Споделена история от Тинейджърски

Той е на 26, а аз на 16
Здравейте, с въпросното момче, което е на 26 се запознахме миналото лято, живеем в един вход. Миналото лято за първи път излезнахме на кафе само аз и той.

Още от преди да излезнем аз го харесвах, постоянно се надявах да се срещнем във входа или някъде да се засечем.

Стана така, че благодарение на фейсбук го намерих и оттам започнахме да си пишем. Излизахме още няколко пъти, дори вече и с неговата компания. Когато му казах, че го харесвам той ме попита: Ти наистина ли си влюбена в батко си? и аз му казах Да, наистина.

След това мина се време и започнахме да се държим като приятели един с друг, дори когато заминах на почивка на морето той искаше да дойде, за да ме види. Започнах да ходя в тях, седяхме, смеехме се и дойде рождения му ден.

Помолих майка ми и с една приятелка отидохме у тях където той си го празнуваше. Тогава пред всички той започна да ме прегръща и да се закача с мен. Преди да си тръгна той ме извика в кухнята му, прегърна ме и ми каза да не си ходя, че иска да съм до него, целуна ме, седяхме прегърнати и поседях още 10 мин. и си тръгнах.

Пишехме си смс-и и така. Аз започнах да ходя в тях когато той не е на работа, седяхме, гледахме филм прегърнати, целуна ме и така. Беше ме завел на кафе в Иваняне, аз се съгласих, защото му имам голямо доверие да отида и да се возя в колата му. Вечер или ходехме в някое кафе или седяхме в колата и си говорехме. Бяхме се събрали в един негов приятел и той ме прегръщаше, целуваше - както обикновенно, говореше ми на мило, бебе от този сорт.

Тръгнах си аз и на другия ден той се обвърза във фейсбук и разбрах и от неговите приятели, че ходи с някаква на неговата възраст. Не знаех да се радвам ли какво да правя, защото осъзнах, че може би няма да бъдем заедно. Когато си кажа- край това ще е няма да се занимавам повече с него всеки път той ме търси.

Знам, че ще прозвучи смешно, но ходих на гледачка и тя ми каза, че той ще остави гаджето си заради мен и няма да се откаже да ме търси, че ще бъдем заедно и че майка ми ще е против, но няма да има защо, защото той не е лош човек. Мина се месец и половина откакто ходи с онова момиче и постоянно ми повтаря, че иска да се ожени за мен, дори каза, че ще я зареже.

Ето, че тази сутрин той ми писа да ходим на кафе в 9 ч. казах му че сега ставам и не искам, той вика айде моля те заради мене и такива някакви, но въпреки това му казах не и му казах, че след обяд ще излезнем. След това излезнах навън и когато се прибирах му се обадих с нагласата да дойде да ме вземе, но ето, че нещата се объркаха, звъня му и той ми казва, че е в автомивката срещу нас и да отида и аз му казах, че няма да отида и той ми каза: тогава за кво ме питаш и аз му казах : добре извинявай, че те притеснявам и затворих.

Не знам, но не мога да се откажа от него, защото го обичам твърде много. Искам да ви попитам според вас какво да правя? Благодаря ви предварително.!!

Коментари

1.   Нещо не можах да схвана.. Значи той ти е говорил мило, бебе, прегръщал те е, но после пък се е обвързал с някаква друга и ти продължаваш да го обичаш, пък и той те търси... та излиза, че той един вид ходи и с теб и с другото момиче... много интересно. Аз пък мисля, че си играе с теб.

xperia

2.   Щом го обичаш бъди с него, но не го оставяй да си играе с теб. Ако ти е обещал да остави приятелката си ОК, но искай това да се случи скоро, ако ли не няма просто смисъл защото ако не я остави сега няма да я остави и след време не бъди 2рата!! И не си мисли, че найстина ще се ожените Ехоо все пак си на 16?? Дано съветът ми помогне!! Успех скъпа целивки!!

