Споделена история от Тинейджърски

Имам желание за секс...
Здравейте! Аз съм едно 14 годишно момиче. Имам голямо желание да правя секс, но не мисля да загубя девствеността си, преди да навърша 18. Когато влизам да се мия, доближавам струята вода от душа до клитора ми и това ми доставя огромно удоволствие. Това ще ми навреди ли?

Коментари

1.   В никакъв слуй няма да ти навреди, напротив. По този начин развиваш чувствеността си и ще си по-подготвена за възможността да изпитваш удоволствие от секса по-късно. От секс нямаш нужда все още, повярвай ми, а и секса няма как да ти хареса особено сега.

Има време за това, по-късно, когато си наистина готова преживяването ще ти донесе повече удвлетворение, а това е важно. Ранните разочарования не винаги са безобидни - напротив - трябва да се подхожда отговорно към такова важно нещо в живота.

2.   Малка си още за секс, но това, което пишеш за струята вода и клитората ти е един ефикасен начин да свършиш и да си доставиш огромно удоволствия. Сменяй мощността на струйята вода и ъгала и се наслаждавай на изживяването. За секс има време :)

3.   А ще ми навреди ли да го правя докато съм неразположена?

4.   Абе не се притеснявай. Ебал съм гаджето си докато е в цикъл и няма проблем.

5.   За мъжете не е приятно :D :D :D

Снежанка

6.   Aз го направи за пръв път на ненавършени 13. харса ми и няма значение спред менна колкоси ,когатп ще го направиш за пръв път.