Споделена история от Тинейджърски

Момчето, което обичам е девствено!
Здравейте! Моята история е следната. На 21 съм и съм студентка. Преди 1 година един мой приятел от детството, дойде да учи в същия университет. Даже бяхме в едно общежитие. Познавам го от 8 години. Той е много стеснителен и ми сподели че е девствен.

Навремето той ме харесваше, но аз не отвърнах на чувствата му. Като го видях за първи път, не се бяхме виждали от 2 години-изглеждаше много по-мъжествен и красив. Заедно тренираме карате. Допира ни е само на татамито и то се бием. Аз със времето осъзнах че се влюбвам в него. Но той се държеше резервирано към мен. Накрая събрах смелост и му казах за чувствата си. Целунах го. То се стресна. После почнахме да излизаме, но в един момент на една наша среща той ми каза неща с които много ме нарани, един вид че обича друга и че незнаел дали иска да е с мен. Оставих го. Не му отговарях на обажданията и даже после 2 седмици на тренировки го избягвах. Тогава се забих с едно хубаво момче, женкарче, ама пиче. То дойде неочаквано на тренировки и даже влезе на татамито да играе с мен.

На следващия ден моя приятел си промени коренно отношението. То не бяха комплименти, опити да говорим. Накрая излязох с него и той ми се обясни. Каза че иска втори шанс. И че не е мислил какво говори. Аз му казах, че искам да си помисля и че няма да бързам с него.

И сега въпросът ми е? Защо иска да е с мен.. Дали защото това съм аз, просто заради самата мен, или заради факта че съм първото момиче, дето иска да се обвърже по-сериозно с него и да спи с него. Не знам от любопитсто ли иска да е с мен или има и друго.

Коментари

1.   Според мен малко си го стреснала и ти е наговорил тези неща не за да го зарежеш, а за да забавиш темпото. Възможно е разбира се да е имало друга, но с теб от любопитство? - едва ли. Опитай. Ако искаш да си с него, бъди с него. Имай в предвид, че не си с някое наперено момченце дето ще иска само секс от теб. Рискувай и може и да успеете да се разберете и да ви допадне да сте заедно
/сладкишче/

2.   Според мен сега иска да е с теб защото си му по интересна а когато си му казала че го харесваш и искаш да сте повече от приятели е знаел ще си му в кърпа вързана и ако иска може да е с теб. И сега когато си спряла да му обръщаш внимание му е станало интересно пък и както казваш че те е видял с друго момче още повече.

3.   Просто е осъзнал какво е имал, когато е бил на ръба да те загуби. Има чувства към тебе, ясно е. Не му мисли толкова. Пък и щом, и ти го харесваш - пробвайте, нищо не губиш.