Споделена история от Тинейджърски

Страст към най-добрия ми приятел
Момиче на 13 съм. С най-добрия ми приятел се познаваме още от малки - той е на 14 в момента. Почти всеки ден излизаме и си прекарваме чудесно време. Споделяме си всичко. Аз си имам гадже, и той си има гадже. Понякога излизаме четиримата с гаджетата, но аз въобще не харесвам момичето, с което ходи той. Не че той харесва момчето, с което ходя аз де.. не понасяме гаджетата си много много, затова рядко се срещаме четиримата.

Та всичко е нормално но.. миналата година през лятото като бяхме на море внезапно започнахме да се целуване с най-най-най-добрия ми приятел. Много страстно беше... това продължава да се повтаря и до днес. Но само целувки с език по устата, по врата, по краката. Нищо повече. След целуването се държим така сякаш не е станало нищо. Не казваме нищо на никого. С гаджетата си продължаваме нормално... но защо го правим!? това ми е целият извод.. от 13 години го познавам и го наричам най-добър приятел, но всъщност не е така... аз не искам да го правя, но пък като започнем не можем да спрем :@ може би това е само страст, но според мен не трябва да се случва.. объркана съм изцяло и трябваше да си излея душата някъде..

Коментари

1.   живейте си живота бе хора. какво го споделяте тука. нали не ти е брат ами най-добър приятел. ако щете правете секс - няма страшно

2.   Мисля, че ти си влюбена в него и той в теб. Не оставяйте гаджетата ви да провалят любовта ви, защото от несподелената любов винаги боли.. Съберете се и вие станете гаджета.
~Кървава победа~