Споделена история от Тинейджърски

До момичетата - как мастурбирате?
Здравейте на всички. Момиче съм на 15 години и понякога много се възбуждам, бихте ли ми споделили вие мастурбирате ли и как по точно с пръст или използвате нещо.
Моля споделете.

Коментари

1-50 от 133

1.   По моето време на 15 играехме с приятелки и си говорихме, интересувахме се от други неща... сега какви са децата не е истина....

2.   Оф, номер 1, аман. Като нямаш какво да кажеш не коментирай, бе. Чудя се какви са тея модератори - с какво е от полза тоя коментар..

А до авторката - аз като бях колкото тебе някъде само с клиторни оргазми се оправях. Иначе ако искае нещо за малко по-надолу, пробвай с пръстче.. или две, ама най-добре недей да си правиш опити да си завираш разни работи.

Всъщност не разбрах точно къде е проблема, нали се възбуждаш. Пробвай различни неща и както най ти харесва-така.

А най-добре си намери момче да си играеш с него.. или той с тебе.. след 1 годинка, две.

3.   Времената се менят, както и модата. Сега на мода е безразборния секс и неграмотието.

4.   Хах, с мъж! :)

5.   МастерБой и мастурбей...

6.   Номер 1, какво лошо има? Времето е друго, децата се развиват по-бързо. А и по-добре така, отколкото да се е*е с разни загорели момченца.
Миличка, бръкни първоначално с пръст, после два, опипай се хубаво и сама ще установиш къде докосването ти харесва най-много

7.   Пусни си малко порно и виж, иначе може да си търкаш клиторчето или да си играеш с пръстчета, зависи от това ти какво предпочиташ :)

Клео

8.   Номер 1, аз пък започнах да мастурбирам на 4-5 години, вече редовно от 9 годишна и това никога не ми е пречело на 15 да си играя с приятели или да се интересувам от други неща.

На 15 е идеално да започне да се интересува от тялото си, защото да речем, ако започне да прави секс на 18 вече ще знае какво би й доставило удоволствие. Така ще спести много време и нерви, и на себе си и на партньорът си в това да разгадават тепърва как да се възбуди и как да достигне до оргазъм.

Препоръчвам на авторката да не бърка "там", защото за едно девствено момиче може да е много дискомфортно и болезнено, пък и така може да се дефлорира.

Докосвай с връхчето на пръстът си клиторът си, нежно и внимателно и бавно, докато не се подмокриш. После малко по-силно, с по-голям натиск и по-бързо.
Движенията, които да извършваш с пръсти, за да си доставиш удоволствие са строго индивидуални.
Може да правиш кръгообразни движения, нагоре-надолу, ту на ляво, ту на дясно, на зиг-заг, да пошляпваш и т. н. - каквото ти харесва най-много.

Може да си легнала по гръб или по корем, няма значение, важно е да ти доставя удоволствие.
Много жени предпочитат да поставят пръст на клитора си, да легнат по корем и сами да движат тялото си, а не пръстът си.

Можеш да триеш клитора си с всеки предмет стига да е чист, дезинфекциран, удобен и да не се ползва от други хора.

Можеш да отделиш към десет лева за вибриращ пръстен на Дюрекс, например, се продават по магазините за хранителна стоки или да си поръчаш вибростимулатор по интернет... Или просто си вземи вибрираща четка за зъби, но ако искаш да я ползваш и за зъби я мий много хубаво.

Друг вариант е със струята на душът.
Започваш с вода на средна температура, насочваш към клитора си не много силна струя и с нарастването на възбудата, увеличаваш и силата на струята.
Същото важи и за вана - разтваряш си краката между кранчето и се наслаждаваш на течащата вода.

По време на мастурбиране можеш да си играеш с всяка част на тялото си стига да те възбужда.
Да масажираш или вкарваш пръст в анусът си, да докосваш или стискаш гърдите си, да галиш или стискаш зърната си, да галиш вътрешната част на бедрата, да се докосваш по вратът и т. н. и т. н.

Също така можеш да прокарваш кубче лед по тялото си, да сложиш няколко капки нещо ментово върху клитора си, да ползваш лубрикант (крем, лосион), да галиш тялото си с перо и... Въобще всички петинг техники, които можеш да осъществиш и сама.

Използвай всичките си сетива.
Сиреч гледай еротични или порнографски снимки/филми, които те възбуждат.
Също така може да четеш еротични разкази или книги.
Слушай музика, която ти действа възбуждащо или отпускащо.
Запали си ароматни свещи, намажи се с ароматен лосион или се напръскай с парфюм.
Хапни парче шоколад или ягода...
Всичко, което би те предразположило и харесало.

Когато мастурбираш се постарай да ти е удобно, комфортно и отпуснато.

