Споделена история от Тинейджърски

Заговаряне на момиче
Втори срок сме и в понеделник ми се пада физическо с по голям клас ( аз съм 8-ми ), а те май са 9. Истината е, че има едно момиче, което ми допада и е симпатично и искам да се запозная с нея. Срамежлив съм. Въпроса ми е : Как да ида и да я заговоря? Не мислите ли, че " Може ли да се запознаем "? Е малко демоде. И както казах срамежлив съм. Имаме само 1 час на седмица заедно, а аз не искам да губя повече време. Годината ще си мине докато се наканя.

Коментари

1.   Ами напиши на една бележка "Това е номера ми 088дрън-дрън, ако искаш да се опознаем ми пиши"
После отиди до нея и кажи... искам да ти дам нещо, които искам да прочетеш сама и и се усмихни...
Мен така ме съблазниха :D

2.   Отиваш до нея, с усмивка на лице, и й казваш "Измислих много начини да се запознаем, но реших да не прекалявам, за това дойдох да ти поискам името, да си кажа моето, и бих искал да се запознаем".

Готово.

Death_Blade

3.   Ами ако целта ти е да се гаджосаш с нея, момичетата(повечето) си падат по-по големи. Аз съм девети и повечето момчета от 8ми изглеждат като някакви малки момченца, има само 1-2 изключения. Но по темата, просто иди и я питай как се казва, представи си и ти и тъй като не сте близки засега, питай я кой клас е и някви такива свързани с даскало работи, може да пуснеш някоя шега. Но не ставай нахален, ако видиш, че няма интерес. Все пак момичетата не хапят, ама ако е надувка трудно ще стане. Апък ако изглеждаш по-голям, още по-добре.

4.   Защо да е демоде, културно и възпитано е да попиташ. А може да и кажеш "Здравей, аз съм... "и да и подадеш ръка

5.   Батко лесно е. Просто намери някои да те запознае с нея, или намери с коя групичка излиза това момиче. Незабравяй, че хората са добри и дори и да се провалиш не трябва да съжеляваш и ще знаеш какво да правиш след това. Мисля че ще се почувстваш гадно ако не се запознаеш след 2 седмици да я видиш с някое друго момче. :@:@:@ аз бих се ядосал че съм пропуснал да се запозная с нея и след това да я гледам с някой олигофрен. :)

6.   Лелеееее ама сте ми едни картинки. Толкова притеснителни момчета. Какво става днешното поколение мъже разчитат момичето да върши мъжката работа. Я се стегни малко. Дръж се мъжки. Направо отиваш и и казваш здравей! Аз съм.... Ти как се казваш? Идете на кафе и така. Тия бележки вече са остаряла работа. Само хлапе може да си играе така. Ама се дръж уверено. Никое момиче не обича неуверените момчета. Или ако им обърне внимание ще е от съжаление, така че се стягай.

7.   според мен най-добрия и чаровен вариант го каза Death Blade

8.   Удари я с топката по главата.. :D извини се и я питай за името....

9.   А съм за варианта на N8, най-непринудено изглежда... N2 докато изрецитира всичко и момичето ще се е отказало...

10.   Към номер 9 - Еми като си свикнал само с лесните момичета, как няма да се откаже? Noob.

Death_Blade ^

11.   Да ти кажа-варианта с това банално "Може ли да се запознаем? " не действа-тя ще каже "Да", ще си кажете имената и оттам какво? Трябва да си по-оригинален, да й кажеш нещо така, че разговора да потръгне, а не да млъкнете и да се чувствате неловко.
Аз като бях на твоите години, това с удрянето с топката в главата беше на мода, както и дърпането за опашката и всякакъв друг вид " издевателстване" :))) Така разбираш, че някой те харесва. Но не ми се вярва в днешно време да проработи.

Жените обичаме да сме забелязвани и харесвани и да ни вдигат самочувствието. Кажи й нещо от сорта на "Много си сладка" в края на часа и изчезни. Така тя ще те забележи. Ще предадеш топката в нейните ръце. Ако те харесва, ще предприеме нещо. Момичетата са по-креативни в това отношение.
Друго, което се сещам е, че наближава Осми март-можеш да й купиш едно цвете и да й го подариш. Повярвай, ще се почувства на седмото небе, особено ако е пред приятелките й. Ти ще умреш от срам, но ще пробваш. Нещо такова според мен ще свърши работа. Подчератавам-ако решиш да й купиш цвете, й купи цвете, не някой букет. Може и кокичета. Супер сладко е.
Вярно, че съм по-голяма и съвета, който ти давам, може да не ти се струва приемлив. Но според мен ще подейства. Успех.

12.   Сложи и любовно писмо в обувките!

13.   Във Facebook, просто вземи дневника на другия клас, или питай учителя.. и просто и пиши кажи едно здрасти,
сега се чудиш.. какво ще си говорите...
Има много работи бе! :D давай по-смело най-много да ти бие една майна и толкос... :P

14.   Кажи ? че има големи цици :-D

15.   Ако имаш фейсбук и тя ако има, пиши и! Срамежлив си- усмихни и се, поглеждай я, тя ще го забележи. Ако и тя изпитва нещо към теб, ще ти се усмихне поне. ;) До номер 14 хахах :ДД