Споделена история от Тинейджърски

Да го направя ли ?
Та така ето я и моята история. Едно момче с което се познаваме от доста отдавна ми предложи да го направим. Той е на 15, а аз на 14. От 1 година си го харесвам, но не съм му казвала защото не искам да си разваляме приятелството. Той също не е момче за връзка.

Много пъти сме се целували, прегръща ме се постоянно, но не ходим заедно. Имам му доверие. Може да се каже, че ми е един от най-добрите приятели. Излизаме заедно всеки ден, и живеем един до друг. Той постоянно ми говори да го направим. Казва ми че на мен ми имал доверие.

Незнам дали е така, но много неща е споделял с мен, защото ми имал доверие. Аз също му имам. Споделям му много неща. Та много се чудя дали да приема. А да той го е правил веднъж вече.

Благодаря предварително :)

Коментари

1.   Е, това ти трябва да решиш. Щом имаш навършени 14 г. по принцип нямаш проблем по отношение на закона. Няма момчето ти да е педофил с две думи. Въпреки това, аз на твое място бих изчакала. Самият факт, че се питаш и си несигурна, е достатачен.
Предложи му да правите Петинг - задоволяване един друг с ръце и устни. Така не можеш да забременееш. Това е именно най-големият ти проблем. Ако забременееш, не можеш да износиш детето, а аборт става само с позволение на двамата ти родители и има непредвидими последици за тялото и душата ти. Спести си го.
Уважавай тялото си.
Това обаче не значи, че нищо не можеш да предложиш на момчето, както и той на теб. С Петинга ще опознаете телата си, ще имате сексуално преживяване, но без рискове.
Лаура

2.   Не, категорично не го прави... много си мъничка миличка.... изживей си детството. В момента си в прекрастна възраст.. не прогонвай насила детското в теб... Сексът те превръща автоматично в жена- голям човек... имащ задължения и отговорности.. Не бързай.. аз съм с 8 години по-голяма от теб... направих го на 16 години и със сигурност ти твърдя, че на тази крехка възраст не почувствах това, което чувствам в момента... Твърде рано беше и за мен, а за теб със сигурност.. Сподели с майка си, тя лош съвет няма да ти даде...
Петя

3.   За какво ти има доверие? Че ще му гледаш детето без да го занимаваш него ли?

4.   Недей, не обърквай приятел с гадже аз също съм на 14 не го прави изживей детството си още си малка.

5.   Леле, на 14... според мен ти е рано. То аз съм на 14 и не съм тръгнала да го правя. Според мен, може би трябва да поизчакаш още година-две. Ох, за къде бързате да го правите. Целия живот е пред вас. А и си още ученичка. Излизай си с приятелите и с него ;дд Но не бързай. Ще е доста глупаво да го направиш, но ти си решаваш :))

(sun)^^

6.   Не. Начина на ти на мислене е повече от достатъчен, за да покаже че си твърде малка.

-Death_Blade ^

7.   Изчакай още няколко години. Продължете с целувките.. и защо не опитате по-добре френска целувка? (ако вече не сте го правили де. ) ;Д

8.   Боже господи, аз съм на 16 и още не съм го правила, а те на 14...

9.   -Death_Blade ^, а пък ти си толкова зрял, че нямам думи...

10.   Мислиш като десетгодишна, така че не знам какво си тръгнала да правиш. Дори не го назоваваш, което също показва твоята незрялоост. Забавлявай се с приятели, не си мисли за глупости. Има време за всичко.

11.   Мила, не се занимавай, аз съм на 19 и го направих за първи път преди 2 месеца. Много си малка. Аз никога не съм го имала това за приоритет, да си легнеш с някого и то на крехка възраст, само защото той така иска. По това, което чета, а и самият факт, че се двоумиш, е напълно достатъчен. Изчакай, никой няма да те убие, ако не го направиш сега с него. Остави го да си търси на друго място. Успех!

0ne in a milli0n,19

12.   Какво да правите? Снежен човек ли?

13.   Еееее, веднага за деца заговорихте. Авторке, въпроса не опира до доверие. Какво значи в случая доверие??? Идеята е ти самата да се чувстваш готова и да искаш да го напрсвиш. Ако ти идва от вътре, ако наистина искаш - давай.

14.   Всъщност защо трябва да правиш секс с него, не те разбрах. Не сте гаджета, тогава какво пари ли му дължиш, какво ли и как разбра че го е правил вече и то само веднъж сещам се за един виц-Майка се кара на дъщеря си, че е правила секс, а тя й отговаря - Мамо не се сърди бе и на него му беше за първи път. Майката се зачудила и попитала - Как разбра?-Ами беше му още с целуфанчето - отговорила дъщерята. Секс преди да навършиш поне 16г. НЕ ПРАВИ. Който те обича ще те приеме такава каквато си.

15.   Номер 9 - Виждам кой колко е зрял детенце.

-Death_Blade ^

16.   Чудно ми е, защо всяка връзка м/у момче и момиче я свързвате със секс. Това ли е най-важното за вас. А според мен колкото и да се познавте още е рано може би след поне 1 година още.