3.   Щом го обичаш бъди с него, но не го оставяй да си играе с теб. Ако ти е обещал да остави приятелката си ОК, но искай това да се случи скоро, ако ли не няма просто смисъл защото ако не я остави сега няма да я остави и след време не бъди 2рата!! И не си мисли, че найстина ще се ожените Ехоо все пак си на 16?? Дано съветът ми помогне!! Успех скъпа целивки!!

4.   И аз винаги се забърквам с по-големи. Единият беше с 8год. , ходихме година и половина и накрая се разделихме по мое желание (тъй като се криехме а на мен този живот ми беше омръзнал ) Вторият (следващия) беше с 10год. по-голям, още от самото начало започна да говори за секс.. и го оставих веднага. Последният (в когото бях най-силно влюбена) беше на 36 (19г. разлика) иии естествено всички ми повтаряха да не се занимавам, че иска само да ме мине... до последно му вярвах, накрая обаче се осъзнах и не му позволих нищо. Моят извод е, че по-големите винаги (99% от случаите) искат само секс, а за сериозни приятелки си взимат на своята възраст. Малките са им по-лесни, по-наивни са. Според мен не си заслужава да се тормозиш с него, намери си момче колкото теб, което ще те цени. Аз така направих :)

5.   Това е подсъдимо, тове е против природата просто. Спри се ти не си още жена па закон и нямаш право да правиш, това което правиш. Не си наясно със себеси, защото още се развиваш хормонално и не мослиш трезво, просто спри, преди да е станало късно. Хора ама верно вие ставате като братята от ромския етнос, има ли цици, жена е става за секс и женене, е да ама не е така, за това всеки преди 18 е непълнолетен, а секс с него е незаконен, просто се развива, като човек още.

6.   Да, знам, че няма да се женим, но просто споменавам какво каза. Също така беше казал, че ще изчака до лятото, за да съм пораснала още малко.. Да, ако нещата не се оправят знам, че трябва да намеря момче, което да е колкото мен и да ме цени, но се чудя как въпреки, че осъзнавам, че нещата може и да не потръгнат го обичам.

7.   Той е на 26, а аз на 16. Той е педофил, а ти си на 16. Той е педофил, а ти си наивна

8.   7, според НК на РБ член 49 следващи момчето не е педофил. У нас дори сексът с лица, навършили 14 г. не е криминализиран, ако е бил доброволен. Няма държава в света, в която гушкането с лица над 16 е педофилия.

Авторката има друг проблем - човекът е обвързан и явно се подиграва с нея (използва я)

9.   Бил педофил- я стига глупости бе, какъв педофил ви гони! Момичето е на 16, а той на 26! 10 години разлика не са много! А и момичето поема пълна отговорност за действията си, така че не виждам кое е подсъдимо тук- да обичаш някой и да се гушкаш в него?
А колкото до авторката- кажи му да зареже приятелката си, но не се отказвай от него ако наистина го обичаш!

11.   Не се занимавай с него. Той явно е двуличник-лъже приятелката си, играе си и с тебе, понеже си малка и с недостатъчен житейски опит.
Знаеш ли занапред колко много и по-красиви любови ще имаш :)
Радвай се младостта си и уважавай себе си.
Ж 27

12.   Вие не сте разбрали. Как 10 години разлика не е много бе, как да е нормално, подсъдимо е стига сте лъгали, секса с деца е подсъдим, какво да правиш секс с 13 годишна и после, тя да каже че е доброволно и няма да го съдят чичкото, така ли. Направо се шашкам, колко много е деградирал народа ни. Ако те хванат, че гледаш порно с 16 годишни, ще те съдят, за това на всяко порно пише, че те са на 18.

13.   Ако те обича и иска да те чака, нямаше да ходи с друга.
Съжалявам, ако ти звуча гадно, но така мисля. Не може да се целувате, да се гушкате и да ти дава надежди, а да ходи с друга. Може би с нея е само секс, ако е по-голяма от теб и не иска да те притиска. Може. Не знам. Питай го.