Споделена история от Тинейджърски

Да му призная ли чувствата си?
Здравейте! Искам да ви попитам, дали да призная чувствата си на човек, който за пръв път в живота си обичам. Сигурно това ви се струва клиширано, но за пръв път изпитвам такива чувства към някого. Проблемът е, че като се запознахме си обещахме, че ще бъдем много добри приятели. Точно затова се колебая. Знам, че момиче и момче не могат да бъдат приятели и сега се убеждавам за пореден път, ето че чувствата ми прераснаха в нещо повече от приятелство. И сега въпросът ми е да призная ли на въпросното момче какво изпитвам или да чакам него? Може би и той изпитва същото, но поради същата тази причина не ми казва. Какво да правя? Моля ви за съвет...

Коментари

1.   Признаи му какво чустваш до като е време зада не го изгубиш.

2.   Признай му. Преди време го направих, е той ми отговори, че съм му само близка приятелка и нищо не стана, но сега съм с друг човек който обожавам и обичам страшно много. А с онова момче на което признах сме страшно добри приятели във всеки момент знам че мога да разчитам на него и си го чувствам като по големия брат който винаги съм искала. Признай му нищо не губиш - аз само спечелих :)

3.   (От автора)
Вече го направих :)
Той отвърна на чувствата ми и сега сме заедно. Благодаря за съветите, найстина ми дадохте кураж да го направя.

4.   Мацка браво на теб, но само да те опроверая... Аз имам само 2 фр... момичета всички останали са момчета. И с тях споделям кой обичам, а те ми казват какво да направя и обратното. Компанията ми е смао от 3 момичета и аз та 4 изнай,че никой не е с никой... Така че не вярвай на глупавите приказки,че м-у момче и момиче няма приятелство. НЕ Е ТАКА!!!