Споделена история от Тинейджърски

Кръв по нощницата...??
Здравейте. Момиче на 19г. съм и съм мнoго притеснена за едно нещо, което ми се случи вчера. Та имам приятел от скоро и спахме на едно легло, натискахме се, но не сме правили секс. Неска сутринта видях, че по нощницата ми има кръв. Преди 1 седмица ми беше дошло, така че не е това причината. Много съм притеснена тъй като досега не ми се е случвало подобно нещо и се чудя каква може да е причината. Дали е нещо сериозно? Ако някой може да ми отговори ще съм му много благодарна ;[

Коментари

1.   Зависи какво разбираш от натискане може да те е отпушил.

2.   Не, не съм девствена... от авторката.

3.   Е, ами какво тогава се тревожиш.

4.   Ох, пише се днеска, а не неска, дори правилно е днес... ужассс!!!

5.   Aми отиди на лекар той най правилно е те упъти.

6.   "Благодаря" много на номер 4 за урока по лексикология, но едва ли ше е нужен сега. честно казано нямам предположения какво можее да е... чувала съм, че на някои хора им идва, спира им и след два дена пак им идва. мже и да е това.

7.   М според мен си си девствена, защото не сте правили нищо, при мен от възбуда много често ми идва на същия ден, така че споко скъпа! ;)

8.   Това е от цикалът ти не се притеснявай,и на мен ми се е случвало да ми свърши и след няколко дена да видя още малко кръв някаде върху дрехите си!