Премахни космите "там", за да имаш пълен достъп до кожата си. Докосвай, масажирай и си играй със срамните си устни - те са чувствителни и ерогенни не по-малко от самият клитор.

Мисля, че в общи линии е това, другото е вече индивидуално и сама ще видиш какво най-много ти харесва. Следвай желанията си и експериментирай със себе си.

Пожелавам ти приятни моменти със себе си.

Gia

9.   От авторката - благодаря на всички за отговорите, но най много на Gia номер 8.

10.   А с какви момченца трябва да се е*е? Заблуда и простотия колкото искаш и децата стават родители на деца, Нито знаят какво е отговорност, а тука обясняваш на номер 1 какви са времената. :( Времената за, които става дума бяха нормалните времена- децата играеха на площадките, криеница и децата бяха деца.
Сега виждаме ги на по 12 години облечени като на 30. :X
Не критикувам авторката ама номер 6 с това изказване, се развиват по бързо е буквално комично. Не ти ли е дошло на акъла, че може да гледат от по големите примерно?
Ето ви една песничка и ще разберете за какво става дума.
http://www. vbox7. com/play:69a3901b

Кумчо Вълчо

11.   Кумчо Вълчо и компания, от кога мастурбирането е знак деградация?

Не знам каква е връзката на облеклото с мастурбацията и как точно децата става родители, ако се пипат...

На колко трябва да започне да мастурбира? След като навърши пълнолетие?
Вие, дето сте против мастурбацията (!? ) на колко години започнахте?

Точно, когато една девойка мастурбира и се задоволява сама е по-малко вероятно да се облича така сякаш си "го търси" и действително да го търси.

Не знам как знаете, че другарчетата ви от детството не са се пипали, тези теми "едно време" просто не се коментираха, а сега се коментират и сте в течение.

Момичето не знае как да мастурбира, а вие й обяснявате колко е лошо да се облича, като 30 годишна и да прави безразборен секс. Добре ли сте?

И къде е видяла от по-големите да мастурбират, за Бога?
Казала го е ясно - възбужда се много и иска да го облекчи.
Точно, ако не мастурбира и задържа в себе си някой път ще й се прииска толкова, че ще го направи с първият срещнат.

Видях много коментари с аргументи срещу модата, стилът, ранният секс, децата раждащи деца и какви ли още не теми, но не видях нито един коментар с аргументи срещу маструрбирането.

Щом имате силни спомени от детството или искате да споделите какви песни слушате има далеч по-уместни теми в които да го направите пък и имате да опцията да пуснете своя.

Пишете по темата и се аргументирайте с каквото и да е стига да е смислено, защото иначе, поне в моите очи, несвързаните ви глупости изглеждат толкова дразнещи, че вече се замислям дали го пишат адекватни хора в добро психическо състояние.

Gia

12.   "Не критикувам авторката ама номер 6 с това изказване, се развиват по бързо е буквално комично".

Не четеш, но се хабиш много с преценките. Песента е във връзка с бързото развитие на децата за, което говори номер 6. Ето в песента се пее именно затова бързо развитие, кое ги кара да искат да растат по бързо и съответно е описано в песента. Не виждам причина да мислиш, че някой не е добре психически.

Кумчо Вълчо

13.   Абе, много сте зле.
Мастурбирам от 6 годишна. От по-старото поколение съм. Играла съм на всичките игри, които се играха тогава и когато се прибирах вкъщи бях дете за подражение.
Тогава децата трябваше да се преструваме пред родителите си, че се интересуваме от играчки и детски неща, когато ни интересуваха съвсем други-преструвахме се, прикривахме се.
Разликата е една, че в днешно време младите не се прикриват, естествени са. Което е хубаво, разбира се.

А и от нашето поколение да си на 15 и да си още девствен си беше чудо, така че какво лошо има в цялата работа? !

Авторке, нета е залят с информацията, която ти трябва. Само в Сподели. Нет има достатъчно темички, в които е изписано достатъчно.

Освен това на мен малко ми звучиш като някой дърт чикиджия, който се прави на 15 год. момиче сещаш се защо. Просто ми е съмнително на 15 да не знаеш как се мастурбира.

14.   Не е вярно, че било комично по-бързото развитие при децата днес. Кумчо ВЪлчо, вземи попрочети малко преди да се смееш.

По-бързо се развиват както психически, така и физически, ако щеш само заради храната днес!

15.   13 каза истината. И аз мастурбирам, откакто се помня, което не ми пречеше да съм номер 1 в училище, да съм перфектната дъщеря и си бях и дете - интересувах си се от детинщини, но дори портенето на сестра ми не може да ме откаже от удоволствието.
Почнах и сексуален живот доста по-късно от останалите - към 18-годишна бях. Не съм бързала наникъде, бях си задоволена и щастлива. И днес мастурбирам всяка нощ, ако мъжът ми не е тук, иначе - с него е по-хубаво, разбира се.

