Споделена история от Тинейджърски

Родителите ми са извратени
Много ме е срам пишейки тази история затова не искам някакви грозни коментари.

Аз съм момче на 16 години живея в една от онези ужасни панелки. Проблемът е че маика ми и баща ми са много извратени. стаите ни са една до друга и ни дели само една стена.

И много често (по 4-5 в седмицата ги чувам как правят секс). Викат си разни мръсотии от рода на: ти си моита к...а, разтвори си г..а бе кучко, сега ще гълташ п...о и още по лоши неща, а майками само се смее и вика аз сум твоя робиня, изкам да ме пляскаш.

Баща ми е на 42 а майка ми на 38. Става ми толкова ужасно като ги слушам. А най-лошото един път намерих някакъв изкуствен пенис колани корсет и някакъв гел. Срам ме е да им кажа да са по-дискретни но и немога да ги търпя. Кажете ми какво да правя има ли и други с подобен проблем.

Коментари

1.   Опитай се нормално да поговориш с тях, кажи им, че не ти е комфортно вечер когато си легнеш или когато и да е било да чуваш тези викове и грозни наименования, а и от друга страна можеш само да се радваш, че са в добро отношение, че не се карат, защото чета много истории в които се пише, че родителите се карат, посягат си пред детето си.

2.   Не са чак толкова извратени, но им кажи да се съобразяват с теб

3.   Ако нямаш слушалки да слушаш музика, в аптеката продават тапи за уши. Те са млади в своя дом. Ти какво на хотел ли да ходят? Да ходят с различни партньори по добре ли ще ти е?

4.   Когато ги чуеш втори път им чукни на стената, и им кажи да са по-тихи, че не можеш да заспиш от тях.. ще се засрамят и ще си вземат поука ;)!

Ненн

5.   Ако можеш отиди да живееш при баба си и дядо си. Ако не - стискай зъби и си запушвай ушите още 2 години и дим да те няма.

6.   Радвай се, че още го правят и вероятно не си изневеряват :)

7.   Купи си от аптеката тапи за уши, ще ти помогне

8.   Според мен трябва да подметнеш на един от родителите ти, от който ти е по-малко неудобно, няма как. Не бива така да се тормозиш, неприятно е.

10.   Хахахаха, разсмя ме наистина. Иначе проблемът е гаден, защото те си се забавляват и едва ли ще се откажат от удоволствията си. Единствено имаш шанс, ако пробваш да поговориш с тях.

11.   Подкрепям идеята, като го правят следващия път да им чукнеш на стената това ще е достатъчно. Иначе какво правят те двамата не е твоя работа щом им харесва. Хайде успех.

12.   Мацка, аз имам друга идея. Следващия път, като започнат да го правят и да викат, почваш и ти да викаш. Ама по-силно от тях. После като дойдат да те питат какво става, им казваш "Сега виждате ли как се чувствам аз? !! "

Това е :)

Next

13.   Напълно подкрепям 12 :Д много ме кефи неговия/нейния съвет :Д иначе е нормално според мен да правят това.

14.   Слушалките в ушите и заспиваш!
доставя им удоволствие.. кво да ги спреш ли? !?
аз самата спя с слушалки (не поради тази причина) не е зле, даже свикнах
Пробвай! ;))

15.   Момченце и ти на техните години ще го правиш с жена си, няма нищо извратено, а е най-нормалното нещо на света и се радвай, че още се обичат и не си кръшкат.

16.   здр. Определено твоята история ме развесели много, разбира се и коментарите на потребителите преди мен.. Не искам да бъда лоша и да се смея на чуждото нещастие, но погледни от друга страна, правят любов а не война, както се случва в много семейства. По-добре поговори с тях и им кажи, че не ти е приятно да ги слушаш, все пак ти не си малък и ти си в такава възраст, при която хормоните в теб бошуват. Кажи им да се съобразят с теб и да си практикуват тяхните занимания докато те няма вкъщи. Все пак и на тях няма да им е приятно ако си поканиш приятелка и се чуват стенания от стаята ти.. Поговори с тях или ако ти е неудобно поговори по мъжки с бъща ти, сигурна съм, че ще стигнете до единодушно решение на проблема.
Мери

17.   Никакво говорене с тях по този въпрос! Това си е лично тяхна работа, а ти си жертва на панелното строителство и неподходящо жилище. Както спомена някой преди, ако имаш възможност може да се преместиш след 2 години и да избегнеш еротичните представления на родителите ти.

18.   Това е нормално в определени случаи, когато са сами, в този случай момчето е право да се срамува, това не е нормално.

19.   кофти е ама някой път им покажи че си разбрал и че си чул и те ще се засрамят и ще спрат.. Къмм номер 3: еми.. не е нужно да ходят на хотел ама когато имаш дете поемаш отговорности и една от тях е че няма да можеш да правиш секс 4-5 пъти на седмица.. ;) аа до автора... казах ти какво е моето мнение;)

20.   Братле отговора е много лесен, покани си мацка в твойта стая и като почнат ваште да се чукат почвайте и вие. Но ти давай още по мръсно и кажи да вика така, че все едно я убиват, говори и как ще и пръснеш г. ъза с огромния си надървен к. ур, изобщо сигурен съм че след първото превдставление ваште ще се оглеждат като пръднал заек в люцерна... хахаха