Споделена история от Тинейджърски

Забранена любов?!
Моята история е доста объркана и банална. В моето училище дойде едно момче, което е една година по-голямо от мен. Още преди да се премести аз донякъде се бях запознала с него... казвам донякъде, защото бяхме общували само в скайп. Но един ден започнахме да спорим за някаква глупост(не помня точно) и така се скарахме. Прекъснах всякаква връзка с него и го бях забравила... докато той не се появи в моето училище.

Чрез един мой приятел (който всъщност се оказа негов братовчед) се запознахме. Наистина още от първия ден се влюбих в него. Той ми е нещо като дрога.. видяли го един път искам още и още. Убедих се, че е добро момче, но е доста непокорен. Имам предвид с учителите... там е проблема. Моята майка е учителка там и всички ме знаят като "умната и възпитана дъщеря на колежката". А на мен ми писна от това! Също така и леля ми работи там и най-лошото е, че тя му е класна. Не съм чула и една добра дума за него от абсолютно никой учител.. Малко се отклоних. но въпросът ми е:да бъда ли с човека, който обичам дори и това да ми коства доверието на майка ми и всички онези клюки от нейни колеги зад гърба ми?

Коментари

1.   В любовта и войната няма правила. Кажи на майка си, че не искаш да си вече доброто дете и че имаш право на глас.

2.   Може да не е такъв извън училище. Мое мнение... но ако бях аз, щях да го опозная повече, преди да се впускам в любовни истории. Ако можеш направи така, че да се виждате извън училище. Да не забравяме, че в днешно време децата имат 3 лица... едно - пред родителите, второ - в училище и трето - с приятели... Може и той да е такъв... Това е моето мнение как бих постъпила аз... Успех, мила и дано нещата потръгнат!!! :)

3.   Забрави го. Опитай с братовчеда му да имаш връзка. Ще ти кажа защо като ти дам малко примери. Представи си, ако сте с въпросното момче в един клас и то е представител на класа - пак ще е непокорен... (единствено би бил любимец на директора на училището... )

4.   Като дъщеря на учителка бих ти казала, че не трябва да те интересува толкова мнението на околните - относно това, което спомена за клюките.
В нашето училище често се случваше точно най-непокорните и буйни ученици да стават любимци на учителите по някое време, защото винаги излизаше, че са умни, но неразбрани като цяло от всички.
А и ти няма да се омъжваш за него, нали? :) т. е. дори и да излизате заедно това какво ще навреди на теб, майка ти, леля ти или него? Може даже той да стане по-сдържан (което е малко вероятно, но нека сме оптимисти)...
Успех ти желая и мисли повече за себе си, малка си още да слагаш етикети на любовта като "забранена"...

5.   Разбира се, че трябва да опиташ. Мнението на другите не трябва да те засяга. имам впредвид, че няма цял живот майка си или някой друг да питаш дали може да бъдеш с човека който наистина обичаш, то просто се случва и неможеш да го спреш. Няма да скърбиш за него, защото майка ти не го одобрява.

Confused Girl <3

6.   е ти цял живот ли мислиш да си "умната и примерната ученичка" като имаш чувства към момчето бъди с него, щото майка ти няма да е учителка цял живот нито пък леля ти, от цялата работа ти ще загубиш

7.   Опознай го повече да не излезне че и извън даскало е разявй прах, не е задължително като си се влюбила в него и той така да те чувства от което идват доста проблеми. Защото ако ти го харесваш и направиш тази жертва за него а той просто те използва или пък не излезне това което си очаквала, жертвата ти би била БЕЗМИСЛЕНА! Помисли си и го опознай като цяло :)