Споделена история от Тинейджърски

Страх ме е да не се изложа
На 19г. съм ходя по дискотеки, купони забавлявам се, но имам един проблем от който ме е страх. Не знам просто страх ме е да не се изложа. Не мога да се целувам. Харесам си някое момче и той тръгне към мен и аз се дърпам. Не знам какво ми става знам че рано или късно това ще се случи но ме е страх да не се изложа. Какво да правя. Иначе всичко ми е наред. Харесвам си момчетата. Влюбвам се в тях, но ги отблъсквам с мойто поведение. Кажете какво да правя. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Отпосни се и да не ти пука живееш един живат като не стане не стане голям прас.

2.   Първия път и да не стане втория ще стане - тъй че спокойно! Желая ти късмет!

3.   При целуването няма как да се изложиш по простата причина, че всеки целува различно. Не си ли чувал израза "човек се познава по това как целува".

4.   Пишете коменатри моля ви. Помогнете.

5.   Здравей казвам се Елица и съм на 13 години надявам се моята история да ти помогне!

Имаше да не казвам много момчета които ме харесваха на аз не им обръщах внимание докато не дойде едно ново момче беше с една година по-голям от мен в началото не му обръщах внимание един ден той започна да се интересува от мен и ми каза че ме харесва аз даже се смях, но той въпреки че не го харесвах ме чакаше всяка сутрин за да ходим заедно но училище изпращаше ме... и с течение на времето аз се влюбих в него и когато ми предложи да станем гаджета аз се съгласих и всеки ден все повече го обичах и така семдица след това тай ме целуваше, но без език защото аз му бях разкрила че никога не съм се целувала с език и че не мога рче ме е страх да не объркам нещо, но един ден когато бяхме на вън имаше подземен тунел и ние минахме от там и както вървим тай ме завъртя към него и цялата треперех доближи се и ме целуна, но от страх се дръпнах, но той не се отказа пак ме целуна и тогава вече се отпуснах и всичко беше добре нямаше вкус на нищо. Това ми беше първата целувка която никога няма да забравя НИКОГА.

6.   Благодаря ти Елица за написаното от теб :]]]

7.   Пробвай не боли

8.   майко момиче на 19 и да не знае аз сам на 14 и знам :Д:Д