърнах се, баща ми беше влязал в стаята и беше дръпнал щепсела. Толкова много му се молих да ме остави само този път, обясних му колко важно е за мен, но уви той си знаеше неговата. Единственото, което постигнахме беше да събудим и майка ми и стана голям среднощен скандал. Нямах избор легнах си.

На следващия ден му писах и му се извиних, че така внезапно съм излязла. Обясних какво точно се беше случило, но за съжаление нищо не беше същото. Дистанцията отново се усещаше, дори изглеждаше много по-голяма отпреди. Той започна да се държи по-студено отвсякога, а аз се отказах от опитите си да бъдем, както преди, но оттогава не съм на себе си. Изпуснах шанса си, заради родителите ми. Виждайки ме такава, каквато съм сега, всичко което казва баща ми е "Голяма работа ... гледай си домашните ..."

Коментари

1.   Ако, държеше на теб щеше да прояви разбирателство, дори и само приатели да-бяхте. ^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

2.   На калпава ракета - Космосът й крив!

3.   Мила прочетох историята ти и предполагам как се чувстваш, но ако момчето има такива чувства каквито са твоите и ако иска да е с теб не трябва да се държи така. При мен ситуацията е малко по-различна, но също се държим студено един с друг.... Съветвам те да го питаш направо, но не по skype, facebook а на живо, защото тогава няма какво да скрие и ще сте очи в очи.... Накарай го да си изясните нещата, защото ти страдаш.. И едно нещо от мен - не разчитай на виртуалното, а на реалното! Успех!! :)

4.   И мойте родители са такива ;хх много е гадно, съчувствам ти.

5.   Така е както казва номер 1.. и дори ако ти има мобилния щеше да ти звъне за да попита какво се е случело. Просто ако един човек държи на тебе дали кат приятели било или гаджета то той никога нямаше да покаже такава дистанция само заради това че си излязла внезапно! Например с мен имах си гадже (сега сме само "приятели" хахаха" но той винаги е държал на мене доста и какви ли не проблеми съм му правела и пак ме е търсил и не ти говоря за малки неща ами много сериозни проблеми! Дори сме се карали ацки много, но всичко е до това какъв е човека и какво испитва към теб. Поговори с него попитай го дали се сърди или нещо такова и защо внезапно "истина" от теб (ако искаш де) И ако продължава така просто го забрави.

6.   Ако ти се сърди само защото си излязла, проблема си е в момчето...

7.   Хахах, супер родители имаш. Моите ме оставят да си прая квото искам по цял ден. Но и това не е хубаво. Нали знаеш, всяко нещо има хубава и лоша страна. Не може само хубаво.