16.   Мда, не е комично. Трагично е!

М. М.

17.   Не го правя, голям мързел съм.

18.   Добре, аз започнах да мастурбирам на около 12, но това попречи ли ми? Нито затъпях, нито забременях, нито ослепях.. Какво толкова имате против мастурбирането? То е полезно, научно доказано е. Полезно е за сърцето, а и за психиката. Тези, които мислят, че това е нещо лошо, гадно не са прави.
Та, по темата: На мен ми харесва това: Изваждам един юрган и го сгъвам така, че клитора ми да опира в краищата му, сядам върху него и започвам да се търкам в него. През това време си представям, че съм върху едно момче, което страшно много ме привлича. След няколко секунди започвам да крещя от удоволствие ;). Можеш и ти да пробваш, ако искаш :).

Jeans and T-shirt Girl

19.   Аз сега съм на 13 и си маструбирам от 6 годишна, но това не ме е направило лоша, невъзпитана, малоумна или нещо подобно. И, да не съм лигла и се обличам нормално за разлика от съученичките си кифли, които вече са се чукали, ходят с два размера по-малък сутиен и деколтирани блузи.
Та по темата другите се изразиха, мисля че Gia беше изчерпателна.
BeboLiina

20.   аз вземам един чаршаф и връзвам единия край за леглото другия за масата, яхвам чаршафа и започвам да си търкам устните върху него.
същото става и като взема една хавлиена кърпа, хващам и двата края с ръцете, яхвам кърпата и започвам да дърпам кърпата ту с едната ту с другата ръка и тя като се движи под мен ме гали
става и с гъбата, като се къпеш сапунисай я хубаво и започни да се търкаш с нея, ацки е гот

а най-яко е като се намажеш долу с нещо дето кучето ти го обича и веднага започва да те ближе, това е зверски кеф направо откачаш, после само се измиваш

една приятелка язди възглавница, плюшено мече и делфинче
а бе може да правиш каквото си решиш, което ти е кеф, може и нещо ново да е-няма лошо

21.   Еволюцията при нас е спряла още преди много време номер 14. Деградация се нарича бързото развитие за, което говориш. Има и друга дума както казва 16 "Трагично е! "

Кумчо Вълчо

22.   Номер 1 и номер 3,
Я престанете. Възбудило се е момичето, има нужда от малко хубав секс. Скъпа, намери си едно момче .... Най-хубаво е.

Момиче, 18 г.
Лили

23.   Аз маструбирам от 10 годишна, но тогава се задоволявах само с клитурен оргазъм, с течение на времето вече започнах да си пъхам пръстите или някакви предмети, но сега съм на 18 и почти не го правя, защото не ми доставя удоволствие да се самозадоволявам

25.   Здравей, аз съм на 17, и не съм девствена, но когато бях.... маструбирах, както и ти... най възбудимите части на жената са клитора, влагалището.... просто, ги докосваш с пръст... и т. н, казвам ти го за да имаш повече опит в сексуалните отношения по нанатък.. и да задоволявш приятелката си, но почакайима време за секс

26.   Eеее, дайте някакви по-ценни съвети :Д ___ сериозно, плс

28.   Лично аз мастурбирам и много ми харесва. Не съм правила секс и въпреки това често проверявам сайтовете за филмчета за възрастни. Най-много обичам по три начина: 1. Тъй като спортувам, а съм чувала, че при спорт може момичето да се отвори от шпагат, тичане и други такива активности, предположих, че трябва да погледна и бръкнах с пръстче /досега не си бях бъркала, само се търках по клитора.. / Забелязах, че може би съм отворена, но не реагирах зле, а го приех добре защото това ще улесни бъдещия щастливец. Сега най-много обичам под душа, ааааааааааааааа нереален кеф. Пускаш долното кранче и се наместваш така, че клитора да ти е отдолу. Ще почувстваш най-нереалния оргазъм..

29.   Добре...Как става с душа? Винаги ми е било много странно...

30.   Аз съм на 15 и от 9 годишна мастурбирам с вибратор вече всеки ден от тогава и мисля че е супер. По 3-4 часа на ден. Събери си малко джобни и отиди в сексшопа.

31.   Аз съм на 17 и вече съм го правила и не съжалявам.
Иначе когато искам да се самозадоволя най-често го правя с пръст а по-рядко с вибратор. От 10 годишна мастурбирам с вибратор. А за началонопитай с пръст.

33.   Здравите когато бях ученник седях с едно момиче, което беше си кръстосало краката, които бяха изпънати напред а едната ръка беше между тях, като дланта беше наседната, те се напъваше и движеше на тласъци напред назад. Така тя правеше през минута. Когато и казах какво прави тя се изчерви обясних и, че и ние момчетата го правим, така и двамата мастурбирахме докато свърши часът.

36.   аз съм като номер 8

38.   Здравйте аз съм на 15 и също от 1 година маструбирам... чувството е адски готино, пробвала съм доста начини като под душа, с пръстче и наистина ми харесва.. съветвам на дамите, които не са пробвали да опитат-няма да съжаляват, а и е безвредно

39.   Правила съм какво ли не. Използвала съм пръстите на ръката си, душа, предмети... е, наскоро си купих и един мини вибратор и сега предпочитам него. Както и да го правиш, важното е да ти е готино.

40.   Аз стигам до 30 оргазма, момиче съм, не знам дали е нормално.

41.   Недей, ще ослепееш!
Сега сериозно. По глупави теми не можете да пускате обаче.
Номер четирсет, а ти следващият път можеш да пробваш с десет повече, че поне номерчето да ти отговаря. Хармония все пак трябва да има.

42.   Аз съм на 13 и мастурбирам от 1 година много ми харесва с пръст на клитора или си масажирам усните много е приятно и под душа. :))

43.   Ами и аз мастурбирам с душ. Лесно е - просто насочваш струята към клитора и усилваш.

44.   Аз правя като номер 18, но през това време гледам някое порно което да ме възбужда, например мен ме възбужда сека между роднини-брат и сестра, майка и син, баща и дъщеря.... а в прочие на 13 съм и родителите ми са много строги-за тези който са против това, искам да кажа, чего правя вече 1 годин и ми доставя страшно удоволствие, чак се подокрям е супер възбуждащо

45.   Аз мастурбирам от две години и се възбуждам от лесбийско порно това лошоли е?

46.   номер 45 няма нищо лошо, че маструбираш на лезбийско порно. Това не трябва да те накраля към мисли, че си лезбийка или би :)

47.   На мен пък ми се мастурбира сутрн, когато стана или вечер когато си легна. /момче

48.   И аз както доста от коментаторките тук мога да издържа известно време без да мастурбирам. Но по време на мастурбация най-често си лежа, настанявам се удобно и започвам да си фантазирам някакви случки и да си представям... или пък, когато мога си пускам порно. Най-добре се задоволявам с пръст върху клитора и не знам дали при другите е така, но може би се напрягам доста и винаги си изпъвам краката супер много. Когато съм сама, мога да свърша няколкото пъти един след друг, имала съм опит с 2 момчета (без секс) и с двамата ми е било хубаво, но никога не съм усещала, че свършвам така, както когато съм сама... а те си помисляха, че са се справили много добре и ме питаха дали съм свършила- единия го излъгах, а на другия казах, че не съм.. тогава се шашна и не искаше да ми повярва, почна дори да се възгордява, че е бил толкова добър, че чак не съм искала да си призная.. абе комплекси :D

49.   Я сподели как чрез напрягане, свършваш няколко пъти един след друг, продължаваш стимулирането на клиторът веднага щом си свършила ли? Момиче съм и искам да пробвам.

50.   Към 49. - Да, понякога след като свърша един път (вече обясних процедурата си :D ) си почивам малко, около минутка-две и пак започвам по същия начин, дори понякога е несъзнателно, но просто си улучвам така наречената G-точка, смятам, че за всеки мястото й е строго индивидуално разположено, и се старая да го задоволя докато не свърша пак. Дано съм помогнала, късмет! :D :)

51.   Благодаря ти за одговорът, да когато направя известна почивка няколко минути и аз свършвам втори път, попитах те защото някъде четох, че някои жени могат веднага след първият оргазъм да достигнат втори дори трети ако продължат стимулацията на клиторът. Още веднъж благодаря.

52.   Здравейте, проетох последните два коментара и решх и аз да споделя, момиче съм и мастурбирам, когато си легна, след като свърша, и аз почивам няколко минути и започвам отново да мачкам клиторът, като не изпъвам краката си а ги свивам и започвам силно да стягам мусколите им като същевременно мачкам клиторът си и започвам силно да се напъвам и получавам втори оргазам, така след няклко минути почивка пак повтарям, така за една нощ, успях да се насладя на 15 оргазма.

53.   Здравейте, извинете но не съм много грамотна относно мастурбацията.
ДА свършиш значи да получиш оргазъм така ли?

54.   Да ноер 53.

56.   Свършвала съм и по много пъти, когато съм била много възбудена, в началото на пубертетът.

57.   Как свършвате по тоолкова пъти, аз не мога.

1-50 от 133